bugün

6 ay çalıştıktan sonra istifa ettiğim ayakkabı mağazasıdır.
Türkiye'de 26 tane mağazası vardır. Ayrıca türkiye'deki ilk mağazası ankamall'da değil izmit'te açılmıştır *
Kadınlar için cennet sayılabilir. Bu sıralar cinndy reklamlarında oynamakta.
çok uygun fiyata hayatımda gördüğüm en güzel süet çizmeyi aldığım ayakkabı mağazası. fiyatlara göre kalitesi gayet iyi görünüyor.
dayhman diye okunuşu vardır. isim her ne kadar sağlam görüntüsü verse de gerçekte nedir bir fikrim yok.
Okunuşunu bir türlü söyleyemediğim mağazadır. Alman mağazası olduğu apaçık ortadadır.
Pek kaliteli ürünler olduğu söylenemez ama nadiren kaliteli ürünler olmuyorda değil.
izmit'te real yakınında da var bi tane bundan.
ankara'da bulunan mağazası tamamen kaos ortamına ev sahipliği yapan markadır.

ulan tamam ucuz da bir sakinleşin be, iblisler! pazara çevirmişsiniz giydiğinizi yere atıyorsunuz bir de. aynı mağazayı almanya'da gördüm, yine orada da ucuz, buradakinden daha güzel şeyler var bu arada, ama insanları öküz değil ya. insan giydiği ayakkabıyı niye yere atar şerefsiz misiniz lan? insanlar ayakkabı arıyor bulamıyor sizin sayenizde.

(bkz: şu gerizekalı türkler)

edit: tamam sen yere at canım, sinirlenme.
optimum'daki mağazasını ziyaret ettiğim ayakkabıcı.

modeller biraz kısıtlı. ama ayakkabıyı incelerseniz ucuz ve gayet sağlam.
ama görünüş olarak pek beğenmiyorum.
Denizli de ayakkabı alacakların uğradığı ilk yer. (bkz: forum)
ankamall şubesinde her daim bol çeşitlerinin bulunabildiği alman ayakkabı satıcısı. isterseniz "tuzlu" markalar da mevcut ama gerek yok gerçekten. kalite olarak onlarla yarışır cinsten ayakkabıları var ve neredeyse üçte bir fiyatına. özellikle victory markası fena değil gibi.
var olasıca. 41 numara bayan ayakkabı çeşitleriyle gönlümde taht kurmuş, çaresizliğime derman olmuş bir beyaz atlı prens bir tyler durden. yerin çok ayrı deichmann bilesin
ciddi anlamda dandik, kalitesiz ve çabucak deforme olan mevsimlik ayakkabılar üret(tir)mekteler ancak almanya'dan gelen ortopedik tabanlıkları gerçekten mükemmel performansa sahiptir.
adı alman... içi çin... Müşteri hizmetleri cin... ayakkabı mağazaları.
Pazardan alın, hangardan, bimden falan alın. Bari beklentileriniz bellidir.
Deri diye dünya paraya sattıkları ayakkabı yarma çıkıyor... Namı nötü dağıtıyor. Yarmagüller, bin dereden su getiriyor.
Tekrar yazıyorum alman falan değil... Olsa olsa alman markasını kullanan barzolardır sahipleri.
ayakkabıları gerçekten kalitesi olduğundan tevsiye edilmeyebilir, ama çantaları kullanılasıdır. değişik modelleri ve renkleri de var.
kaba ayakkabı üreten firmadır. ucuza satar ama hiç beğendiğim bir model bulamadım.
Fiyatları ve ayakkabı modelleri öğrencilere gayet uygun olan ayakkabı markasıdır.
6 aylık dönemde sadece bir ödeme ile 4 ayakkabısını giydiğim marka kalitesini siz düşünün.
adidas, nike ve puma gibi markaları olduğundan 20 30 tl daha ucuz satan ayakkabı firmasıdır.
365 avm Şubesindeki kel satış elemanı malları değil mağazayı satar müşterilerine karşı olan psikopat tavrıyla.
kırk yılın başında rastgele bir ayakkabı begendim ve alayım dedim burdan. düz siyah ve istedigim yukseklikte her yerden bulamıyordum. çok rahat ve görsel olarak da çok iyi gel gör ki bir kez giydim dikişleri attı. yarın merkeze sırf bunu değiştirmeye incem. daha da ugramam be.
eskiden rapçi tayfanın ayakkabı aldığı mağazadır. "victory"
genellikle beğendiğim modelin numarası olmaz. kendi markaları ürünler çok kalitesizdir. adidas, nike gibi ürünlerinde sezon dışı modellerini satan ayakkabı bim'i.
spor ayakkabılarımı nike'dan alırım, buradan ise şık, baloluk tarzı ayakkabıları alırım. ucuzdur, hakiki deri, şık bir ayakkabıyı 90TL'ye almışlığım vardır.
simge isimi şarkıcı ablamızın şarkısı ile birlikte yeni reklamlarında boy gösterdiği marka.

eğer burayı bir deichmann yetkilisi okursa söyleyeyim; dayı reklam yarrak gibi af edersin. Sözler çok kötü haberiniz olsun.

Tekrar tekrar izledim reklamı hala beynim kanıyo editi.
Son reklamında ritmi bile olmayan kulak tırmalayıcı bir şey eşliğinde dans etmeye çalışan 80'li yıllardan kalmış görünümlü kızlar var.
O iğrenç detone sesi tekrar duyma korkusuyla televizyonu açmaya korkar oldum.
son reklamını duyduğum anda mute düğmesine basıyorum. o ne berbat bir reklam öyle.