1. 23.
    Manik depresifin malum kutbu. Bakıyorum millet depresifken kitap babam kitap, ben normalde okumaya bayılırım ama depresifken okuyamıyorum arkadaş yok sanki zorluyorlarmış okumaya gibi hissediyorum, başına oturmamla kalkmam bir oluyor. Bir tek bende mi böyle?
    -1 ... schwein
  2. 22.
    lütfen doktora gitsinler.
    etraflarındaki ışıkları da söndürmesinler.
    can sıkmasınlar. canları da sıkılmasın. hayattan zevk almayı öğrensinler.
    öf.
    -3 ... cymbeline
  3. 21.
    3 hafta önce sevgilisinden ayrılan birinin asosyal olarak günde 10-15 saat sözlükte takılmasıyla oluşan kötü durum.
    tatile ve değişikliğe ihtiyacı vardır.
    1 ... ukala man
  4. 20.
    ''bakın böyle oluyor'' diye ve tanıma da yardımcı olmak amacıyla kendi fotografımı koymak istediğim hedeli hödö... * *
    ... lambasi gece mavi
  5. 19.
    http://galeri.uludagsozluk.com/28/depresif_15828.jpg
    1 ... pembecoraplikiz
  6. 18.
    yalnızlığın bir sonra ki evresi müzmin yalnız bir insanın zamanla büründüğü ruh hali.
    3 ... bugsbunny
  7. 17.
    depresif günlerin
    depresif gecelerinde,
    depresif kalp kırılıkları...
    depresif günlerin
    depresif gecelerinde,
    depresif davranışların
    depresif bozuklukları...
    ... passion
  8. 16.
    melankoliğin diğer adıdır. birkaç gün evden çıkmayarak ve asosyal olarak rahatlıkla içine girilebilecek durumdur.
    3 ... fadetoblack
  9. 15.
    gözümü kapattığınız an neden karanlık oluyor, göz kapağım neden kapanıyor diye kendinizle kavga ediyorsanız acilen ya bir sevgili yada bir meşkale bulma vaktiniz gelmiştir.
    bunları yapmıyorsanız depresyonun içindesiniz depresifliğiniz mübarek olsun.
    1 ... tiberina
  10. 14.
    başlıca sebebi yalnızlıktır. kabullenmemek gerekir, zamanla ruha saplanır, yapışır, kalır.
    5 ... mojorisin