bugün

Vücudun belli bölgelerinden hoş olmayan kokuların çıkmaması için sıkılarak kullanılan güzel kokulu madde.
ozon tabakasını inceltmek için birebir madde. olmazsa olmazdır o ayrı *
özellikle sıcak havalarda vücuttan ter akmaması için gerekliliği olmazsa olmaz olan madde.
pudralıysa eğer t-shirt leri kullanılmaz hale getiren madde.
(bkz: kamuflaj)
(bkz: gunluk hayatta deodoranti parfum olarak kullanan x)
latince " odorare " ( 'hoş koku veren' anlamında ) kelimesinden gelir. 1900'lerin başlarında üretilen ilk deodorantlar koltukaltındaki ter kanallarını tıkamayı hedefliyordu.
basınçlı havayla çalışan günümüz deodorantları terlemeyi engellemiyor. içeriğindeki etanol kötü koku oluşumuna neden olan bakteri leri öldürme özelliğine sahip. bir deodorantın etkisi en fazla 12 saat sürüyor.
deodoranta koku veren esans lar sıvı sabun, kolonya, ağız suyu gibi ürünlerde de kullanılıyor. petrolden üretilen bu sentetik maddelere uzun süre maruz kalmak kansere yakalanma riskini artırıyor.
çok yakından sıkıldığında önce derinizi donduran sonra şişiren, sonra kızartan, sonra da morartan hede. daha sonra da hafif iz kalıyor beyaz.**
otobüslerde,koltuk altını insanın burnuna dayamaya çalışan adamın henüz varlığından haberdar olmadığı madde..
sonundaki t harfinin okunmamasi gereken kelimedir.
roll-on türünün ozon tabakasına bir zararı olmayacağını umduğum terin kokusunu, t-shirtteki izini engelleyen kullanılması gereken yararlı icat.
yazın kullanılması elzem olandır.

lütfen. herkes bir alıversin ya.
türk erkeklerinin çoğunun varlığından habersiz olduğu hede.
not:kaynak götüm değil burnum.
not:çok erkek tanıdığımdan değil toplu taşıma araçlarını kullandığımdan.
(bkz: doğal deodorant)
allah'ın aşkına, inanmıyorsanız bilimin aşkına, ona da inanmıyorsanız, ışığın-gök yüzünün, denizin aşkına, o da olmadı evrim teorisinin aşkına kullanın şu mereti diye ağlamama sebep olacak üründür.

hadi kullanmadınız, hadi sadece 4 tl civarında olan bu ürünü satın alacak gücünüz de yok. hadi diyelim o kadar tembelsiniz ki 8 saniyecik sürme eylemine her gün üşeniyorsunuz, o zaman lütfen bak insan gibi rica ediyorum toplu taşıma araçlarını kullanmayın lan. hadi kullandınız, kollarınızı demirlere uzatıp o kalabalıkta tam olarak sizin koltuk altı hizanıza gelen buruna merhamet edin lan. yemin ediyorum ciğerlerim büzüşüyor kokudan.

insandır terler, normaldir bu havada. lakin kendine acımıyorsan bana acı lan. sıçtığımın otobüsünde hep mi bu koltuk altına denk gelir burnum. öyle bedbaht ve bahtı kara bir burnum var ki, hep o arşa uzanmış koltuk altına konuşlanıyor. bak 6 kilo verdim senin yüzünden. yolculuk boyunca ciğerlerime dolan ter kokusunun bir bedeli oluyor ve kusuyorum mütemadiyen. sonra kustuğum gıdaları mideme geri dolduracak mecalim de kalmıyor. behey dürzü senden ötürü evden mi çıkmayayım hee?

kullanın, ne olur kullanın ve kullanmayanların burun deliklerine mandal sokarak cezalandırın. yapın bunu.
ıssız adaya dusecek olsam yanıma alacağım üç metanın ta kendisi. hayrıma alıp kullanmamak da direnen insanlarımıza dağıtasım var. sosyal sorumluluk seviyesine getirdiler olayı. pes!
Kulanan kaliteli insandır.
avrupalıların pisliğinden dolayı kokularını engellemek için ürettiği bir kimyasal.
günde 5 defa el yıkama cezasına çarptırılan arapların bilmediği mamül.
bazı insanların henüz icat edilmediğini sandığı şey.
Bu sıcaklarda leş gibi kokan insanların üzerine atılası şey.
Sıcak yaz günlerinde kullanmayan kişilerin yaydığı eşsiz bahar esintileri ile arkasından gelen vatandaşa yapılan işkence ile diğer tarafta yakasına yapışılma kadar gidilebilmesi gereken eylem. Bu burnunda bir direği var.
(alerjisi olanlar ve sprey deodorantlar için) mümkünse parfümlerin yanında verilen deodorantları kullanmayın. bu deodorantlar amacına hizmet etmemektedir cildi daha çok tahriş eder.

herkesden farklı olarak benim tercihim kokusuz deodorant olması. ne koku yaysın ne koksun. koku ihtiyacını zaten parümden karşılamalısın.
5 lira ulan 5! Alın kullanın. 1 günde bitmez her gün kullansan 1 ay gider.