1. 1.
  apollon tapınağını bünyesinde bulunduran, genelde yerli turistlerin tercih ettiği, türkü barlarıyla meşhur şirin bir aydın ilçesidir didim..
  5 -1 ... sogulcan
 2. 2.
  kışın amelelik yapanların yazın saçları sarıya boyatıp şah oldukları memleket!ben böle zevksiz bi millet görmedim(bkz.ingilizler)
  7 -1 ... ragnar jømsborn
 3. 3.
  Eşsiz kumsalı, sığ ve ılık denizi, saklı koylarıyla tercih edilir bir tatil mekanı tek dezavantajı yazın T şeklindeki sahilinde sakince güneşlenememek . *
  3 ... sulh
 4. 4.
  yaşanılacak ve ölünülecek yer.
  4 -1 ... no leaf clover
 5. 5.
  yazın tatile gidenleri büyüleyip böle yaşanılacak ölünülecek süper yer gibi entrylerine gülüp geçtiğim yer.didimde kışlar bir başkadır
  4 ... jedediah orne
 6. 6.
  medusasıyla ünlü,temmuz ve ağustos aylarında akşam saat 11den sonra altınkum sahilinde iğne atsan yere düşmeyecek aydın'ın güzel bir ilçesi.
  3 ... nowitzki
 7. 7.
  12 ay çalışmadan yiyebilecek para olsa da burada yaşasam denilesi nezih ve halen ucuz kalmayı başarmış tatil yöremiz.
  2 ... cakal2023
 8. 8.
  bilmeyenlerin altinkum'dan ibaret sandigi, bilenlerin ise altinkum haric heryerde denize girdigi guzel mekan. yazin ingiliz turistlerin cogunlukta oldugu dogrudur ki bu turistlerin bir kismi didim'de patlayan emlak olayindan yararlanarak ev sahibi de olmu$lardir.

  gunduzleri cevredeki bilimum koylara gidilerek denizin tadi cikarilabilir. geceleri ise rock muzik sevenler icin ali bar "hic yoktan iyidir" kivaminda bi tercih olacaktir. "yok efendim ben hoplucam, ziplicam" diyenler varsa medusa disco'ya gidilebilir. eskiden the gardan bar da fena mekan olmamasina ragmen son 2-3 yildir hiphop akiminin almanci temsilcileri tarafindan baskina ugrami$tir.

  kafa dinlemek icin kesinlikle tercih edilebilir...
  5 ... fitter happier
 9. 9.
  çalışanların genelde öğrenci oldukları *, geceleri herkesin altınkum sahiline indiği, yerliden çok yabancı turist barındıran yazlık mekan. altınkum'un denizi berbattır ama gece eğlenceleri iyidir, son gittiğimde bungee jumping tarzı atraksiyonların yapıldığına şahit olmuştum, kahramanmaraş dondurmacıları da gereğinden fazladır didimde. (bkz: didyma)
  2 ... japonbaligi
 10. 10.
  türkiyede ilk olarak su faturalarının ön tarafı türkçe arka tarafı ingilizce olarak basıldığı ilçemiz. güzeldir, hoştur sakindir ama ingiliz akını ile gittikçe elimizden daha bir çıkmaktadır. biraz abarttığım düşünülebilir ama şehit kanıyla alıp parayla satmak değilde nedir bu durum?
  5 -1 ... comandante