bugün

çok sık maruz kalındığında insanın kanını donduran şiddet kargaşasıdır.çocukları arsız gençler, arsız gençleri de psikopat eder. psikopatlığın da sonu malum ya mapushane ya hastane ya da ebedi dinlence ortamıdır.
Dövenin zavallı olmasıdır. Hep birlikte bir kisiye dayak atmak hele dünyanin en aciz şeyidir
size 5 kişi birden daldığında kaçınılmaz olaydır. Baktın kaçamıyorsun zevk almaya bakacaksın. Günün sonunda aynanın karşısına geçip dakikalarca yüzünüzü dikkatle incelemenize neden olur. Ha birde eğer eski sevgilinin evinin önünde dolanırken, beklerken yediyseniz vay halinize...

(bkz: beterin beteri vardır)
dün başıma gelen hadise.çok ta rahatladım varya sözlük anlatamam.olay şöyle ceryan etti.yaz okulunu bitirmiş evime dönmüşüm.gayet rahat hiç bir sıkıntım yok liseden dostlarım la bir mekanda biramı yudumluyordum ki;bir kaç serserinin laf ile müdahalesine maruz kaldım.tabi delikanlıyız ya sanane ulan bak işine demi iç biranı devam et.velhasıl kelam bu bi kaç kişi bir anda telefon trafiği ile oldumu sana 6 7 kişi.bizde 3 kişiyiz ve arkadaslarım belki hiç kavga etmemiş insanlar.mekanda tanıdık mekan ama artık çok geç tabi.ayrıca liseli çapulculardan dayak yicez değiliz ya diyorum kendi kendime.son bir kaç gündür de infected mushroom ve özellikle (bkz: heavyweight) dinlemenin verdiği gazla elimdeki boş bira şişesiyle bir saldırırsın olay koptu zaten.sonra üç dört kişiyi aldık biz ama yorulduk tabi bu arada arkadasların da hakkını yememem lazım kahramanca savaştılar kardeşlerim.sonra bizim bu yorgunluğumuzu fırsat bilen elemanlar ağız burun bir daldılar.hepimiz pert olduk tabiri caize. ama çok mutlu oldum nedense.zaten canım çok sıkılıyordu ne zamandır iyi bi stres attık.daha sonra mekan sahibi abimiz ve bir adet polis arabası ile bizim elemanlar topukladılar haliyle daha fazla dayak yemekten kurtulduk.işin iyi yani mı desem kötü yanımı bilemedim bu elemanlar benim küçük kardeşimin liseden arkadaşı çıktılar. yani bu demek oluyor ki kavganın bir ikinci roundu olucak.bana şans dile sözlük.ayrıca http://www.youtube.com/watch?v=DB-3-TVjrxU fazla dinlemeyin tavsiye edilmez.
Bugün hayatımda ilk defa başıma gelen hadise. (Babamdan yediğim dönemleri saymıyorum.)

Olm bildiğin pata küte daldı. 6-7 kişilerdi. hepsi ayırmaya çalışıyor 1 i dalıyordu amk. Yumruk atmaya korktum o 6 kişi yüzünden. Neyse la bildiğin iyi geldi bana bu.
ciddi ciddi ihtiyaç duyduğum olaydır şaka yapmıyorum bu da bir şekil rahatlamadır.
karşınızdaki insanın şakağınıza yumruk atması ve sizi acıyla ortada bırakması durumudur.
olay cereyan ettikten sonra insanı gayet rahatlatan ama zaman geçtikçe bu rahatlığın yerini aşağılanma, gurur kırılması ve korkunun aldığı olaydır.
Dayak atmaktan daha öğreticidir. Deniz kenarında içki içerken denize işemek yerine denizci amcaların motorlarına işersen başa gelendir.
insanina gore kavga psikolojisi konusunda degisik sonuclar dogurabilir.
ya dayagin tadini alip, korkunun uzerine gidersin ya da yedigin dayak hafif tuzlu gelir, bir daha yemek istemezsin..
ama olumle sonuclanmadigi surece zevk veren aktivitedir
Lavuşk birinden yediysen eğer gerçekten kaldıramayacağın durumdur.Helede sevdiğin insanın önünde küçük düşersin,utanırsın ve intikam için yanıp tutuşursun.
bazen çok pis olabiliyor. ama döven adamda mert olsun, öyle yavşak gibi arkadan saldırmasın yeter. yoksa kavga bu, süpermen değil kimse dayak yer veya atar. fark yapmaz yani.
dayak atmanın ilk aşamasıdır.
bir topluluğun içinde dayak yerseniz gücünüze gider ayriyetten felaket sinir yapar. fakat tenha köşede dayak yerseniz birde kalabalıklarsa insanı muthiş derecede rahatlatır. Dikkat bağımlı olablirsiniz. *
askerdeyken başa gelmesi çok zor durum. normal hayatta yeseniz karşılığını verirsiniz, dayak yeseniz de dayak yedim dersiniz. askerde sıkıyorsa elini kaldır bakalım.
arada insan vücudu için gerekli olan eylemdir.

bazen sevişmekten bile iyi gelir insana.
küçükken ailem dayak atmak dışında elini bana sürmezdi.
mazi aklıma geldi ne günlerdi annemin ısı güdümlü terlikleri falan fişman.
hayatımda hiç adam akıllı dayak yemedim. zaten mutlaka dayak yiyeceğim kavgalara girecek kadarda aptal olmadım.
son zamanlarda canımın çektiği hede.
Her zaman komik gelen davranıştır. Yani ne bileyim komik. Senin elin armut mu topluyor. dövemiyorsan koru kendini, bağır, çağır vs.
3 kişiden dayak yemişligim var. böyle savunuyon kendini vurmaya çalışıyon felan ama yemiyor tabi. anlamadığım bire bir gelseler gene döveceklerdi işin garibi.
Son 8 senedir hiç yemedim.
atmayı bilen herkesin en az bir kez yaşadığı olaydır.
insanin ufkunu zihnini genisletebilir dayak yemek.
hayatımda hiç adam akıllı dayak yemedim. çocukken arkadaşlarımızla kavga etsek bile yumruklar havada uçuşmazdı. boğuşurduk sadece. birine vurmaya içimiz el vermezdi. insandık biz. çocuktuk biz.