bugün

don omar'ın lucenzo denen şoparla beraber söylediği şarkı. çok bayıldığım bir tarz olmasa da eğlenceli anasını satayım.

tutar bu şarkı buralar da entry dolar.

http://www.youtube.com/wa...amp;NR=1&feature=fvwp
mükemmel ötesi bir şarkıdır dün gece dans partisinde aralıksız 1 saat boyunca değişik versiyonuyla bachata etmişizdir bunun eşliğinde insanı yerinde oturtmaz. bak yne dayanamadım açtım oynuyorum sözlük.
fast five'da da karşımıza çıkan müthiş bir don omar şarkısı.
fast five'da harika bir yerde giren çok neşeli bir şarkı, filmin etkisinden midir bilmiyorum ama her dinlediğimde aynı olumlu enerjiyi yaratmaktadır.
don omar'ın gucci 1622 modeli gözlüğüyle klip çektiği şarkı. fast five izlerken tüm ost'yi indirmeme sebep oldu ayrıca bu şarkı.

edit: bi de filmde follow me now var. o da bomba şarkı.
bu aralar çok fazla survivorda çalan kıpır kıpır parçadır. kendi deyimimle dansa kudur-dur.
dans gecelerinin yenilerde vazgeçilmez dansıdır. birlik ve beraberlik içinde bir kareografi oluşturulmuştur ve tüm dansçılar aynı anda aynı hareketi basit hareketler olmasına rağmen o kadar güzel sergiler ki grubun içinde olmak kadar izlemekte büyük keyif verir.
survivor ünlüler gönüllüler'in kadrolu şarkısı.
Don Omar'ın tekrar cıkıs yaptıgı sarkı.
saçmalayarak da olsa dile dolanır.
türkçesi "dansla kudur" olan dinlenesi şarkı.

(bkz: don omar)
(bkz: fast five)
2011 yazının hitidir, açık ve net. bu tarz müzikleri pek dinlemeyenler de, bu parçayla birlikte coşabilirler.

şarkının girişinde don omar'ın ''danzaaaaaa kudurooooo' diye bağırmasıyla her şey başlıyor zaten.
don omar'ı sevmesemde tuttuğum şarkısıdır. an itibariyle number one'da dinlemiş olup anında youtube denen entresan siteden klibinide izledim. gideri vardır bu yaz için.
dale don dale den ikrah getirdiğim don omar ın başarılı bir çalışması. inşallah sahil diskolarında, mahallede falan dakika başı çalmazlar da bundan da öğğ getirtmezler adama.
fast five da çalmıştır. bir oynaktır bir oynaktır ki insanın dans edesi gelir.
(bkz: acun ılıcalı)

(bkz: survivor) .
şu günlerde bu şarkıyla hayat buluyorum. herşeyle, herkesle aram kötü, bir bu şarkıyla iyi lan.. dansaakudurooo
sadece oy oy oy kısmını söyleyebildiğim ispanyolca parçadır. şarkının başı gta daki diyalogları anımsatır.
sağlam ritmli şarkı.
yazın 'kudurtan' şarkısı. kanımca 10 yıl sonra bile dinlenebilecek eskimeyecek bir şarkı.
la mano arriba (la manoriba)
cintura sola (sintura sola)
da media vuelta (da medya vuğelta)
danza kuduro (danza kudurooo)

kısmını söyleyebildiğim şarkı. pek bir hoş. yazın dinle dinle dur. nasıl olsa tatile gidemiyoruz.
bir survivor şarkısı.
fast and furious 5 filminde dinlenen kıpır kıpır şarkı.
Özellikle şarkının oyyoyyyoyoyyyoyyy kısmı iç kıpırtıyor. girişi de pek hareketli.. Severek inliyoruz efendim.

Bu aralar da, özellikle polonya'da edindiğim izlenimlerde kulüplerin favori şarkıları arasında. *

editto: inliyoruz ne lan? dinliyoruz olacak o.
oyun havası muamelesi yapılmaması gereken don omar imzalı şarkı. bu şarkıyı beğenenler yine don omar'ın virtual diva şarkısını da seveceklerdir.