1. 1.
  sözlük'te yok!

  inanamıyorum...

  tam adı devon edwenna aoki dir.
  10 ağustos 1982 de new york ta doğmuş, california da büyümüş, 1.65 boyundaki '''melek'''.
  (bkz: melek)
  babası benihana lokantalarının sahibi ve kayınpederim olan rocky aoki, annesi yani müstakbel kaynanam, takı tasarımcısı pamela hillberger dir. kardeşi, -artık neyim oluyorsa, ben onun eniştesi oluyorum galiba- steve aoki dir, djdir kendisi.

  filmografisi:
  War (2007)... Kira
  DOA: Dead or Alive (2006)...Kasumi
  Sin City (2005).... Miho
  D.E.B.S. (2004).... Dominique
  2 Fast 2 Furious (2003).... Suki
  Death of a Dynasty (2003).... Picasso şeklindedir.

  ayrıca, 2008 de The Mutant Chronicles ve sin city 2 de de oynayacaktır...

  yirim, ölürüm, yengenizdir, akıllı olun... * * *
  8 -2 ... gonul diyorum akil diyorlar
 2. 2.
  bildiğin ablak suratlı ve düzgün fizikli hatun, tüm melezler güzel olmuyormuş demek ki!
  2 -1 ... disco inferno
 3. 3.
  göğüs denilen şeyin bulunmadığı çirkin kadın.
  4 -1 ... cemmm
 4. 4.
  hollywood'daki çekik gözlüler camiasının en itici görünüşlü kadını, ancak çözemediğim bi cazibesi var ve bunun sebebi modellikten geldiği için olabilir
  1 ... d@nte
 5. 5.
  memesiz, çilli, tipsiz, vücudu güzel olan, inanılmaz itici bir kadın. inanmayan ve hala utanmadan güzel olduğunu iddia eden varsa şu resme bir baksın lütfen.

  http://freenet-homepage.d...gergirl/037-DevonAoki.jpg
  1 ... slywitch
 6. 6.
  şeytan tüyüne sahip hatun.

  şöyle ki kendisi ne ahım şahım bir yüz güzelliğine, ne taş gibi bir fiziğe sahiptir. aksine garip bir şekilde sahip olduğunu düşündüğüm bir cazibesi vardır kendisinin. bu cazibesi sayesinde de kendisine etiket olabilecek nitelikte filmlerde 2. 3. roller almakta ve dahilinde bizlere de o filmleri izlettirmektedir.

  ilerleyen zamanlarda bu cazibesinin yanına oyunculuğunu da geliştirmesini ve bizi oyunculuğu ile de büyülemesini temenni ettiğimiz insandır ayrıca.*
  ayrıca yüzü güzel olmayabilir de, bir insanı salt yüzü güzel değil götü, göbeği, göğsü vs kriterlerle sanki kendi tapulu malıymış gibi eleştirmek ne ola ki ? güzeldir, değildir, allah vergisi nihayetinde. ben çilli ve çekik gözlü seviyor da olabilirim pekâla. her yüzü güzel olanı skmek gibi bi hakkımız var da ben mi bilmiyorum ?
  3 -2 ... whereismywings
 7. 7.
  kendine has bir havası olan aktris.
  ... thebalkanboy
 8. 8.
  görür görmez 'çok güzel laaaaaaaaaan' dediğim hatundur. allah sahibine bağışlasındır.
  1 ... ukraynali
 9. 9.
  hem sevimli hem seksi nasıl olunur gösteren uzak doğu kökenli amerikalı hatun. evlenelim dese bugün 1 sn bile düşünmem evi okulu her şeyi bırakırım.
  1 ... jammasterjay
 10. 10.
  2Fast 2frious afislerinde ruhsuz birsey olarak gozukuyor. Ayrica bana kalirsa bugune kadar filmlerde oynadigi roller arasinda ona en cok yakisani - miho - karakteridir. Aslinda biraz dikkatli bakan ve gozu alismis biri icin sirinlik muskasi bile sayilabilir - Tabi 30 yasinda ne derece sirin olunabilir bilemeyiz - Ama bence bu rolun ona yakismasini saglayna birici etken gozlerindeki - o bir turlu cikaramadigim - katilimsi ifade.
  Bazen cok tatali bir insan gibi duruyor ama bazende bogacakmis gibi bakuyor amk.
  1 ... miho