bugün

türkiye'nin en iyi sesine sahip tiyatro oyuncusu, en iyi seslendirmeni idi. bruce willis'a belki de kendi sesinden daha fazla yakışan ses idi onunki, bilen bilir. 1997 yılı sonbaharında vefat etti.
die hard serisini bir kez olsun onun sesinden seyredenler bu başlığın manasını çok iyi anlar. büyük bir tiyatro sanatçısı idi. Allah rahmet eylesin.
kendisine ait ses özelliğine, güzelliğine başka kimsede rastlanmamış, sadece dublör yanı değil tiyatrocu kimliğiyle de, sinemacı kimliğiyle de bilinen, buna rağmen 1997 senesinin hafif soğumaya başlayan günlerinden birisinde içimizden ayrılmış, yüzü birçok kişi tarafından bilinmese de, sesi hatırlananlar listesi yapılsa, ilk sırayı alacak, rahmetlik sanatçı..
duyduğum en etkileyici seslerden birine sahip, özlenen insan. bruce willis'e aşık olma sebebi.* son 10 yıldır bruce willis'in yavaş yavaş sünmesinin de sebebi.
türkiye sınırları içerisinde yabancı bir aktörü en iyi hatta kendi sesinden bile daha iyi konuşan tek adamdı.
şehnaz tango'da daha bir ortaokul öğrencisiyken oyunculuğunu gördüğüm değerli tiyatrocu ve seslendirme sanatçısıdır. sadece o dizide görmeme rağmen çok sevdiğim bir insandır. maalesef genç yaşta 1997'de hayatını kaybetmiştir.
muhteşem bir ses tonuna sahip sanatçı. yeri doldurulamayacak türdendi. *
zor ölüm serilerini zevkle izleme sebebi. yeri dolduralamayacak bir ses.
(bkz: yangın dedektörü)
ilgisinden dolayı;
(#13196209)
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.