bugün

dün aldığım oyun. neden aldım bende bilmiyorum. bok gibi oyundur kendileri. mw3, bf3 var lan niye aldım ben ya.
counter strike adini gorunce ilk gun oldugu kadar heyecanlandim.
steam'de beş buçuk saatliğine 5.09 USD olmuş oyun. cs 1.6'dan sonra en iyi cs oyunudur, yeni gelen dinamik modları ile insanı hiç sıkmıyor, kaçırmayın bu fırsatı alın derim.
bir hafta önce 29 dolar domalan ben kişisinden bugün ağır küfürler yiyen oyun. Zira şuan 5 dolarcık.

Complate pack aldım ben ama.
mermi değil çivi atıyon resmen. 1.6 daki sesler gibi etkileyici değil.

şu oyunu resmen bok etmişler. adamların hareketleri filan çok yapmacık. ctlerin susturuculu silahları gitmiş. bari yei bir oyun yapıyon şuna gerçekten bi koşma tuşu ekle. normal yürümeyi koşma sanıyorlar amk. madem bu kadar dürbünlü seçeneği var oyunda neden havadar mapler koymuyorsun oyuna. downtown, museum fena değil. şöyle geniş kırsal bi harita da awp oynamak güzel olurdu. türk serverların azlığı da iğrenç iğrenç mapleri oynamak zorunda bırakıyor.

edit: lan o kadar kötü değilmiş ha. 3-4 gün önce dm serverına girdim. narkotiğin. genelde 2. yada 3. bitirir oldum lan. ben awp yi keleşi kullanamazdım böyle. birden tüm skillerim gelişti. oyunu da kavradım az çok. hatta 1.6 oynamaz oldum. ama yine yakınıyorum şu oyuna susturucu koymamışlar, veremlik resmen. oyunun ana ekranında hologramlı mp5(sanırım) var. oyunda hologram eklentisi yok silahlarda. valla mw lerdeki gibi sağ tıkla nişan alma olsa iyi olurdu. ama işte bu oyunda silahı zaten nişan alarak kullanıyorsun hep. terörün 2 3 ü pompalı yani, çok iyi. yakın mesafede dehşet. az daha seri kullanabilsek fena olmazdı. ayrıca five seven bu oyunda 1.6 dakinden daha iyi. dg den daha çok hs almanız mümkün. dg de peşpeşe hs atabilirsiniz ama adamlar öyle yanyana olmayacak 1-2 saniye aralı çıkmaları lazım. epey geri tepiyor. oyunda şu an en sevdiğim tabanca five seven , tüfekte keleş. ki ben hiç beceremezdim keleşi. ayrı bi konu da şu ki 1.6 bu oyundan daha çok kasıyor bende. ama alışmak için mutlaka deathmatch atın. swlerde yeni başlayan elemanların çoğu eğilerek ateş ediyor hep. dm de hiç ayağa kalkmıyor bazıları. kaplumbağa gibi dolanıyorlar ortalıkta.
giderim o kadar parayı knight a yatırırım daha iyi. zaten bilgisayarda counter strike extreme v5 var , bana göre c s serisinin en iyi oyunu.
her şeye rağmen old school oyuncularını kanımca tatmin etmeyi başarabilmiş oyun.

başlarda oynarken pek keyif almıyordum; hatta birkaç hafta ara verdim, alışamadım ben 1.6'ya devam edeyim en iyisi dedim, sonra bir an canım oynamak istedi, gireyim dedim, özellikle mermilerin tuhaf gitmesinden yakınıyordum, ama alışıp keleşle coşturunca "bu oyunu yavaş yavaş benimsiyorum galiba" deyip birkaç saat oynadım, memnun kaldım sonra dedim ki "adamlar yapmış hacı." oyun zorlaştırılmış her silah bir kere "silah" olmuş, 1.6'yı geçmiş source'a kadar bile pompalı falan pek kullanılan bir silah değildi, bu oyunda yakın mesafede pompalı çiçek açıyor adam kafasında öyle diyeyim...

