bugün

akp hükümetinde en kilit kişi olarak gösterilir. 1925 yılında idam edilen kürt isyancı şeyh sait in torunu olduğu iddia edilmektedir. mersin milletvekilidir, mersin deki kürt nüfus hareketini yönlendiren kişilerin başındadır. 2 ağustos 2002 cuma günü meclis te,sinir oynatan ses tonuyla,bebek katili abdullah öcalan ı kast ederek "asamadınız!asamazsınız!asamayacaksınız!" diye bağırmıştır. ayrıca dyp ve refah partisinde de bulunmuştur.

yıllar sonra gelen edit: şeyh sait torunluğu, iddiaymış sanırım. emin değilim.
yolsuzluklara karşı duracağız, izin vermeyeceğiz diyen güya solcu olan hdp'nin meclis başkan adayıdır.
şahsın yolsuzlukları televizyon programlarında belgelenmiş bu yüzden akp den tasfiye edilmiştir.
hem böyle bir adayı millet vekili yapıyorsun, yetmiyor meclis başkanı adayı yapıyorsun hem de yüzün kızarmadan yolsuzluklara karşı duracağız diyorsun. ayrıca seçim meydanlarında maho ağayı balkona çıkarmayacağız diye bağırıyorsun ama bir ağayı meclis başkanı yapmaya çalışıyorsun. işte hdp'nin solculuğu!
akp liderinin etrafındaki kürt tayfanın kaptanıdır
(bkz: kürt)
(bkz: eroin)
(bkz: baron)
(bkz: ezik)

edit:eksiler geliyor, geliyor, geliyor, geldi.
ekrana çıkması medeni cesaretinden ötürü değildir. kılıçdaroğlu'nun kanıtları olan iddiaları sonucunda doğan zorunluluktur. eğer çıkmasaydı kılıçdaroğlu'nun çağrısına cevap vermemiş kabullenmiş olacaktı. ha çıktı da pek bir şey değişti mi? hiç bir şeyi değiştiremedi. şahsıma göre kendini aklayamamıştır.

ayrıca apaçık siyasi nüfuzunu kullandığı ortadadır.
şahsen benim adım hayali ihracaat** ve uyuşturucu kaçaklığı ile geçiyorsa ve bunlarda bir takım belgelerle nispeten kanıtlanıyorsa-bakın kesin demiyorum nispeten olsa bile- o bulunmuş olduğum partiden kesin olarak istifa ederim. neden fırat'a yönelik sizce bu suçlamalar? fırat ın fanlarına soruyorum bunu...

ismim uyuşturucu ile anılacak, kurmuş olduğum şirketin tırından uyuşturucu çıkacak ve ben tüm bu olaylardan habersiz olduğumu iddia edeceğim iktidar partisinin iki numaralı adamı olarak...

evet evet hukuka inanıyorum ve fırat'a inanıyorum.
inanmaya devam edin siz. ama şunu bilin ve korkmayın bu olay bile sizin güzel akp nizi yıkamaz!.. müsterih olun soğuk bir su için.
atv ana haber izleyin. sabah, zaman, star, yeni şafak okuyun.
o zaman güzel iktidarım benim dersiniz tekrar iki güne kadar.
iyi bilmezdik.

Kadınlara 2.sınıf muamele yapan ve gücüyle garibanı ezen firavunlardan biriydi.(köyde bir aşiret ağasıydı yani )

Darısı küçük firavun ahmet türk'ün ,orhan miroğlu'nun , sezgin ciakulu'nun ,sırrı sakık'ın, sırrı süreyya önder'in, selo'nun ve malum uzunun başına.

Not: ALLAh bildiği gibi muamele etsin mahkeme-i kübra'da kendisini.
fırat aşiretinin lideridir. liderliğini yaptığı aşiretin pkk terör örgtünün dağ kadrosunda yaklaşık 100-150 adamı olduğu idda edilir ki kanımca gerçeklik payı var.
hep aynı şeyleri söylemekten de bu ve bunun gibi adamların yaptıklarından ve sanki hiç bir şey yokmuş gibi davranmalarından da bıktım. insan japonların yaptıkları ile bu adamların yaptıklarını kıyasladıkça utanç duyuyor.

(bkz: japon tarım bakanları)
kısa sürede mat olmuştur.

(bkz: çoban matı)
yazık üzüldüm.
akpkknın canlı kanıtıydı.
fıkrabul.com'u ziyaret edip adam gibi bir fıkra bulmasını, bütün salonu kopartmasını dilediğim tipik akp'Li.
(bkz: siyasi nüfuz kullanmak)
bir adet nam-ı kemal fıkrası ile cevap vermek istediğim suçlu.

--spoiler--
nam-ı kemal kamyon şöfürlügü yapıyormuş. 3 ay kadar süreyle uzun yolda kalmış. eve dündüğünde karısına "hadi yatalım" demiş. karısı "olmaz, çocuklar evde" demiş. n.kemal "o zaman sen git sıcak bi çorba hazırla, servis yaparken üzerine döküp banyoya git ben gelirim" demiş. kadın n.kemal'in dediğini yapmış, n.kemal karısının arkasından banyoya gitmiş ve karısını s*kmeye başlamış. annesinin gelmediğini gören çocuk kalkıp banyoya gitmiş ve gördügü manzara karşısında korkup kardeşlerinin yanına koşarak "aman oğlum üzerinize corba dökmeyin babam sizide ..ker" demiş.
--spoiler-- **
yorucu bir ismi olan milletvekili. bir adam aynı anda hem dengir hem mir hem mehmet hem de fırat olur mu yahu çok yorucu bir aktivite. bak adam sadece ali ve koç idi o bile ne kadar yoruldu yıprandı istifa etti.