bugün

Başıma neler geldi bilse oturur ağlar halime... benim bir gecede saçlarım beyazladı abla.
Sahi böyle bir yazar vardı. Nerelerde acaba?
ağlarsa ölü taklidi yapın.
Yıllar sonra yine aklıma gelen yazar.
Surekli tekrar etme isteği uyandırıyor. Dibidibirekdibidibidibirekrekrek...
kendisi hastadır. stockholm sendromuna yakalanmış.

edit: ne demek stockholm sendromu bulaşıcı değil.

o zaman insomnia olmuş diyorlar. 6 ay rapor almış uyku düzenini oturtabilmek için, halbuki benim mesleğime geçse rapora gerek kalmadan rahat rahat uyuyabilirdi.
ek bilgi; insomnia hastalığının adının türkçedeki uyusam ya tamlamasından türetildiğini de özellikle belirtmek isterim. * * *
bir adım gidiyorsun

beş adım geliyor

böyle de güzel bir mod.
Sildir sildir entry sildir.
Kol gibi entryi 45 saniyede sildirdi.
Birazdan çaylak da gelir.
bikaç sefer mesaj atma imkanı bulduğum egosundan arınmış özel farklı bi kadın.
istese bu sözlükten 42374893870 tane alır.
alkolik ne ağladın be yavrum.

bir de ciddi ciddi bişeyler yazmış amk mod sen olsan ne olur ahmet olsa ne olur mehmet olsa ne olur. hay sevim modunuzu. eğlenmek için giriyoruz şuraya sanki para veriyorlar amk.
Kaarşim mesaj atmışsın, mesaj alamıyorsun. Sana sözler hazırlayıp gönderdim gitmedi. Buradan şaapiyim. emanetin bende. Bana ulaş ama mesaj alamıyorsun onu düzelt.
istese bu sözlükten 10 tane alır.
görsel
Pratikte dediği doğru yalnız. Katılmamış. Çağırsanız katılırdı belki.

Mevzuyu da bilmiyorum umarım çok ciddi bir şey değildir. Herkes herkese sövüyor rahatça burada. Çok saçma.
belediye başkanı olsun oy verelim dediğim müthiş bir insan.
Hahaha öküz öldü ortaklik bitti galiba daha önce niye yazmadiniz bunlari zamanlama manidar.
Gerçi banane amk kim kimi yalayip yuttugundan.
Tengir bey jakuziyi oturma odasına taşıyabiliyor muyuz? Eşe dosta nispet yapmam gerek milletin çişi gelsin de banyoya girsin diye bekleyemem.

Buradan eniştemgillere selam.
isyan edip sonuç alamıyan tayfayı kafaya takmasın.
Güzel bir enerjisi var onu boş tartışmalarda harcamasın.
Ayrıca elimde yüzde yüz orjinal alamanyadan kuzenlerimin getirdiği 20 tane powerbank var.
ilgilenen arkadaşlar dm.den mesaj atsın. Toplu satışlarda pazarlık yapılır.
20 tane powerbanki ne yapıcağız bir tane yetiyor diyen arkadaşlar olacaktır. Bir taneyi kullan 19 taneyi götüne sok.
Bayan yazarın nickaltında terbiyemi bozdurmayın.
yetki için babasını satar evet.
Anlayamadığım şekilde bana devamlı eksi veren yazar.
Valla ben bunu erkek sanıyordum. Bi yaşıma daha girdim.

Bir doksanlı yıllar şarkısıymış onu da yeni öğrendim.
Yetkili bayan bir yazar.
kendisini her gördügümde; aklima hep fakültede yanimda oturan gözlüklü, uzun sacli, pis sakalli, beraber notrinolarin hizini hesaplamaya calistigimiz, muhabbeti saglam, kahvaltisini bira esliginde aksam yemeginde bir sise rumu devirip "bana misin?" demeyen, erkek gibi giyinen ama bayan olan üniversite arkadasim geliyor.

pesin edit: hemen eksilere asilmayin! kendisi seker gibi insandir. sözlükteki hemen hemen her konu hakkinda bilgi sahibi olabilen ve yasam motosu "güc, sükunettedir" olan nadir insanlarimizdandir. yukaridaki yazi böyle yazarlarimizin nesli tükenmek üzere oldugundan dolayi, koruma altina alma maksatli yazilmistir.

sonradan gelen edit: entrynin ilk kismini okuyunca; benim bile eksileyesim geldi.
ben canlısını gördüm, baya bi kıza benziyor, sağlam belirtiler var, bir şey kaybetmezsiniz.
"yok ben böylesini seviyorum" diyorsanız atın mesaj, siz bilirsiniz...
böyle bir şey kendisi; görsel