bugün

on birinci nesil yazar. iyi yazmalar.
kendisine dıptıslı pop şarkılar armağan ettiğim yazar.

3 sene aynı okulda okuduğum fakat inatla anonim olan yazar. çöz çözebilirsen delikanlı.

Edit: Çözdüm kii.
derdi kendisiyle olmayan yazar. Sanırım dedi benimle zira buraya gelmem için kendisine bir teşekkür borçluyum *
Sözlükte ücretsiz çalışan tdk personelidir. Yazım yalnışların'a tehammülü yoktur. Bu özelliği itibariylede gerçekten örnek bir şahsiyettir. Herşeyi bilir ve herşeyin nasıl yazıldığınıda çok iyi bilir. Konuşurken dahi neyin yan yana neyin ayrık olduğunu bilip ona göre tonlamayı yapar. Akıcı konuşması söylediklerini ikinci bir tekrar gerektirmeden anlamanızı sağlamakla birlikte kendisine hayran kalmanızı sağlar. iyi ki bu sözlüktesin koca yürekli insan.

Sadece bir yazar deyil, ayaklı sözlük.
Kendisine mor leylaklar ve gotik rujlar hediye etmek istediğim çok sevdiğim 11. nesil bir kedidir.
Haber vermeden izinli yazar olan ve o süreçte twitter'da o kadar beni gördüğü halde yazmayan yazar. insan bi fav atar kendini hatırlatır değil mi?
Kedi canını yediğim yazarıdır.
Kendisi sözlükteki kankim olur seviyorum kiz seni.
beni unutmuş bir yazar, umay kim ki?
diyor ve sitemli bir şekilde gidiyorum. oysa ben en değerli, en nadide, en ponçirik şarkılarımı ona göndermiştim. üzücüdür bu.
biz ateri oynayan gençliğin yüz karası.

mario, battle city, bir de o alevli halkadan atlamalı oyun dahil 99999999 oyunlu aterinin hepsinde yenilmiş beceriksiz yazar.

olsun severiz kendilerini.
yardımsever olan adam gibi adamdır.
Kutu kutu kurabiyelerine çöktüğüm Dudu yazar.

not: Satışı ve kurabiyeleri unutmamak için girilmiş bir entrydir.

Edit: unutmadım..
Bütün sene attığı isyanlı giderli entrylerden sonra mutlu, komik ve ''adam'' gibi entryler gireceğin yaşın olsun dileklerimi ileteceğim canım yazar. Sanırım kendisine bir şişe şarap borçluyum..

Ha bu arada Buralarda fazla takılma başına maturelar, varoş sevgililer bela olur mazaaaalah.
iyi ki doğdun yazarıdır. iyi ki doğmuştur.
her gun benden hangi portaldan olursa olsun gunaydinini esgirmeyen, neredeyse kizimla yasit en sevdigim yazarlardan bir adedi. fdogum gunu kutlu mutlu velhasil bol eglenceli olsun. umarim bir gun beni yener.
nickine yakışanı yapmış;

(#37531529)
Keriz yazar.
Canı sıkkın yazar, senin kalemine ne olmuş?
En sevdiğim yazar.
Ne kadar de da ların yazımı konusunda takıntılı olsada severim kendilerini.
Mükemmel ötesi bir yazardır, laf söyleyen karşısında beni bulur.

Akıllı ol adamım.
iyi ki doğmuş yazardır.

Dıptıslı pop şarkılarını armağan etmeye devam ettiğim yazar.
Derdim kilo vermek ama boğazı tutmak çok zor.
"Kimseyle derdim olmadı, kendimle olduğu kadar."

Bir soru cümlesi.