bugün

bel bölgesine onyüzbin ton beton döktürmüş kişidir .
cinsel deneyimi olmamış erkekler için kullanılan tabir.

+aa..sen bakirmisin
-evet noolmuş. BEnce bu özel bir olay.
+tamam özelde, sen şimdi hakkaten bakirsin yani
+puhahaha
-iyide ben bunda gülüncek bişey göremiyorum
+zuhahaha
-Ulan ne gülüosunuz, skicem haa
+sen mi? puhahaa
(bkz: bakir) (bkz: bakire)
(bkz: milli) (bkz: milliyet) *
(bkz: baki)
bakir.. harika küçük iskender $iiri.

korkularımı tatmin eden bir et parçası gibi yükseliyor yerden
küllü köküyle,
sararmı$ koltukaltlarında geceleri kentleri saran mavi ı$ık
ve nöbetçi bir sevgilinin keçe kalemle alelacale
yazılmı$, yarısı terden silinmi$ telefon numarası.
-öncesi, diye soruyorum, nefesim çürük kağıt kokuyor
-öncesi, tende durmazki... diyor, ben
ağustos böceği orospusuyum, çabuk unutulurum!

kadın, bu: yüzyıllık bir $arabın mantarı olmaktan yorgun
parmaklarımı sarkmı$ memelerine düğümlüyorum

sayılarını yitirmi$ bir hedef tahtası gibi vücudu!
ağzına, karanlıkta, ta$a sarılı bir mesaj gibi dü$üyor
dudaklarındaki camı kırarak dilim...

tarz acemisiyim, a$k acemisiyim, dü$ acemisiyim.
on yedisindeyim:

-hikayen, diye soruyorum, gencim, geçmi$sizlikten ürküyorum,
-hikaye, hayatta durmaz ki... diyor, ben
ölümsüzlük bahanesiyim, çabuk kururum!

kadın, bu: kalçalarını yerle$tirirken kasıklarıma yeniden
ayın acımasızca çektiği çaresiz deniz suyuyum...
-deminki ilkti, diye fısıldıyorum, gülümsüyor.
-benimki son değil!

ilk'le son değil'in arasındaki bu delik de$ik gürültü
örtüyor o korkunç kerhanedeki 'ortodoks' görüntüyü.

arkada$lar dı$arda bekliyor.
hepsi annem.
ben erkek oldum.
gerisi sırra kadem.
örümcek ısırmadan örümcek adam olma halidir.
(bkz: orumcek adam)
simgesi cu olan kızılımsı metal. çok iyi iletkendir. kıbrıs adasının da ismini adada bolca bulunan bu elementten aldığı söylenir.

(bkz: cuprum)
(bkz: seven sikilir siken sevilir)

doğru söze ne hacet. . .
(bkz: bezgin bakir)
yaş ilerledikçe sorun edilebilen bir durum. çevresi tarafından kuşunun kalkmadığı, gay olduğu, korktuğu, zıbzırıttığı falan iddia edilse de büyük ihtimalle özel olanı beklemektedir.
bakir erkek, islam dininin kurallarından birini yerine getiren ve evleneceği zamanda bakir kız isteyen erkektir. bu erkekler gerçekten cinsel konuda çok sabırlıdırlar ve soranlara bakir olduklarını söylediklerinde, dalga geçilmesine sebep olurlar. aslında dalga geçenlerin kendileri zina yaptıklarından ve holografik enerjileri pis olduklarından, bu tür erkekleri kıskanırlar. bazen gay olduklarından şüphelenselerde sonra bu tür düşünceler yerini saygıya bırakmak zorunda kalır. evlenmeden önce zina yapan erkeklerin yaşlılık zamanlarıda bir hayli sıkıntılı geçer. nasılki gençliklerinde kızlarla güreşirlerse, yaşlılıklarında da hastalıkla boğuşurlar. vücudunun etrafındaki aurası çok pistir. bunu herkes göremez, bazı insanlar görebilir. kirlian tekniği ile bunu gözlemlemek mümkündür.

yolda giderken bir kız gördüğünde
- ulan kıza bak ne mal var diyen erkeğin, kız kardeşine aynı durum olduğunda namus bekçisi kesilir. bu tür insanlar çok şerefli yaşadıklarını zannederler. içten içe sadist insanların düşüncelerine sahiptirler. obsesif kompulsif davranış sergilerler. her yakınlık gösteren kadınların kendilerine vereceğini zanneden erkek tipleridir. ağızları bozuk olduğundan avam tabakası arkadaşları vardır.
bekar + fakir.
en az bakire kız kadar tartışılması gereken konu.

ama türk erkeği denen canlılardan beklenmeyecek bir davranış olur bu. varsa yoksa kız bekareti.. kendileri eşeklerle tavuklarla çiftleşirken iş insanla sevişen kızlara geldiğinde ahkam kesmekte pek ustadır bunlar. şahsen ben tanrı olsam pipinize ilk cinsel ilişkide düşecek bir et parçası koyardım; bakalım böyle dangalak dangalak gezinebiliyor musunuz bir daha..
(bkz: depoda kalmış mı bir bakayım)
bulursam evleneceğim erkek.
(bkz: benim oğlum bakire)
kıskanç kadınların bulması gereken erkektir. kıyaslanacağınız bir kadın yoktur ortada. tanrıçasınızdır ve teksinizdir.
bekaretini evleneceği kişiye saklama fikrini bin bir türlü baskılara rağmen değiştirmeyen kişidir.bu kişi evleneceği kişinin bekire olmasını da gönül rahatlığı ile isteyebilir ama asıl bekaretin beyinde olduğu gerçeğini de göz ardı etmemelidir.ya da başkalarının gözünde abazan erkektir o sadece.
türkiye de pek yoktur herkesin en az 150 bayanla iliskisi olmustur cık cık cık.
bulunması zor erkektir. bulsanız bile ayırt edemiyeceğiniz erkektir zira bekaretlerini kaybedip etmediklerini belli edece bir zara sahip değildir erkekler. ne var ki bekaret yoksunu erkekler bekaret sahibi kızlar ararlar sırf egolarını tatmin etmek için. bir başkasıyla kıyaslanmamak için. bir kadının başka zevkler tadıp kendisine "sen daha olmamışsın" dememesi için. oysa bilmezler ki eğer gerçekten aşıksa kadın çok sorun etmez bunu. tabi erken boşalma, iktidarsızlık gibi sorunlar varsa o ayrı bir mesele.
dini değerlere önem veren erkeğin sıfatlarından birisidir.
istese birçok kız bulabilir fakat evlenmeyi bekleyen kişidir aynı zamanda.
arada toplum içinde rencide etmeye çalışanlar olur. kız-erkekli ortamlarda ağzı gevşek salak erkekler dalga geçmeye çalışırlar. bu konuyu çok dert ettin, istersen akşama uğra dediğin vakit onlarda susarlar.
sözlükte olan bazı bayan yazarların favori erkeğidir.*
(bkz: eşek siken sinan)
hayatı boyunca karşı cinsle cinsel ilişki kurmamış olan birey.
saf, temiz anlamınada gelir. ama hangisi gelir bilemeyeceğim. *
(bkz: bakir mi bakire mi sorunsalı)

(bkz: virgin)

edit: biri eksilemiş. ne anlatmak istediğimi bende anlamadım amk. kamil kamile gibi bir şaka mı acep. neyse.