bugün

hello africa albümündeki ilk ve bence en eğlenceli şarkı. ismael lo tarafından söylenmektedir.
ismi debbie olan yazar.*
unutkanlığını; dünyada üretilmiş en komik cümle ile ifade etmiş varlık.

yanıma para almamışım; sanki babamın çıktısı.
yanılmıyorsam trakyalı yazar.
okulu bitirince çok büyük adam olacak.
dibi dibi rek
aha dibi dibi rek
aha dibi dibi rek

yangui bogono wanté monogo boulso bai ni djéliko
yangui diro daga goudjou dagawal ha ndac hoï leckoto
yangui bagadé ndack hoï nanato boulso bai ni djéliko
ndack moley madjo

dibi dibi rek
aha dibi dibi rek
aha dibi dibi rek

bag gel kel na hamol logoudo
poulo djoubali na hamhamdou fio
boulmoï captain ngo ho mome
ndack moley madjo

dibi dibi rek
aha dibi dibi rek
aha dibi dibi rek

aï guingno bougno baganté hamal logui waa
ngno mahmo zantar wesouna aï kelona kana baganté
yangui bagadé ndack hoi leckoto wapipitiro wahou ma baï ko
ndack moley madjo

dibi dibi rek
aha dibi dibi rek
aha dibi dibi rek

(bkz: sözlerini de yazdım tam oldu)
dikkat edilesice yazarlardandır.5 yıl sonra kendisini çok çok yukarılarda, özel sektörün bulutlu zirvelerinde görüyorum.ama burnu hep aşağıda.
30 eylül olarak, doğum gününün kutlu olmasını dilediğim yazar. nice mutlu yıllara sevinç yumakları ile.
hayatta her zaman mutlu ve başarılı olmasını dilediğim, doğum günü kutlu olasıca yazar. iyi ki doğdun, sevdiklerinle nice senelere.
balkabağı olarak geri kalan hayatında karşıma çıkmasını beklediğim şahsiyet.*
bugünkü iftarını yaşpasta ile açtığını düşündüğüm yazar.bir parmak krem şanti ile günü kurtarmıştır.
duygusal bir şarkıdır.her şarkının bir hikayesi olduğu gibi bu şarkının da iç burkan detayları vardır. şöyle ki; şarkının son kısımlarında minik ve çok koyu bir şekilde esmer olan minik kara çocuklar vokal yapmaktadır. bu çocuklar aslında trt çocuk korosunda bir zamanlar görev almış sonradan işten atılmış zenci çocuklardır.bi kaç yıl inşaatlarda çalışıp köprü altlarında yattıktan sonra 'kömür parçaları' adlı grubu kurdular.ilk vokalleri de dibi dibi rek parçasına oldu. dünya çapında ün yaptıktan sonra trt genel müdürü görevinden alındı.ve dibi dibi rek şarkı olmaktan öte bir efsane oldu. derler ki bazı geceler dibi dibi rek şarkısı çok güzel bi kızın bedeninde can bulur yoğun hüzün tabakalarından süzülür çiğ tanesi gibi yüreklere düşermiş. *
entrylerine bakarak mühendis adayı olduğu sonucuna vardığım yazar. bilmem yanılıyor muyum?
rumuzunu ilk okuduğmda bende rimi rimi ley i çağrıştırmasına rağmen, rimi rimi leyle alakasız derecede güzel bir yazar. yazıları güzel yani. bir de yazdıklarını silmese. evet, öyle! *
biri arkadasimizin elinden zeki muren siirleri kitabini alsin lutfen.
edit; pardon album, album alinacak. kitap yokmus.
(bkz: rimi rimi ley)
(bkz: nickler ve çağrıştırdıkları)
(#2753405)
radyo limon da her nicke bir şarkı kampanyası dahilinde adına şarkı bulunmuş sempatik yazar.

dibi dibi rek diye şarkı varmış ulan. dj lost control e de saygılar burda.
sözlüğün güzel yazan yazarlarından. takip edilesi insan. * * *
(bkz: dimbirek)
son derece duzgun bir uslupla bana ayar veren yazar dostum. israrla takip edilmesi gerektigini kanitlayan yazar modeli.*
kendisinden bir konuda yardım hatta elindeki stoklardan varsa bir tane istediğim, fakat vermeyen özendiğim, kıskandığım * tatlı bir yazar. ayrıca baş köşeye koyacaklarımdan birisidir. *
kendisini ayrıca napolideki düğünüme çağırıyorum duvağın bir ucu boğaz köprüsünde olacak. * * hadi * *
hakkında çok fazla olumlu entry girilmesi herşeyi anlatıyor aslında.
gecenin bir yarısı yaptığım 4 katlı tostuma göz dikmiş yazardır. bende, elindekilerden en az birini vermesi şartıyla onu paylaşabileceğimi söyledim haliyle.
allah seni inandırsın tostun için de beyaz peynirden tut, domates, pastırma * bile var * birlikte italyaya gideceğiz. olmadı orada buluşacağız şimdiden randevu defterine yazmış bende bir not alayım. *
üzülmemesi gereken gökyüzü meleğidir kendisi.
nickini görünce nedense bana 'düm düm teke tek düm teke tek' sözünü animsatan yazar. cok garip.

büdüt : ayni zamanda aydinlatiyor . durduramiyoruz efenim .