1. 1.
    1-24 Temmuz tarihleri arasında Arjantin'de düzenlenecek olan turnuvadır. 12 takımın mücadele edeceği turnuvada, son şampiyon brezilya ile ev sahibi arjantin arasındaki olası rekabet futbol ziyafetine dönüşebilir.

C Grubu ise uruguay, şili, meksika ve peru'dan oluşup rekabetin en üst düzeyde olduğu grup olmaya adaydır.
    ... drygt
  2. 2.
    şampiyonu yine brezilya olacak turnuvadır.
    ... tavuklupasta
  3. 3.
    arjantin'in kazanacağı turnuvadır.messi,milito,aguero,tevez,higuain,lavezzi ve di maria'nın kendi evlerinde kupayı arjantin halkına hediye edeceği turnuva.
    ... batigol
  4. 4.
    messi eğer sakatlanmazsa benim de arjantin'in kazanacağını düşündüğüm kupadır. ama şöyle bir istatistiki gerçek var, son 5 kupanın 4 ünü kazanma başarısı göstermiştir brezilya. üstelik bu 4 şampiyonluğunun 2 si arjantin finaliydi...
    ... drygt
  5. 5.
    a haber'den yayınlanacak olan organizasyon.
    ... klimandjaro
  6. 6.
    1 temmuz gecesi 3:45 te a haber kanalından yayınlanacak arjantin bolivya maçıyla başlayacak olan nefis kupa organizasyonudur. arjantin'in bu maçı alacağı kesindir.
    ... drygt
  7. 7.
    messi'nin ne halt olduğunu göreceğimiz kupadır.
    ... satanist kedi
  8. 8.
    c grubu tadından yenmez.
    ... edo99
  9. 9.
    Maçların tamamını yayın hayatına yeni giren ve yanılmıyorsam eğer Turkuvaz medyanın bir organı olan (ATV, Sabah) A Haber yayınlayacak. ilk maç bu gece 03.45'te Arjantin ile Bolivya arasında.

bir de faydam olsun: bir fikstür buldum; benim bulabildiğim en detaylı ve en güzel hazırlanmış fikstür. Diğerlerinde takvime göre değil de gruplara göre maç tarihleri veriliyor. Ama hangi gün hangi saatte hangi maçın olduğunu anlamak için bu fikstür ideal bana göre.

http://zarifhareketler.bl...ica-2011-tam-fikstur.html
    ... cataplexy
  10. 10.
    Maçların gece yayınlanması sebebiyle fazla ilgi çekmeyecek ama uykusuz gecelerde izlenebilecek turnuvadır tabi atv maçlara şifre koymazsa.
    ... malumat furus