bugün

Anlatmaya gerek yok ispanyaya karşı hat trick yapan ronaldo tek başına milli takımını sırtlıyor dünya kupasında.
Elf vs hobbit.
biri milli takımını avrupa şampiyonu yapmıştır. diğerinin, ülkesinin milli takımında herhangi bir başarısı yoktur.
Hala messi diyen andaval varsa gitsin hentbol izlesin mk.
Her zaman söylerim Messi'yi Messi yapan takımın kalitesidir, Ronaldo'yu Ronaldo yapan ise %80 kendi azmi ve yeteneğidir. Arjantin ile Portekiz'i kıyaslayamayız, Portekiz gibi boş bir takımı tek başına taşıdı adam. Messi'yi Portekiz'e koy hiç bir halt yiyemez, aynı şekil Barcelona'dan ayrılsın bu kadar iyi olamayacak.
ikisi pele ve maradona'dan daha iyidir. kendi aralarında ise kapışırlar. benim açımdan bu kapışmayı izlemek büyük keyif. batman ve superman karşılaştırılması gibi. birinden birini daha çok sevsen de diğerine sempati beslersin.
Ronaldo tokatlar. Evet.
Bugün itibariyle biten tartışma. Evet.
ispanya maçından sonra biten tartışma. Benim için 7-8 yıl önce bitmişti aslında.
Şimdi bu noktada ronaldoyu çok farklı bir yere konumlandırmak lazım .
Bir kadın olarak şu iki futbolcunun stil olarak birbirinden farklı olduğunu anlatmaya çalıştığım kaçıncı platformdayız bilmiyorum ama Ronaldo Messi kadar adam eksiltemez Messi Ronaldo kadar iyi bitiremez. Hiç mi fifa oynamıyorsunuz siz yahu? Bir de kendinize erkek diyorsunuz!
messi kim amk ? evet.
Ciddi ciddi ronaldo diyenler var. Insan hayret ediyor. Ikisi de r9 etmez ama, bu versusta messi alir.
ronaldo alır top niyetine sektire sektire oynar. barça dışında başka takımda oynayamayan torpilli. arjantinde ayağında 1 kere top gelmedi. gitsin şimdi tekrar yahudilerin ağlama duvarında ağlasın.
Ronaldo'nun alıp geçeceği versus.
Xavi ile iniesta'nın önünde ben de kral olurdum tabi amk.
Messi çalım atsın, başka hikayesi yok.

Gelmiş geçmiş en iyi futbolcu r9'dur tabi, hani şu Brezilyalı olan gerçek ronaldo. Ondan sonra dünyanın en iyi oyuncusu ise tabi ki cristiano Ronaldo'dur.

Yaşı yetmeyenler Brezilyalı Ronaldo'yu YouTube'dan izlesin. Bugün cristiano'nun yaptığı ne kadar vücut ve ayak hareketi varsa hepsinin mucididir Brezilyalı ronaldo.
Ronaldo is the best.
Ronaldo peygamberligini iddia etmeye devam etsin, messi oyle bir peygamber gondermemistir.
Messi takımı iyiyse iyi...

Ronaldo her daim...
Ronaldo diyorum ben öncelikle. Önceki kariyerleri ve gördüğüme dayanarak.

ikiside iyi ancak messi ye özel bir savunma yapıldı bu kupada. Adam orta sahanın gerisine geldi top almak için. Topu alınca da 3 kişi bastı hep.

Ronaldo ya yapılmadı. ispanya götü kalkık bir takım olduğu için portekiz için bir plan yapmadı. Fas iyi oynadı ama kornerden yediler kazanamadılar. Fas zaten. O yüzden bu kupa kıstas olmamalı.

Ronaldo yu da patlatacaklar ilerleyen turlarda. izlanda ve hırvatistan gibi hunharca iyi savunan takımlara ronaldo da gol atamaz. inşallah eşleşirler görürüz.
Şimdi herkes yakisikliligindan mutevellit Ronaldo dedigimi sanacak ama değil; futbolu, kişiliği, kariyeri ile kesinlikle ronaldo.
Tolstoy vs dostoyevski gibidir. En tepedeki ikili.
iki loserin kapışmasıdır. Turnuvada yaklaşık 4 saat daha fazla kaldığı için ronaldo kazanır.
baki mercimek nerede lan.
ikisi de vergi kaçakçısıdır.

Efsane falan da değiller.

El fenomeno ve zidane bile onlardan üstün.
her zaman ama her zaman, messi'nin alacağı versustur.

ronaldo diyenlerle futbol konuşmayın bile. evet!