bugün

Adamın gülüşüne taktınız ha. Siz kendi 20 metrelik bıngıl bıngıl sarkan asık suratınıza bakıp gülen birini görmeye dayanamayan mutsuz yıkıklar olabilirsiniz ama dışının güler yüzlülüğünü, içinin güzelliğine yoruyorum ben.

Çok tatlış bence. Ama fazla gülme burki, burnun sarkar. Seni kıskanan Nemrut suratlılara da aldırma, dünyayı senin gibi sempatikler, iyi niyetliler kurtaracak!
Huzurevindeki yaşlıları ve down sendromluları dükkanında ücretsiz ağırlığını, yetim çocuklarını ziyarete gittiğini, güleç yüzüyle çalışanlarına iyi davranan biri olduğunu bilmezsiniz çünkü gösterişle gözünüze sokan biri değil. Nusret gibi kazıkçı tiplere alışıksınız siz. Yallah.
Tek numarası yaptığı şeyleri kocaman yapmak.
3 kere bu adamım mekanlarında buldum, üçünde de kendimi bi arap şehrinde alelade bi lokandaymışım gibi hissettim. fiyatları öyle çok uçuk değil, lezzeti de öyle sizi havalara uçurmuyor normalin bi tık üstü.
Müsrif ve sempatik aşçı. Müsrif olmasa daha bi sempati duyacağız aslında..
Sırıtırken acıktıran adam.
Ne kadar saçmalayacak derken hep bir adım ilerisini atıyor. Tebrik etmek lazım. Evet.
Bu adam sürekli gülerek psikolojimi alt üst ediyor...
Hayatımda gördüğüm en mutlu adam olabilir hatta herkes öyle sanıyodur ama içinde ne fırtınalar kopmuştur kim bilebilir.
Tamam enerjik birisi olabilir, nese dolu bir hayata da sahip olabilir. Bu ihtimaller guzel bir sey ama tum videolarda mal mal siritmak ne aq ? Adam sogan dogruyor siritiyor, hamur yoguruyor siritiyor, absurd absurd yemekler yapiyor siritiyor. Yeter aq siritma bir videoda da be. Instagram kesfet kisminda ne zaman karsima cikarsa spam olarak sikayet ediyorum direkt. Yeter aq.
Bi şey dograrken sırıtarak yaptığı şeye hic bakmadan kameraya bakması beni derin buhranlara sokuyor. Düşünüyorum
Why?
Ayrıca dışarda yaptığı ve devasa boyutta olan şeyler gerçekten hiç hijyenik gözükmüyor. Geçen 1 metre tostumsu bi şey yaptı ekmeğin yarısını çenesi ve göğsünün üstüne sıkıştırarak kaldırabildi.
Gel de adamın çene altını yalamış kadar olma.
Tanıştığım ve çok sevdiğim biridir çok mütevazi sevilesi bir insandır lise 1 de okulum etilerdeydi resmen her okul çıkışı giderdik.
Ben bunun elinin ayarını neden hala kimse s.kmedi onu merak ediyorum.

Ha bir de o yaptıklarını ziyan ediyorsa zihniyetiyle de ilgilenmek lazım.
(bkz: #42023239)
"o emojilerin altında bir gülücük var ve gülücüklere isot işlemez."

ınstagram'da denk gelen videolarını "ne yapmış yine neyi abartmış?" diyerek izlediğim insan.
bi şinitzel girişimi vardır ki, akıllara zarardır.
travmatikti.
bana kebap sevdiren idolümdür.
Sürekli sırıtıyor bu adam. Kimse demiyor mu kötü duruyor diye anlamıyorum.
off adam yarrak yemis gibi surekli guluyor.
sinirlerim bozuldu ulan.

e: " gilin insinliri bili tihimmiliniz kilmidi."
sevgili hümanistler gulmek degil sinir bozmak aq.
karsimda biri oyle surekli oyle dursa kalkar agzini yuzunu dökerim.

gulmek baska bir sey aq.
Üstteki yazarın dediğinin aksine yabancılar da itici buluyor bu zatı.

Ama helâl olsun işini de reklamını da iyi yapıyor.
Ülkece birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan şu günlerde yine aklıma gelen ve sövdüğüm samimiyetsiz müsrif adam.
hani diyorlar ya tam dayaklık adam diye. işte yıllardır aranan kan bu adam. tam dayaklık amk.