ayrıca beyler 1.6'yı dün akşam arkadaş ortamı oldu bir yarım saat oynadık, hâlâ eskisi gibi keyif alarak oynadık, 1.6 sürümlerin en iyisidir, onu ayrı tutalım; ama cz ve source'un adı okunmamalı go'nun yanında, bu sürüm bence her şeyi ayarında yapılmış ve 1.6'dan bu yana "karakterli" bir şekilde hazırlanmış tek sürüm diyebilirim, bana hep cz olsun source olsun hep 1.6'nın grafiğinin yeni motorlar üzerinden denenmiş hali gibi gelir, bu sebeple 1.6 oynamaya devam ettim, ancak artık değişimin kaçınılmaz olmasından ve yeni bir şeylerin denenmesinin gerektiğini düşünerek 25 lira bayılarak -indirimli fiyat- tüm cs sürümlerini satın aldım ve böylece ben de cs go ailesine dahil oldum.

uzatmadan, cs go kanımca karakterli bir çalışma olmuş, bu oyunu cod ile bf ile kıyaslayan adam zaten kıyaslayacak başka oyun bilmiyordur. yahu counter strike fps oyunu ama nişangah üzerinden oynanır, gez göz arpacık şeklinde silah kullanılmadığına göre neye göre kıyaslıyorsunuz? oyun olmuş işte, oynamıyorsan lafını edip de insanları oyundan soğutmayın. buradan oynamayı düşünenlere uyarım, oyunu kendiniz oynayın, ama hemen pes etmeyin, biraz ezber bozan uygulamalar var, mesela dg tek elbette atılıyor ama eskisi gibi peş peşe 2 3 tane dg tek atılamaz diye düşünüyorum; çünkü dg, tabancalarda en uzun namlulardan biri ve ciddi anlamda geri tepiyor ki oyunda bence bunu yakalamaya çalışmışlar, bu sebeple de eskisi gibi dg tek atmak kolay değil, bu sadece şu aralar gözlemlediğim şeyler, daha neler çıkar bilmiyorum...

sonuç olarak deneyin, denettirin, pişman olmazsınız...
güncellemesi çıkmıştır. silah olarak m4a1 ile usp eklenmiş. menülerde de farklılık var. ayrıca silah skinleri filan çıkmış ücretli. yakında ücretsiz workshop mağazası da açılacakmış.
hayatımın şokunu yaşatmış oyun. az önce bildiğin moria da zombi mod oynadık lan. yapanın ellerine sağlık.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
başta aldığıma pişman olduğum, fakat şu anda çok severek oynadığım oyun.
bugün operation bravo diye bişeysi çıkmış oyun. merak edip aldım. iyiki de almışım, basit eğlencede bizimkiler gibi sürekli aynı mapleri oynama adeti yok. bunlar sıkana kadar yenisi çıkar diye tahmin ediyorum.
https://www.youtube.com/watch?v=uZ2LpHOa4y0 izleyin de alem pro görsün.

şaka lan şaka net ile pc nin arada düzeldiği biraz da şanslı olduğum bi an.
dust2'de oynamaktan bıktığım oyundur.

oyuncuların seçtikleri haritalar genellikle şu şekilde oluyor;

