bugün

osbirde mi?
(bkz: 2009 sonrası doğumlu yazarlar)
köpeğim için kullanıyorum memnunum.
Dalin temizlemiyor. Kafanızın leş gibi olmasını istiyosanız kullanın. Bitlenin.
Ben tuvaleti yıkarken kullanıyorum.
Hala çocuk kalan yazarlardır. Ben gibi jelibonu, pamuk şekerini, renkli sakızları, patlayan şekerleri, peluşları, bebe bisküvisini, kum boyamaları da seven yazarlardır onlar şimdi.

Otuz yaşıma merdiven dayayıp bunları söylemeyi hiç beklemiyordum swh.
Mis gibi kokarım dalinle ipek gibi saçlarım.

Edit:abi şarkısında bile psikoloji bozuluyor kaldı kullanmak. Bırakın çocuklar çocuk yetişkinler yetişkin kalsın.*
Kedim varken onu dalinle yıkıyordum. Veteriner tavsiye etmişti. Kulaklarına su kaçırmadan ve çok sık değil.

Seni çok özlüyorum, canım kedim.
el altımda bulunur.
göz yakmadığı için göz makyajı çıkarmak için gerçekten iyi ve ekonomik bir alternatif, fakat yetişkin insan saçını temizlemek için değildir.
saçları kazık gibi duştan çıkan yazarlardır. ogx keratin bakım kremi ile birlikte kullanarak durumu düzeltebilirsiniz. saçları parlatır ve tertemiz yapar.
Göründüğü kadar masum değilmiş bebek ürünleri de. Malesef.
bebek yağı favorim. hem kuru ciltler için mükemmel hem de çok güzel kokuyor.
Biri şunlara greenwashing ne öğretsin.
Içinde kimyasal fazla yoktur diye kullandigim șampuan.
görsel
Green washinge düşmüş kişilerdir. Bir de bunu bebek şampuanı daha doğal diye kullananlar var, Allah bizi o cahillerden sakınsın.
Kokusunu ben de seviyorum. Muhteşem ciğerlerimi toksiklere maruz bırakacak kadar değil.
ya bunları çoluğunuza çocuğunuza sürüp yıkamayın Allah aşkına.

Bakın iyi bilen biri olarak söylüyorum varsa bahçede yaşayan köpeğiniz onu falan yıkayın yani... Yazıktır günahtır.
Varoş yazarlardır bebeksiliğin yolunun şampuandan geçtiğini sanırlar ama eşşek kadarsın ve sende öyle üç yaşındaki yeğenindeki gibi kokmuyor anla.
bir arap sabunu kullanan yazar değildir.
Clear ve gliss dışında şampuan kullanan vurduruyordur.
Hem temizlemez, hem de keçe gibi yapar saçları. Ayrıca yetişkinlerde öyle bebeklerdeki gibi kokmaz.

Yağlı ve sert saçlara sahip yazarlardır.
Dahası temizlemiyor. Şampuanla temizledikten sonra belki kullanılır kokusu için.
Bakımsız yazarlardır.
saçları sertleştiriyor. bakımsız yazarlardır. Kerastase dışında şampuan kullananları ciddiye almıyorum.
bu dalin bi şampuan sanırım, gözüm acımıyo lan, arkadaşlar deneyin hatta hiç acıtmıyo gözü.
güncel Önemli Başlıklar