bugün

uzun süredir ekranlarda latif endamını arz etmekte olan bu sarışın hanım kişi en son turkmax'de güya müslüm baba'nın sunduğu baba show isimli programı çekip çevirmek ve gereksiz yere satlerce sürmesini önleyip optimum sürede bitmesini temin etmekle mükellef *...
kendisini charlize theron'a benzettiğim ve sadece ağzı kapalı durması gereken bad sesli insandır.şarkı söylemek lazım yarışması sayesinde kulaklarım pas tutmuştur.
Sesinin kötü olduğunu bildiği halde ısrarla kendine çok güvendiğini söyleyen insan.
az önce bir programda, sessiz sinemada film anlatmaya çalışan kişiye, "film dimi bu?" diye soran insan. yuh artık.
19 Mayıs 1971 doğumlu manken.
"türk kızlarıyla hint kızları aynılar, her ikisi de öküze tapıyorlar" önermesini nihat doğanla birlikte olarak ıspatlayan * sarışın.
ismi bir zamanlar ferhat güzel ile anılan şahsiyet. bu tanımın tüm insanlık için yeterli olduğunu düşünüyorum.
emre altuğ sonrası nihat doğan kişisiyle birlikte olabilmiş eskilerin mankeni, şimdilerin nesi?
nihat doğan ve ferhat güzel ha? avrupa standartlarında güzelliği olan bir kadın. ulan ne acayip kadınlar var.

o güzelliğine gidip tek kaşın birine vurulan kadim aşkım eyşan özhim gibi.

tuhaf lan bu kadınlar.

yeliz doğramacılar'a ise hiç bişicikler demiyorum.

"ne kadınlar sevdim zaten yoktular" "gerçek değildiler birer umuttular" valla be attila ilhan'ım. hayalindeki kadını seveceksin. zira gerçek hayatta, yüzüne bakmaya kıyamayacağın kadınlar hep mercedes'e binmiş öküz seviyorlar. yapçek bişi yok.

isyeeeaaaaaaaaaaaannnnnnn!!!!
1994 yılında katıldığı miss turkey yarışmasında 3. olduktan sonra miss europe da 2. sırayı alarak gururlandırmış olan güzelimizdir.
anne olmuştur.
görsel
http://www.hurriyet.com.t...0112626&utm_term=post
45 yaşında yani nerde ise torun sahibi olacak yaşta çocuk sahibi olmuştur vay be dedim.
güzel kadındır.
nihat doğan'ın eski sevgilisidir. *
http://www.gazetevatan.co...i-anlatti-260874-magazin/
Cocugu resmen Kate Middleton ile prens william in 3.cocugu deseler inanirim.

görsel

Bu nasil bir bebek ya cok tatli resmen biblo oyuncak bebek gibi.

görsel
Çocuğu çok tatlıdır yerim.
bunun bir oğlu var allah nazardan saklasın ısıra ısıra ağlatılır o derece tatlı, maaşallah.
oğluşu;

görsel