- dust 2
- assault
- office
- dust 2
- assault
- office

kusacam artık yeminle. bu oylama sistemine bir çözüm bulmaları gerek. bıktık lan.
Çoğu kişi tarafından beğenilen oyun. herkes demiyorum çünkü beğenmeyen de bol. her neyse güzel olduğu aşikar. böyle bir oyun altına kendi oyun grafiğimi ve bildiklerimi yazmak istiyorum şahsen. ilk önce bilgilendirmekle başlayalım. cs 1.5 ile cs hayatıma başlamış biri olarak sonra 1.6 geçtim uzun yıllar oynadım steam üzeri 1.6 devam ettim 3 yıl ama bir süre sonra artık her oyun gibi sıkıldım, cart curt kıvamına geldim. zamanın da ne kadar desemde ben bu oyundan sıkılmam diye gerçekten sıkıldım. 3 yıldır oynamıyorum bu süre zarfında 6-7 yıllık taaa 1.5 oyunundan 1.6ya sonra steama beraber geçtiğim takımım ile tekrar başlama kararı aldık 2-3 kez onlar devam edebilsede ben 1-2 maç sonra tekrar sıkıldım. bir zaman sonra ne yaparsan yap eski çevren olsa bile devamını getiremiyorsun. benim arkadaşlar hala devam ediyor. işte olayda burada başlıyor hepsi global offensive ile devam ediyor. geçen hafta bu oyun 3 dolar olmuştu 48 saatlik indirimdeydi bende uzun süre oynamamama rahmen bu indirimde dayanamadım aldım. şuan 7.49 dolar. neyse keyi gmailime attım 2-3 yıl sonra kabul ederse belki deneyebilirim. şuan hiç hazır değilim. kısaca uzun süre oynayıp oyundan sıkılan kişiler adına yeni bir oyunun çıkması çok iyi oldu. tekrardan o zevk bir çok kişide gelmiştir. oynayın amına koyayım.
amacım kişisel bilgilerimde en uzun entry olmasıdır. bu yüzden yazdım. *
yeni efsane counter olmaya aday, olmuş oyun.
dandik bir ekran kartına ve sisteme sahipseniz almamanız, oynamamanız gereken oyun.
dandik dediğim "ati hd 4650" ekran kartı fakat aşırı kasıyor. öyle böyle değil.
ama gerçekten csyi 2 yıl önce bırakmış biri olarak ve bu oyundan sıkılmış biri olarak tekrar başlamamı tetikleyen oyun.
gerçekten yapmışlar abi.
böyle bir şey diyeceğimi sanmazdım ama yapmışlar.
maç bulma sistemi, rütbe olayı, yıkım modu ve benim favorim "silah yarışı" ile baya sağlam oyun yapmışlar.
silah yarışı oyununda ne kadar çok pc kassada benim oyun stilime göre yapılmış bir mod olduğundan 20 oyun oynadığımı var sayarsak 18ini ben alıyorum. o kadar söylüyorum. 10 maç oynadığında rütbe veriyor sonra artıyor fakat ben daha 2 maç yaptım. çünkü gerçekten aşırı kasıyor. ve oyunu bırakıcam büyük ihtimal bu yüzden. çünkü ben pub değilde maç oynayan biriyim.
neyse olay ben değilim.
167 başarım gerektiren oyun. oynadıkça başarım kazanıyorsunuz.
buda bir çok kişiye oynamaya isteği getiriyordur.
gerçekten çok iyi ama sisteminde çok iyi olması gereken oyun.
Çeşitli steam indirimlerinden 5 dolar gibi fiyata alınabilir. Önceki sürümleri her bilgisayarın kaldırabileceği kıvamdayken bu oyun bilgisayarı ciddi manada yoruyor.
1 aydır gold nova 1 den 2 ye atlamaya çalıştığım oyun , ne kadar maç kazanırsam kazanıyım gene silver elite ye düşüyorum. takım lazım takım
takım bulsakta oynasak dediğim oyun.
doğrusu için; (bkz: counter strike global offensive).
counter'ı internet kafe oyunu sanan, oynamayı bilmeyen noobların bok attığı oyun.
şu aralar çok fena sardığım oyun. halbuki üniversite sınavına çalışıyor olmam lazım en iyisi son bir el attıktan sonra ders çalışmak. bağımlılık yaptı galiba.
deneyemediğim counter versiyonudur.
gift varsa atın kardolar ..
bilegine güvenen varsa gelsin dedigim oyun.
güncellemeler geldikçe kötüleşen oyun.
güncel Önemli Başlıklar