görünüş olarak tam tipim olur kendisi ancak zihniyet olarak aman abi ben almayım .
başka cürretkar bir hdp sevicisi sözde oyuncu. oda nedense hep açık saçık müstehçenlikle anılıyor. bu tipler hep aynı profilde tesadüf değil bu. aynen.
görsel

Bahsi geçen kadın.
Güzel kadın çok ama bazılarında ayrı bir asalet, ayrı bir duruş oluyor.

işte onlardan biri...
şarap gibi kadın gerçektende. kadın istersedeki, ferhundeykenki hali ile şimdiki hali arasında çok büyük fark var.

her geçen yıl daha da güzelleşiyor. yıllar ters etki ediyor ablamıza.
aşırı çekicilikte bir zamanların efsane kadını güngör bayrak ve ayşegül aldinç ile yarışır.
Hem karaşın hem güzel olmayı becerebilen ender kişiliklerden.
çok etkileyici, acaip sevimli, seksi kadın.
güzel ama öyle çook güzel değil.
hastasıyım.
ablacım lütfen artık şu saçını az geri cek dedirten kadın oyuncu. Ama çekicidir kesinllikle .
zamanının aşırı çekici bir oyuncusu. her erkeğin hayalini süslerdi renkli saçları ve gözleriyle. çok seksi ve baştan çıkarıcı bir kadındı. artık ortalarda pek görünmüyor sanırım. o da unutuldu gitti.
görsel
(bkz: türkiye nin en iyi milfleri)
"kesin tırnaklarıyla çiziyodur..."

hatunu kendisi.
Taş hatun kişisi.
super guzel bir kadin degil ama aşiri dozda dişi kendisi. seviyorum sanki.
recayinin saçma dizilerine yakışmıyordu zaten

iyi olmuş, dizi mi yok.
Sanatçı duruşu ile yaşar.

Sessiz kalıp hiçbir şey paylaşmadan işine gücüne bakabilirdi ama yapmadı.

Tebrikler Deniz Çakır...

Bu kovulma sanatçılığınıza bu türkiye ortamında ödüldür.
Dizinin sezon finalinde deniz çakır helikoptere binip yurt dışına çıkıyordu. Bu sahne gereğinden fazla detaylı çekilerek sezon finalinin son sahnesi olunca garipsemiştim zira izleyenler bilir sezon finalinde başroller vurulur ya da red wedding vs olur kim ölecek kim kalacak diye yaz tatili boyunca beklenirdi.

Herhalde önceden verilmiş bir karar olduğu için çocuklar duymasın meltem gibi " küt " diye göndermemek adına böyle bir sezon finali çekildi.

Ne yalan söyleyeyim hiç üzülmedim zaten bahane arıyordum yeni sezonda diziyi birakmak için. O bahane de bu oldu.
(bkz: sevişmek istenen ünlüler)
enteresan bir ağız yapısı vardır ama çok da hoşuma gider. sert bakışları felan fena.
100 mumluk ampule yarım metre mesafeden bakıp, sonra gözlerimi ampulden ayırıp bu kadının gözlerinin içine baksam o gözleri yine görürüm. ateş ediyor ateş.
itici buldugum kadın.
Bence gercek hayatta da yaprak dökümü Ferhunde gibi ortalığı karıştıran kötülükten beslenen sinsi biri.

görsel

Bu kadın hükümet yanlısı kanalda bir mafyalı dizide üzerine kuma getirilen mafya liderinin ilk eşi rolunde mafya kocasına silah çekmiyor muydu?

Uyuşturuculu silahlı dizilerde oynayıp böyle bir açıklama yapan kişi. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu.
Genelde kötü rollere girer.
kendisi de, oyunculuğu da, beyanatları da umurumda değildir. tüm diğer oyuncular gibi.

ülkede düzgün bir şey söyleyen kalmadı ki, absürdü su üstüne çıksın.
Türbanlı kızlara sataşmış. Ama gereksiz yani sen dedin diye Arabistan'a mı gidecekler. Bırak kendileri idrak etsin zamanla.