bugün

vin diesel
paul walker
jordana brewster
dwayne johnson

kadrosuyla 2011 de vizyona girecek yeni fast and furious filmi. dwayne johnson bizimkilerin peşindeki kanun adamı rolünde.
çekimleri devam etmekte olan bir devam filmi. oyuncular yine paul walker, vin diesel ve jordana brewster.
kadrosunu gördükten sonra sabırsızlıkla beklemeye başladığım the fast and the furious filmi.

adamlar resmen best of yapmışlar kadroyla.
fragmandaki kasa hırsızlığı sahnesiyle yarmıştır. o ne lan, 2 arabayla kasayı yerinden sök, yetmedi şehirde 2 tur at. yuh be kardeşim zenginiz diye insanların gözüne sokmak mı lazım bu vurguyu illa.*
takriben mayıs 2011 de gelecek olan yeni nesil fast furious filmidir.*
fragmanında arabadan çok silah görülen, oyuncu kadrosu büyüleyen, bolca aksiyon göreceğimiz fast and furious serisinin 5. filmidir.

(bkz: dodge charger srt8)
(bkz: ford gt)
(bkz: nissan gt-r)*
isteyene hd fragman.

http://www.youtube.com/watch?v=tPZfa7bZzF4
saçma sapan bir serinin saçma sapan filmi.
(bkz: derdiniz ne ollüm sizin)
(bkz: ananız babanız yok mu lan)
serinin en karizma karakteri han'ı bünyesinde barındıran film. hikaye sıralamasında tokyo drift'ten önce geliyor. ts versiyonu internete düştü.
Fast and furious'la alakası olmayan, serinin diğer filmleri tutuğu için yapılan saçma aksiyon filmi.
(bkz: Birşeyi de tadında bırakın lan)
(bkz: fırsatçılık)
imdb'ye 8.0 (3147 oy) yildizla bomba gibi giris yapmis film. merakla bekliyoruz...
fast and furious serisinin 5. filmidir. oha yani.
serinin en güzel filmi olmuştur.3 kere izlesek az.
filmin en sonundaki jeneriğinde önemli birşey oluyormuş ben erken çıktım salondan..6.filmin olacağının göstergesiymiş o sahne.izleyen varsa o sahneyi pm den yazsın lütfen.
torrent'ten indirdim fakat açınca sinema çekimi olduğunu gördüm ve canım sıkıldı.
sinemada neden izlemiyorsun dersen, bilirsin karanlıktan da ürkerim çocuklar gibi.
abartisiz söylüyorum bugüne kadar aralarinda ki en en en süper bölümdür. zira bir kez izlemek yetmiyor.
hızlı ve öfkeli serisinin son filmi olup 29 nisanda vizyona giren ve diğer 4 filmde olduğu gibi beğeni toplayan film.
(bkz: yavaş ve sabırlı)
fast and furious serisinin bana göre en taşaklı filmidir. sinemada izlenmesi tavsiye edilir, verdiğiniz paranın her kuruşuna değer.
testere serisi gibi her filmin merakla beklenmesini sağlayan yapımdır.
hiçbir hayal kırıklığı yaratmayan hızlı ve öfkeliyi sevenleri tatmin edecek bir film olmuş. olmuş bildiğin. böyle eskileri anımsadık üzüldük falan ama vin diesel mükemmeldi yine, muhteşemdi. yalnız filmden sonra ortada rio diye bir şehir kalmadı ben söyleyeyim.
kesinlikle serinin en güzel filmiydi aksiyonun yanı sıra bu sefer gerçekten kahkaha attıracak diyaloglar da eklenmişti. şarkılar çok doğru seçilmiş.

çoğu kişi jeneriğe saygı göstermediği için hadi canım ya nidaları attıracak bir sahneyi kaçırdı. bir kere izlemek yetmez.
- uzadıkça berbatlaşan filmlere benzemediği kesin. izleyen herkesin serinin en güzel filmi olduğu konusunda hemfikir.

- aksiyon sahneleri film boyunca kesintiye uğramadan devam ediyor.

- bu sefer arabalar, araba yarışları daha arka, çatışma sahneleri daha ön plandaydı.

- bazı sahnelerinde seyirciyi kandırması filme daha hoş bir hava katmış.

- espriler gayet iyiydi.

- bitti diye çıkmamak gerekiyor, son sahne hem şaşırtıcı hem de 6. filmin geleceğinin habercisi.
çok güzel film, araba yarışı diye işin bokunu çıkarmamışlar, hatta hiç yok bile denebilir. aksiyon hiç durmuyor orantılı ve güzel bir devamlılığı var.

jenerikten sonra gelen sahneyi bilmeyenler için söylüyorum. fast six geliyor arkadaşlar.
muhteşem bir filmdir. tek başıma izleyip de keyif aldığım bir film. kesinlikle izlenmeli. hatta ikinci kez bile izlenir.