bugün

bu dalin bi şampuan sanırım, gözüm acımıyo lan, arkadaşlar deneyin hatta hiç acıtmıyo gözü.
saçları sertleştiriyor. bakımsız yazarlardır. Kerastase dışında şampuan kullananları ciddiye almıyorum.
Dahası temizlemiyor. Şampuanla temizledikten sonra belki kullanılır kokusu için.
Bakımsız yazarlardır.
Hem temizlemez, hem de keçe gibi yapar saçları. Ayrıca yetişkinlerde öyle bebeklerdeki gibi kokmaz.

Yağlı ve sert saçlara sahip yazarlardır.
Clear ve gliss dışında şampuan kullanan vurduruyordur.
bir arap sabunu kullanan yazar değildir.
Varoş yazarlardır bebeksiliğin yolunun şampuandan geçtiğini sanırlar ama eşşek kadarsın ve sende öyle üç yaşındaki yeğenindeki gibi kokmuyor anla.
ya bunları çoluğunuza çocuğunuza sürüp yıkamayın Allah aşkına.

Bakın iyi bilen biri olarak söylüyorum varsa bahçede yaşayan köpeğiniz onu falan yıkayın yani... Yazıktır günahtır.
Green washinge düşmüş kişilerdir. Bir de bunu bebek şampuanı daha doğal diye kullananlar var, Allah bizi o cahillerden sakınsın.
Kokusunu ben de seviyorum. Muhteşem ciğerlerimi toksiklere maruz bırakacak kadar değil.
görsel
Içinde kimyasal fazla yoktur diye kullandigim șampuan.
Biri şunlara greenwashing ne öğretsin.
bebek yağı favorim. hem kuru ciltler için mükemmel hem de çok güzel kokuyor.
Göründüğü kadar masum değilmiş bebek ürünleri de. Malesef.
saçları kazık gibi duştan çıkan yazarlardır. ogx keratin bakım kremi ile birlikte kullanarak durumu düzeltebilirsiniz. saçları parlatır ve tertemiz yapar.
el altımda bulunur.
göz yakmadığı için göz makyajı çıkarmak için gerçekten iyi ve ekonomik bir alternatif, fakat yetişkin insan saçını temizlemek için değildir.
Kedim varken onu dalinle yıkıyordum. Veteriner tavsiye etmişti. Kulaklarına su kaçırmadan ve çok sık değil.

Seni çok özlüyorum, canım kedim.
Mis gibi kokarım dalinle ipek gibi saçlarım.

Edit:abi şarkısında bile psikoloji bozuluyor kaldı kullanmak. Bırakın çocuklar çocuk yetişkinler yetişkin kalsın.*
Hala çocuk kalan yazarlardır. Ben gibi jelibonu, pamuk şekerini, renkli sakızları, patlayan şekerleri, peluşları, bebe bisküvisini, kum boyamaları da seven yazarlardır onlar şimdi.

Otuz yaşıma merdiven dayayıp bunları söylemeyi hiç beklemiyordum swh.
Ben tuvaleti yıkarken kullanıyorum.
Dalin temizlemiyor. Kafanızın leş gibi olmasını istiyosanız kullanın. Bitlenin.
köpeğim için kullanıyorum memnunum.
(bkz: 2009 sonrası doğumlu yazarlar)
osbirde mi?