bugün

bir sözlük yazarı, pardon çaylağı. DAHi ANLAMINA GELEN DE'NiN AYRI YAZILDIĞINI BiLDiĞiNi UMUP, BiR SONRAKi iĞRENÇ ESPRiMiZE GEÇiYORUZ..

edit: yazar olmuş, hoş gelmiş.
"de"nin, "da"nın, "ya da"nın vb bağlaçların nasıl yazılması gerektiği konusundaki hassasiyeti ile çevresine nam salan bir arkadaşımızdır
çaylaklıktan çıkar çıkmaz şimdiye kadar girdiği bütün entrylerini okuduğum, iyi ki gelmiş dediğim yazardır. sözlüğe çok şey katacak olanlardandır.
slogan olarak yazdığı;"bir sözlük yazarı diyelim şimdilik" yazısını taktir ettiğim,mütevazi,okunası sözlük yazarı.
insanın bilinç altında ki ezilmişliği ortadan kaldırmak için alınan nicklerden biri..
Dahii,Sex Pistols ..vb.
edit:Kendisine uyarısı konusunda cidden teşekkür etmek istiyorum.insanlar birbirlerine yardımcı olmalıdır oda bunu yaptı gerçekten...Saolsun

Ayrıca benim yaptığım bir hata karşısında cahillik olmaz diye bana bir cevap verdi.Ama fenerbahçe yanlılığıda bence bir cahillik göstergesidir.Her yazar objektif olmalıdır.

Bununla birlikte insanlara yardımcı olmaya devam ederse hakkaten sevilecek bir yazar olabilir....
nickini daha bu gün ilk defa gördüğüm ama yazdığı yazılarla kalitesini ve asilliğini göstermiş sözlük yazarıdır.hep burda olması dileğiyle...
nickinde bir adet daha "i" harfi bulunsa ufak bir operasyonla "hadiii" şeklini alabilecek sözlük yazarı.
(#10345549) ekşiden arak, ayıp ayıp.
son entrysini 10 ağustos 2013 tarihinde syracuse university başlığı altına giren, toplamda 202 başlık ve 541 entry sahibi ikinci nesil yazar.