bugün

yeni bir 8.nesil yazar.

sözlüğe faydalı olmasını diliyoruz.

(bkz: hoşgeldiniz)
yeni bir yazar. hoşgelmiştir sözlüğe.
adı, çek besteci Bedrich Smetana tarafından bestelenmiş üç perdelik bir operanın adı ile aynı olan yazardır.
taktak sözlüğe saldırı yaptığımda beni dinleyen tek kişidir. (bkz: yaşasın inci ruhu)
http://www.uludagsozluk.com/e/12660909/ bu entrysinde gaylar hakkında oldukça detaylı bilgiler vermiştir. aktif mi pasif mi henüz anlamadığım yazardır.
gaylar hakkında sağlam bilgilere sahip ama gay olmayan yazardır.
--spoiler--
gaylar hakkında sağlam bilgilere sahip ama gay olmayan yazardır.
--spoiler--

açıklamasıyla gaylar hakkında bukadar engin ve derin bilgileri nereden bildiği konusunda çeşitli şüpheler yaratan yazardır. benim aklıma bişey geliyo ama ! hayırlısı ne diyim.
gaylar hakkında bilgisi sonradan gay olduğunu öğrendiği yakın arkadaşlarından ileri gelmektedir. homofobik zaten hiç değildir.
gaylarin genel karakterleri ve davranışları hakkında fikir sahibidir.
hoşgelmiş sekizinci nesil yazar *
kendisi zall tarafından sözlüğe en çok katkısı bulunan yazar ünvanı aldı da gelip sözlüğe katkımı sorguluyor! sen saçma muhabbetler döndürmekten başka ne yapıyorsun?
sözlüğü kirleten onlarca yazardan biri.
an itibariyle kankuli' nin başlıklarını canlandırmakla meşgul yazar. hayırdır inşallah.

edit: yanılmışım. ne kadar sikik başlık varsa hortlatıyor.
illuminati ile kafayı bozmuş.

al bunlarla oyalan yeğen (ara: illuminati)
kendisine attığım mesaja cevap vermek veya uyarmak varken beni ispiyonlayan über yazar.
(#12909397)

iki kişi konuşurkenki üçüncüdür kendisi. afiyet olsun.
(#12913347)

üslup çok şeker. sanırım bir laf daha yerse mahalleden arkadaşlarını çağıracak. canım yaa kıyamam.
(#12645755)
nedense eksiye boğmuşlar bu güzelim entrysini
duygularıma tercüman olmuştu halbuki.
edit:biri bana kafiye şemasıyla duraklarını yollasın bu saatte bakamıycam.
özlenilen yazardır.
özlem'in selamı var yazarıdır.
ölümü ile herkesi gecenin bir vakti hüzne boğan yazardır. *
merak edilen geri dönmesi istenen yazar.