bugün

Videolarında 50 kiloluk tencereyi tek başına çeviren ve bunu daima sırıtarak yapan şahsiyet.
Arap sevici.
Bi de bu çıktı amk!
Her nedense gece açken karşıma videoları çıkıyor.
Nusretin sevimsiz surat hareketi ne kadar iticiyse bunun o sırıtışı da o kadar itici valla tokatlayasım geliyp gördüğümde.
Bu herif bence güliver'in aşçısı.

Hiç normal insan boyutunda bir şey pişirmiyor. Hep dana gibi şekilsiz şükülsüz şeyler yapıyor.

Lan olm sen hayırdır? Kim yiyecek lan onları?
biraz sakal bırakıp şu güleç tavrını bir kenara bırakıp, lcw koton geçmiş sezon tarzı değil de cebindeki paraya uygun şeyler giydiğinde biraz adama döner.
Gülüşüne sinir olduğum samimiyetsiz biri.
rte yalakası bir lokantacı. bunun köyünü bile biliyorum yüzde 95 akp'ye oy verirler. arap turistler olmasa 2 güne topu atar gider.
Yalaka sevimsiz bir şef.

Ama adam her kötü yönüne rağmen neredeyse 500 kişiyi istihdam ediyor.

Sizin kime ne faydanız var gençler pc başında entry girip gece sözlüğe giren kızın amacını falan sorgulamaktan başka?
Sırıtışını gördükçe sinir bozan tip. Evet.
çektiği videolar ancak "kitsch" olarak tanımlanabilir. son derece bayağı, insanı yemek yemekten de yapmaktan da soğutabilecek kadar mide bulandırıcı videoların sahibi, şefimsi.
çalışanlarına 'orospu çocuğu' diye hitap eden yandaş lokantacı. baba parasıyla götü kalkmış olan bir tip. ah şu araplar gelmese de senin batışına şahit olsak.
kodumun youtube' u nasıl yönlendiriyorsa, sürekli karşıma çıkan kişi.

la olum, temel gastronomide zaten etin çılgınlar gibi, saatlerce pişirilmesi yok. banane amk senin kocaman tencereye atıp, saatlerce pişirdiğin etten? tabur mu doyuruyorsun?

full yağ arkadaş yemeklerde.
sırf israf amk.
Abartmayı seven milletimizin oluşturduğu bir şişirlmiş balon piç kurusu.
Fotoyu görünce çocuğu da dolma mı yapmış diye inceledim.

Garip bir akıl sağlığı var adamın, viral bile olmadan ünlü oldu.
Elinin ayarı olmayan bir adam. Şaşırtmamıştır ki Hataylıdır. Hatayı da güzel temsil eder. Ayrıca bu aşırı mutluluğu sinirlerimi bozmuyor değil.
Hayatımda bunun kadar sırıtkan bir herif görmedim lan*
birtek anasinin amina dolma doldurmamis kisi.
beni çok üzen bi videosuna denk geldim. https://twitter.com/ulasi...tatus/1155412138871197696

gül lan, içim acıyor. gül.
Allah hep yüzünü güldürsün.
gülmesi bana batan nadir tiplerden.
gülmese bile gülüyormuş gibi görünen adam.
psikolojim bozuldu.