bugün

gelişmelerde gördüğüm en kötü haberdi.. huzur içinde uyu.
(#6917494)

mekanın cennet olsun..
nesin sen? kimsin? burda ne için kavga etmişsin? neyin önemi var ! senin benden ne farkın , benim senden ne farkım var. insanız sonuçta kime zarar vermeye çalışırsak çalışalım neye kızarsak kızalım kimle kavga edersek edelim yatırımı hep kendimize yapıyoruz. ahiret hayatı değil bahsini ettiğim sey bu dünyada da öyle ölüm sonrasında da böyle olucak. Allah rahmet eylesin bir hayat yitirildi çok acı. evlat acısı kadar hiçbir acı olamazmış Allah sabır versin ailesine , yakınlarına.
gece gece yine, ulan her şey boş bu dünyada diye düşündürmüştür ve buğulandırmıştır gözlerimi. kendisini ben de tanımıyordum, ilk defa gelişmeler butonuyla haberdar oldum varlığından ve maalesef vefatından.
umarım iyi bi yerdesindir güzelim, güç diliyorum yakınlarına, ailene.
zaten bu dünyanın yaşanacağı yoktu, yorma kafanı.
ve ölüm gerçekten yanıbaşımızda.
allah rahmet eylesin
Tanımasam da yazarın vakitsiz gidişi beni derinden üzdü. Allah ailesine sabır versin, Allah rahmet eylesin. Gittiği yer güllerle kaplı zümrüt bahçeleri olsun.
bütün farklılıklarından sıyrılıp öz benliği ile yaratıcısına rücu etmiştir. kavgalarımızın sona erdiği bir nokta orası. bir kez daha allahtan rahmet diliyorum.
mekanı cennet olsun. sevdiklerine allah sabır versin...
allah rahmet eylesin

ayrıca ;

(bkz: böyle dünyanın amk)
ruhu şad olsun.
http://www.bulaniksevdasi...dua_eden_k%C4%B1zlar2.jpg
allah rahmet eylesin. mekanı cennet olsun.
allah rahmet eylesin, yakınlarına sabır versin, mekanı cennet olsun. (amin)
toprağı bol, mekanı cennet olsun. allah, yakınlarına sabır versin.
cennetin kapısında bütün iyilerin gelmesini beklemeye başlamıştır belkide şimdi.ruhu şad olsun.
ille de heaven'a selam götürsün.
(bkz: #7364081)
görsel
bir sonun ya da sonsuzluğun başlangıcını bizden önce gördü kendisi.yerin cennet olsun arkadaşım...
kendisinden şu an bu acı vesileyle haberdar olduğum, yirmi yaşında onu hayattan çekip alanın ne olduğunu merak ettiğim, hakkındaki entryleri okumaya başlamamla gözyaşlarımın döküldüğünü hissetiğim (gözlerim sadece dolmadı, taştı) yazar. geride kalanlar için büyük acı... ailesinin, yakın çevresinin ve bizim, başımız sağolsun...
ruhu şad olsun...
tam da pink floyd'un dogs şarkısındaki:

and in the end you'll pack up and fly down south,
hide your head in the sand,
just another sad old man,
all alone and dying of cancer

dizelerini dinlerken ölüm haberini aldığım yazardır. allah rahmet eylesin.
farzet ki bir masal anlattık
ve masalın sonu acı bitti...
allah rahmet eylesin.
hayata dair iç burkan detaylar...
allah rahmet eylesin
güncel Önemli Başlıklar