bugün

yaratan sadece göt olarak yaratcakmış ama son anda vazgeçmiş
adamı götten soğutur yeminle.
umuma açık son paylaşımı;

görsel
allah kiza bie göt vermiş. gerisini koyvermiş.
kız göt olarak doğmuş sonra diger uzuvlari cikmis.
kizin götü yok, götün kızı var.
artık sıçılası sıfatını göstermeye tenezzül etmiyor.
görsel
uzaydan bakinca gorunenler;

1-çin seddi.

2- dilan derenin götü.
göt okadar buyukki. kiz kendi ekseni etrafindaki 1 turunu 365 gun 6 saatte atiyor.
kardashian gibi estetik degil. dogal göt bu işte.
belediyeye o göt için yuklu miktarda işgaliye veriyor olmali.
o göt için ayri bir nufus cuzdanina ihtiyaci var.
allahin o olmasaydi alemleri yaratmazdim dedigi sey bu got olmali.
çomar malı kim.

azar diye sikik bir uygulama var ya hani, hah işte orada takılsın.
Birçok trk kızına fizik dersi vermesi gereken bir ilâh.
fotoğrafını ilk defa sözlükte gördüğüm dörtte üçü göt olan kadın. Aklıma ister istemez lombak görselini getirmiştir.
görsel
Sanırım gaz'ı var yada kabız. Sürekli olarak poposunu ağzımızın içine sokacak gibi fotolar çekiyor. Bize birşey anlatmaya çalışıyor olmalı.
bırak türkleri amerikalı arapları orgazm eden süper ötesi kadın uluslararası çalışıyor.
göt büyüklüğünden başka marifeti olmayan trabzonlu hanım kızımız..
Sacmalamayın!
Göt büyüklüğü kadınlığın göstergesidir. Bir kadının götü ne kadar büyükse o kadar kadındır.
Götüne öpücükler kondurmak istediğim bu hanımefendiye selam olsun.
giderek iğrenmeye başlıyorum bu karıdan. pislik pislik şeyler yapıyor. kanlı pedini filan paylaşıyor. göt desen ambar kadar oldu. yok aga yok ben pas geçiyorum bunu. meraklısının olsun.
Tam olarak maksadının ne olduğunu çözemediğim kadın. Manken değilsin, oyuncu değilsin, ünlü hiç değilsin, nesin sen ablacım?
lan oğlum uplamayın şu kazan götlüyü.

not olarak ilaveten: tanıdığım bütün orospuları, orospu çocuklarını ve orospu ruhluları trabzon ve giresundan tanıdım. kendi tanıdıklarınızdan bir çıkarım yapın bakalım genelleme yapılacak kadar doğru mu.
türkiyede abazaları zombileştirmeye çalışan bir umberella ajanıdır virüsleri kan yolu ile değil psişik olarak video ve fotoğraflar ile abazaların beynine enjekte etmektedir görevini başarı ile gerçekleştirmektedir üzgünüm kimliğini açıklamak zorundaydım bu millet bunu bilmeyi hak ediyor.

(bkz: resident evil)
Dev bir göttür.