1. 1.
  gelecek yıl* toro rosso'da yarışacak olan genç yetenek. zaten bu yıl tüm cuma günü antremanlarında kendisini görecektik. anlaşılan o ki kendisi aslında redbull yeni yetiştirdiği pilot. büyük ümitler besliyor. hadi bakalım. kişisel tahminim ise jamie'nin önünü keseceği yönünde.

  edit: haber yalanlansa da gelecek yıl kesinlikle toro rosso'da göreceğimize inandığım pilot.
  1 ... sisman ama gururlu
 2. 2.
  formula 1'de red bull takımının 2014 sezonunda sebastian vettel ile birlikte pilot kadrosunu oluşturan genç avustralyalı pilot.
  ... vikingalp
 3. 3.
  2014 macaristan gp' ni kazanarak bu sezonun ve kariyerinin 2. yarışını kazanan harika adam. redbull daki ilk sezonunda hem sıralamalarda herm de yarışlarda son 4 yılın şampiyonu sebastian vettel'i geride bırakmış durumda.
  ... lynx
 4. 4.
  Şu adam kadar yetenekli olsam yeter, ötesinde gözüm yok.
  ... barristan
 5. 5.
  2016 monaco gp'sinde takımın en kritik pit stoptaki muazzam hatası yüzünden birinciliği pit çıkışında metrelerle hamilton'a kaptıran kocaman gülümsemeli red bull pilotu. oysa monaco'da birincilik alması demek, ileride şampiyon da olmayı garantilemekti*, çünkü tüm şampiyon pilotlar mutlaka monaco'yu kazanmışlardır. yine de kendisinin bir gün şampiyon olacağına inancım tam.
  2 ... ycorai
 6. 6.
  f1 in neşeli pilotu. hic gerginliği yok neredeyse bu onu diğer pilotlardan biraz ayırıyor.
  1 ... iplenmeyenadam
 7. 7.
  Yarınki yarışta podyumda olması gereken pilot. Arabaya uyum sağlamak konusunda sıkıntı çekeceğini sanmıyorum, takım uyumu güzel olursa bu sezon iyi işler yapacaktır. Evet.
  ... obiwankenobi
 8. 8.
  Anne babası italyan asıllı olan 89 doğumlu Avustralya’lı formula 1 pilotu. Formula 1’in gülen yüzlerinin başını çekiyor olabilir. 2021 yılından başlamak üzere Mclaren ile 2+1 yıllık kontrat imzaladı. Podyuma çıktığı yarışlarda şampanyayı ayakkabısına doldurup içmeyi seviyor ve buna da shoey diyor, biraz deli biri. Lakabı honey badger ve evet ben de tüm yaratıcılığımla(!) yıllar sonra kullanıcı adımı ondan esinlenerek değiştirdim. Arada instagram hesabına girip çok aşk annecim diye diye uzaklaşıyorum ortamdan. Gördüğüm en çirkin güzellikteki karakteristik burna sahip insan olabilir. Garip.
  1 ... honeybadgerinbox