bugün

doğurun kazandığına inanıp, öldüğüne inanmayan yazar...
Uygun görürse hurdalıktan bulduğum kitapları kavesinde çay içerek okumak istiyorum.
Nükleer savaşta Trakya ya bonba düşmez diyen yıvzır.

Galiba Gavs olduğu için tutar diye düşündüm ama olay farklı Rusya atmaz Bulgar lara yakın diye Amerika atmaz yunana yakın diye dedi.
amak-ı hayal deki aynalı baba olarak hayal ettiğim yazar.
belirsiz bir tarihte bulgar'a değil de atina'ya gelme ihtimalim var. şartlar olgunlaşır da denk getirirsek bir uzo ısmarlayabileceğim yuzır.
Kuran'dan ve matematikten anlayan bir yazar olarak nisa 12-13'te matematik hatası olup olmadığını sormak istediğim yazar.
bugüne kadar eski nicklerini sakladığı yeri ifşa etmediğinden, kendisinden başkasının eksi nicklerini bilme şansı yoktur.
Melamet hırkası kendi giymiş kime ne.
akıllı akıllı laflar ederek tahrik eden yazar

Şirkette bi adam var, ilk günden o bana ben ona takılıyoruz birbirimize sürekli, toplantılar kahkaha şelalesi. Demolay geldi aklıma onla aynı yerde çalışsam aynısı yaşanırdı.
demolay, tarihe açılan sessiz ancak çok etkili bir penceredir. yolu edirne'ye düşenler, mimar sinan cami'ini ve yaprak ciğercisini ziyaret etmeden önce mutlaka demolay'ı görmelidirler.
kahvesine gidip demli bir çay içtikten sonra samir'den alınan bir ayı kanını karşılıklı tokuşturmanın paha biçilmez keyfini herkesin tatması gerek...
Kuşkusuz çok çok affedersiniz ama az önce şöyle bir video atarak ahlakını imtihan etmiş veli.

https://youtu.be/L7B0eEN34-w
Uyuma sakın. Seri entry gir. Bu gece canım çok sıkılıyor.
Tanrı bu adama karşı içime yakınlık veriyor. Rab seni korusun erector.
Kuşkusuz doktora gidip şu gün şu saat şu hastalığa yakalanacağım deyip ilaç istediği için hastane görevlilerinden dayak yemiş geleceği hissedebilen mübarek.
olay kısmını çözdük o zaman. dem ne demek acaba?
dukkana gelip 7 yil sonra 12 kilo almis haline sapka dikmemi istedi.
terzi olmadigimi soyledim. sigara yakip beraber gun batimini seyrettik.
Hazret suya su katar ayran yapardı.
görsel
Beni sevmediğini söyledi dm den. Kibirli biriymişim.

Ben kendisini sevgiyle selamlıyorum yine de. Sadece Bizi seveni seveceksek ne anlamı var. Evet. Biz aşk ehliyiz.
Sözlüğün bilgi anıtıdır. Selam ve dua ile.
görsel
afiyet olsun amiralim .
Daha önce yazdım...

Her boku bulgarlara atıyo diye erecto yu bulgar gizli servisi vurdu.

Yerine geçirdikleri yossi kohen pezemengi de bu.
yukarıda yazdığım entrinin devamı.

Meriç nehrinde erkek cesedi gören nehir kenarındaki kum ocağında çalışan işçiler durumu polise bildirdi.

ihbar üzerine olay yerine gelen polisle gelen AFAD ekipleri, cesedi nehirden çıkardı. Nehirden çıkarılan kısmen çürümüş Ceset, polis ekiplerinin incelemesinin ardından otopsi için Trakya Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı.

https://www.hurriyet.com....sedi%20nehirden%20çıkardı.