bugün

eski entrylerini daha çok beğendiğim yazar.
Dert edinmek isteyene dert çok. Önemli olan baş edebilmek. Ya da başını kesebilmek. insanlar sıkıntıları büyüterek sıkıntısız kalacaklarını sanıyor. Görememek değil görmemek marifet. Evet
Bir ibrahim tatlıses şarkısı.
Dertsiz adamı derde sokan şarkı. Evet
(bkz: Dertler derya olmus)
Sözlükten kız ayıkladığını sanırım hiçbirinizin bilmediği yazar.

Beyler adama tatlısın ama sıkıcısın diye mesaj atıp yürüyen kızlar var.

Siz hala konuşuyorsunuz.

Bu adam buradan evlenir. Bakın bu yazı burada kalsın.
Dünyada tek kalsa ve dünyanın sonuna gelmiş bile olsak 28 yaşında olacak yazar. Cedric bile 8 i geçti bizim beyzade hala 28.
sıla-rubato.
Sözlük gerçekten bitmiş eskiden birisi ben gidiyorum dediğinde capslerle dolardı nik altı.

Neyse yolu açık olsun ama çok sürmez döner gibime geliyor.
Doldu zaten, bu nick6 değil.
Güle güle git dostum.
Bende ardından geliyorum zaten
28 yaşında biriyseniz burası çekilmez oluyor.
Sözlükteki yazarları birbirine düşürmekten zevk alan fitneci bir kardeşimiz.
bakın arada fark var. birbirine kırdırmak çok farklı. ben girip başlıkta "ooooo ne dedi" tarzı bir entry girmiyorum. "benim yüzümden çıkmayan" ve nickaltında yapılan kavgayı ben versus başlığına; olayın nasıl başladığına dair malumat vererek taşıyorum. bu kırdırmak, fitne çıkarmak değildir. zaten kavga edecekler, aynı kavgayı farklı bir başlıkta sürdürüyorlar olay bu.
10 yıldır yaşı 28 olan yazar.
yaşlanmayan yazar hep standart 28 (bkz: gençlik pınarı) ndan mı içtin ne yaptın be adam.
Bir arkadaşımla tanıştırmak istediğim yazar.
Kendini kral sanan soytarıya haddini bildiren yazar.
Son Oytun bükücü.
Bu abi çaylakken sözlük ayrı bir zevkli oluyor yemin ederim.
Hiç muhabbetim olmasa da sözlükte Hugo boss giyen 2 3 kişiden biri.
Hiç muhabbetim olmasa da sözlükte yaşı 28 olan 2 3 kişiden biri.
Güzel bir ibrahim tatlıses şarkısıdır.

Olum eleman mesaj atmış özür dilemiş. Entrylerini silip barışmışlar. O zaman başlığın durmasının bir manası yok yani. Yeni kavgalarda görüşmek üzere.
Insanlara yaranmaya çalışan, kendi çizgisi olmayan bir arkadaş. Rüzgar nereye bu oraya.
Erik gibi turuncuyu kaçırdı be elinden.