bugün

ortalığı kasıp kavurabilecek yeni yazar. * * * *
sabahlara kadar entry kasıp bir anda yazarlığa terfi eden yeşil başlı gövel ördek.
çöp starın anası, denklemlerin x'si y'si her bir şeyi, sevdiğimiz nadide insandır kendileri..
naçizane fikirlerini artık sözlük ortamına aktarmaya karar vermiş, güzel insan, şirin basketbolcu ve titiz insan!*
(#5696496) numaralı entrysi ile dünyada benim gibi psikopatlar da varmış dedirten, nesildaş yazar.
nickindeki 3'ü görünce heralde laz bu dediğim yazar.
not : 3, lazca alfabesinde ts niyetine kullanılır. o yüzden, belki de laz değildir ...
pek yakında çok çok istediği, çok uzun zamandır beklediği haberi alıp mutlu olan, istanbulumuzun demirbaşı * *
sözlükte yazar olma fikrini aklıma sokan şahıs. nickimi yanlış yazıp başlık açmışlığı da vardır.
(bkz: ismail sen kocaman bir çılgınsın)

gelelim çılgınlığa. bir insan kalk gidek akıllı olmaya görsün basar gider mi izmir'e veya bulaşık yıkarken yardım edilmesini istemez mi ihaleyi başkasına bırakıp arkaya bakmadan kaçmak varken. çok garip çok.

bir de çay tiryakisi oldu tam oldu. *
"ismail sen kocaman bir kıskançsın.level atlıcan sonunda." diye yazdığı güzide notla bana ve sevgili kitabıma gerçekten level atlatmış sevilesi insan.
uykusuz.*
tencereden almaya çalışırken dağılan, haşlanmış patatesten farkı kalmayan mahluk.
artık tekirdağ'da* yaşayan* evli mutlu* hehe çok mutlu, mutluluk toplu, mutluluk.**
yaptığı mükemmel analizler sonucu alkışlanası insan evladı. Bu doğa harikası şeyin tek mahareti analiz, durum değerlendirmesi değildir tabi güzel taze fasulye yapar mesela süper sonic bir temizleyicidir çok iyi bir dinleyicidir ha bi de konuşmadan çok şey anlatır o huyuna da bayılırım işin özü sevilesidir.
özgün bir üslubu olduğu düşünülen altıncı nesil yazar arkadaş.