bugün

Terbiyesiz adamın tekidir. Arkadaş 48 sayı da atılmaz ki, bu ne terbiyesizlik. serbest atış da kaçırmadı zaten, gerçekten ayıp.
attığı sayıdan ziyade atış yüzdesi inanılmaz gerçekten. savunulması diye birşey de yok en fazla el kaldırabilirsin rakibi çaresiz bırakan bir oyuncu.
nba tarihinde 48 sayıya 15 şut ile ulaşan ilk oyuncudur. saygı duyuyoruz kendisine.
son maçta kullandığı 24 serbest atışın 24ünüde atan rekortmen basketbolcu.
yaptığı işin en iyisi olarak anılmamasının tek nedeni siyah ve amerikalı olmamasıdır.
basket atma stiline hasta olduğum oyuncudur. Eğimi öyle yüksekten veriyo ki, cupss diye giriyo top içeri.
oklahoma city thunder, batı finali 2.maçında kendisine 29.5 sayı üzerinde sayı atar bahsi yaptığım şahıs, eğer ki son dakikada sadece bir tane serbest atış kaçırmasaydı 30 sayı atacaktı ve beni paraya boğacaktı o yüzden kendisinden soğuduğum, belki de dünyanın en iyi orta mesafe şutörü.
dün akşamki maçta ne kadar ciddi olduğunu dosta düşmana göstermiştir. finalde wade-lebron-bosh üçlüsüne tek başına kan kusturmasını dilediğim tek kişilik takım. (bkz: nba 2006 playoff final serisi)
tam bir generaldir.son oklohama maçında 5 dk kala yaptıklarını nba'de 1 yada 2 oyuncu yapabilir.gerçekten zirvede bu adam.
taraftarı olduğum boston celtics'in elenmesinden sonra beni playofflara küstürmemiş üstün alman teknolojisi. bu yıl finallerde dallas'ı tutmamın belki de tek sebebi.

umarım oyun zekası ve tecrübesi genç, atletik oğlanları alt etmeye yarar. yaşı ilerlemiş olan tecrübeli basketbolcuları izlemek apayrı bir keyif veriyor.
bana dallas ı sevdiren adam. yok dallas a bir nefretim falan tabi ki yok ama son maçlardan sonra bu yüksek alman teknolojisiyle birlikte iyice sempatim arttı dallas a. yüzüğü hakediyorsun dirk!
kaan kural bu adama aşık!
Nba'de uluslarası düzeyde açıkara en iyisidir. Genel olarak da zaten ilk 10 a rahatlıkla sokabileceğim adamdır.

Savunması mükemmel, hücumu mükemmel, üçlük atıyor, ikilik atıyor, smaç basıyor, 4 ve 5 numara oynuyor. Daha ne yapsın lan !
(bkz: senin allahına kurban)
zencilerle taşak muhabbeti yapacak seviyede ingilizce bilmesine rağmen kaan kuralın dün geceki maçta adını yazıldığı gibi söylediği über basketbolcu.
alman ulan bi' kere. daha neyi konuşuyorsunuz?
bu sene tüm nba takımlarını neredeyse tokatlamış basketbolcudur. candır.
(bkz: 7 0 jumpshooter)
şutlarını en doğru açıyla ve eğimle atmak için özel ileri matematik dersleri almış olan basketbolcu. kendisi alman olduğu için; işin direkt mekaniğine, tekniğine falan yönelmiş.*
maçın başında alçak posttan vurduğu smaç basketbol okullarında gösterilesi cinsten. hücum açısında değil, kötü savunma nasıl yapılır öğretmek için.
görsel
dirk mi? dörk mü? dark mı? diye zamanında tartıştığımız kıyak bi enbiyey oyuncusu arkadaş.
(bkz: koştursun efenim)
2011 nba final serisinde lebron reyiz tarafından eline verilecek olan alman.
dirk nowitzki(32), 26 yaşındaki lebron james, 29 yaşındaki dwyane wade ve 27 yaşındaki chris bosh' la yanında sadece 38 yaşındaki jason kidd ile yakın bir zamanda onurlu bir şampiyonluk yarışına girecek ve kimsenin sanmadığı kadar zorluk çıkaracaktır miami çetesine.
bir basketbol fenomeni.