bugün

geçen geldi iki bira attık gitti pek bişey yok yani.
kim lan bu (bkz: erol egemen) sendromuna dönüşmesi an meselesi olan şahsiyet. bilenlerin pm ile bildirmeleri ve tanınması gereken şahsiyet
Yemeğini havyarsız yemezdi. sokakta gördüğü dilenciye çek yazan takımının maçlarını olmadan izlerdi. Yazın terlediğinde banknotları yelpaze yapardı. Öyle bir adamdı. *
fazla cool'luk yaptı, sonunda inci de mal adam' oldu.
gidişiyle, akla wolfteam repliklerinden birisi olan: "büyük kral öldü!" cümleciğini getiren varsıl yazar.
bilgili ve oldukça kültürlü olduğunu açıkça değil de alttan belli etmek.
sözlüğün mücevheri cool adam tarzı entry girmektir.

hemen örnek vereyim;

başlık; durakta otobüs bekleyen fakirler

entry; geçen gün rolls royce umla giderken durakta otobüs bekleyen fakirleri gördüm çok üzüldüm asil ve merhametli yüreğim dayanamadı direksiyonu üzerlerine kırdım. 4 tanesini hemen oracıkta öldü 1 tanesi can çekişiyordu onunda üstüne böcek ilacı sıktım.
cool adam kim amk.

adamı iyi sürünmezse cool cool sikerler. ben iyi süründüm hacı.
bir zamanların zengin ama gururlu olmayan sempatik ama yakışıklı olmayan nadidane yazarıydı . ne yazıkki ortalardan kaybolmuş. keşke geri gelse.
görsel

özledik reyiz.
sözlüğe haftalar sonra girdim senin için belki gelmiştir diye ama yine hüsran, yine hayal kırıklığı... haftalar sonra yine geleceğim yine yoksan yine üzüleceğim.
sevdim seni cool adam. iticilik ve çekiciliği bir arada barındıran bir abimizsin. krala sahip çıkın lan.
türk değildir.
ben aldığı kek kalıbını hala getirmedi. artık getirme zehir zıkkım olsun kaç sene oldu.
geceleri dudağını boyayıp şişli caddesine çıkardı mahallede para toplayıp ameliyat ettirelim dedik kabul etmedi.
cool adamin tekiydi.
sözlükte doluşan vasat trollleri gördükçe özlenen adam.
birinin özet geçmesini beklediğim şahıs belgeseli vs varsa link de atabilirsiniz.
(bkz: salça/#20086193)

(bkz: efsane geri döndü)
taklitlerine siktir çekmesi için gerekli olandır.
(bkz: efsane geri döndü)
(bkz: bizi de görsün açız)
dönmüştür. artık sözlük içinde kendime zengin diyemeyeceğim maalesef. o amerikan bankasıysa bende kuruşların atıldığı sikko havuzum.
sözlüğe geri dönmüş olan astronomik zengin yazar. Tez vakitte eski formunu yakalamasını ve bizi kendinden mahrum bırakmamasını diliyoruz.

(bkz: nolur gitme)
(bkz: ufak tefek şeylere kızıp gitme)

Bak senin için serdar ortaç tan kesitler bile söyledim. bizimlasın!
özlemiştik azizim, efsane geri döndü canlar.

salça'ya sevgiler.

$direncooladam.