(bkz: abazan)
(bkz: yananı gorur allah)
erkeğin kaç yaşında olduğunun da bilinmesi gereklidir yorum öncesi.
(bkz: yeme de yanında yat)
her erkegin once yasadigi durumdur. sonra bu erkek birini bulur, bulamayani da assagilar, erkekliginden suphe eder. oysa bir ara kendisinin de ayni durumda oldugunu hatirlamasi gerekir. genellikle hic sevgilisi olmayan erkeklere soyle denir:
-merak etme lan gunun birin de senin de olur.
-olum en guzeli, bekarlik sultanliktir.
-ne guzel olum iste kari dirdiri yok, sunu alirmisin hayatim, bunu alir misin hayatim, beni oraya, buraya gotur olayi yok. a.i buldun killisini arama lan.

bu cevaplari ve ogutleri duyan genc ise:
-sahip oldugun icin oyle soyliyorsun
-sen git babana anlat o ogutleri
-haklisin lan. *
genelde böyleleri toplum tarafından hor görülür ama erkeklerin genellikle daha önce hiç sevgilisi olmamış kız aradıkları gözönünde bulundurulursa bunu istemeye en layık olanlar onlardır. gerçekten tebrik edilesi azınlık kitledir..

(bkz: sıfır kilometre erkek)
(bkz: daha once sevgilisi olmamis kiz)
(bkz: testesteron bombasi)
(bkz: şarjör dolu gezmek)
belkide sevgili olayı ilgisini çekmeyen erkelerdir, doal karşılamak gerek sonuçta illaki oda bigün manita yapar hem böle erkek çeşiti çounlukta olduğu zaman rakip azalması görülcektir...
ilk sevgilisinde bir çok hata yapacak kişidir.. **
seçim ve girişimcilik meselesi...
daha once bir kac defa hayir cevabi alip bu islerden elini etegini ceken erkek tipidir. bu tipteki erkekler anneleri onlara bir hayirli kismet bulana kadar kadinlardan kacarlar.
yirmibeş yasından ıtıbaren tuhaf bakılası erkek modelıdır..
DAHA ÖNCE HiÇ SEVGiLiSi OLMAMIŞ ERKEK, ŞU AN SEVGiLiSi MEVCUT OLAN ERKEK ANLAMINDADIR. DEMEK HERŞEY YOLUNDADIR. ŞiMDi DAĞILIN LANNN...
platonik aşık olmuş erkektir.
(bkz: adem)
(bkz: senden once senden sonra)
gömlek değiştirir gibi sevgili değiştiren embesil erkeklerdense görmeyi istediğimiz erkekler.
duyguları gayet saftır, cıkarcı bir ilişki değil de gercekten aşık oldugu için sevgilisi olur böyle erkeklerin.
kıskanılası erkektir. saf duyguları vardır en basitinden ileride olacak sevgilinin elini tutunca erekte olabilecek kadar heyecanlanacaktır *.ulan bunu ne zamana kadar eve atarım diye düşünmeyecektir. saftır temizdir.* **

edit:* *
yiğidimizin şu dakikalar içerisinde bir sevgilisi olduğu anlamına geliyor heralde bu başlık.. daha önce diyor ya canım o nedenle.. yoksa hiç sevgilisi olmamış erkek gibi bir başlık açılırdı.. hayırlısı olsun bakalım..

anneme de söyledim bu arkadaşın bu kutsal dakikalar zarfında bir kız arkadaş sahibi olduğunu.. o da çok sevindi benim gibi.. inşallah çocuğun kıymetini bilir falan dedi zilli.. yeni model kızlar hususunda önyargılıdır biraz kusuruna bakmayın..

bir de kızdı bu erkeğe ;

'neredeyse paketi açılmadan geri iade edilecekmiş mevlaya'

falan dedi.. 'anne' dedim 'sen onu evde kalmış kızlar için söylüyordun ya!'..

karıştırmış kadın.. yaşlılık işte ne olacak..
o güne kadar kendisinden hiç bir kızın hoşlanmadığını anlayan, kendi hoşlandıklarından da uygun bir işaret göremediği için onların arkadaşlıklarını kaybetmemek maksadıyla da hiç konuşma gereği bile duymayan, kadersiz erkektir.
one night stand insanı olması kuvvetle muhtemel olan kişi.
kadınların inanmak istemeyeceği gerçekliktir. genelde badaktırlar. 22 yaşına geldiği halde vardır böyleleri*. kadınlar için katmerli fantezi sebebidir. lakin anlatsalar da inandıramazlar hatun kişiye kendi bulundukları durumu, kadın kendisini etkilemeye çalıştığı için böyle bir yalan söylendiğini düşünür. oysa er kişi sıfır kilometredir, daha 1 metre yol bile yapmamıştır. sürücü koltuğuna oturmadan kullanmıştır arabayı*.
yolda yürümesi sakıncalı olan, doğuştan askerliğe başlamş ne zaman teskere alacagı belli olmayan patlamaya hazır bomba.*
(bkz: bakir)