1. 1.
  2005 yılında sinemalarda gösterime girmiş olan jennifer connelly 'nin başrolde olduğu gerilim olması gereken ama drama dönüşen film. yukarı kattaki su sızıntısını bir film boyunca anlatan film olup bütün bir film boyunca gerilmeyi beklerken filmin drama dönüşmesiyle kadına '' vah vah çok üzüldüm '' diyerek duygusal an yaşadığım filmdir. bana bir sürü filmi çağrıştırmıştır. adam araya kollaj mı yapmış diye düşünmemek içten değil. sonuç olarak batırmış.
  (bkz: karanlık su)
  1 ... kacak kelebek
 2. 2.
  ne korku ne de gerilim filmi olarak dusunulemeyecek, izlendigi icin pisman olunacak filmlerin en basinda yer alan film
  1 -1 ... bilmem
 3. 3.
  (bkz: efes dark)
  (bkz: darth vader)

  (bkz: serbest çağrısım)
  -1 ... bahdeniz
 4. 4.
  jennifer connely şov olduğu için izlediğim film.

  --spoiler--
  Tamam o kadar güzel olmasa da giriş ve gelişme bölümleri var filmde de hani sonuç bölümü kardeşim? Yani kadın niye öldü, öldükten sonra neler yapıyorlar, neden apartmanda sıkışıp kalmışlar, natasha nın sular üzerinde hakimiyeti mi var?
  --spoiler--

  Film yapıyorsunuz adam gibi anlatın bari kardeşim.
  1 ... paradigma
 5. 5.
  (bkz: honogurai mizu no soko kara)
  ... alas
 6. 6.
  bir grup.

  http://www.myspace.com/darkwaterofficial
  ... cutcut
 7. 7.
  orjinali olan japon versiyonunun yanında tam bir hayal kırıklığıdır. japon versiyonu insanı pek çok sahnesinde geren, kah korkutan kah merak uyandıran bir etkiye sahipti, ancak hollywood versiyonu korkutma öğelerinden oldukça uzak ve işin dram yönünü ele almış bir görüntü çiziyor. eğer korku filmi olarak seyretmek istiyorsanız gidin orjinal japon halini seyredin. eğer duygusal takılmak istiyorsanız hollywood versiyonu sizin için biçilmiş kaftan, hatta star'da 5 dakika önce taze bitti.
  ... jumanji
 8. 8.
  izleyip de iki saatinize yazık edeceğiniz boktan film. Sonuna kadar ahanda ahanda diyerek seyret, sonuç; hüsran.
  1 -1 ... burgetof
 9. 9.
  korkudan ziyade dram denebilir. 2. sınıf bir film fakat insanı duygu yoğunluğuna itebiliyor, son kısımda gözleriniz dolabilir. pek sahip olmadığı korku öğelerinden ziyade filmin asıl dikkatimi çeken kısmı sosyal tablosu. amerikanın her zaman rüyalar ülkesi olmadığını, ailenin parçalanmasının etkilerini ve amerikada bile olsa parasız pulsuz dul bir kadının yaşamının ne kadar olduğunu oldukça güzel aktarmışlar. şahsen izlemenizi öneririm.
  ... hayvanbey