bugün

(bkz: yaslı gittim şen geldim aç koynunu ben geldim)
boş gelmiş.
(#7023821) sen varya sen. *
penisi koptuğu için uzun zamandır sözlükten uzak kalmış saçma kral.
hatasız cool olmaz, bu adam da bir gün elbet hata yapacaktır.
penisini koptuğunu öğrenince kendimdekini kestim elimde dikiş aletleri kendisine götürüyorum. kendisindekinin yarısı etmez ama olsun, idare etsin bu hatasız cool adam.
çin malıdır, ihraç fazlasıdır üzerinde güncelleme ister.
kim ki bu diye baktığım yazar. (Sol framede görünce)
Rezil diye statü gördüm ve uludag sozlugu cok kınadım. Naptı da rezil dedin be sözlük ne zamandan beri böyle yargılayıcı oldun? Ayıp edılmıs kendısıne cok.
sonunda sir ünvanını da alarak krallığına bir sembol daha eklemiş yüce yazar.
duygusal acıdan bir şeyler bekliyorsan yardımcı olamam, lakin konu seks ise buradayım aktifim hoş biriyim.
bu işi çok iyi yapıyor hakkını vermek lazım. vermesek de parası neyse verir satın alır zaten. *
işsizdir. Ondandır o coolluğu.
Yada dalış eğitmeni, paraşüt hocası gibi kimse tarafından ciddiye alınmayıp sallanmayacak meslek grubundandır ki cool görünmek dışında bir opsiyonu bu nedenle mevcut değildir.
boş gezenin boş kalfalığını yapmak. çıraklıkta olabilir.
aktif yazarlık hayatına kesinlikle son vermiş olan yüce kraldır. bundan sonra onu sevgiyle anın, hepinize bol dolarlı günler, aylar ve yıllar dilerim arkadaşlar. iyi kötü güzel günler geçirdik, belki sizi kırdım isteyerek de olsa, belki kırmalarımı sevenler oldu, mazoşist misiniz lan? neyse işte, bir hoşça kal demeden gitmeyeyim dedim, krala da bu yakışır.
(#17410226) bu entrysiyle epey uzmus yazardir.
kendisini severdik. gitmeseydi keske.
(bkz: ukocakaya)
kol adamdır. Kapı kolumu, vites kolumu, anlaşılmamışdır?
özlediğimdir..
kalmadı böyle zenginler. nerdee şimdikiler sayısal loto zengini galiba bu adam gibi babadan zengin yok.
(#7179351) adam fikret orman çıktı ama vaatlerini yerine getirmiyor.
dilerse rektal tuşe yapabileceğim yazardır. götüne dolar kaçmış olabilir.
coolgard.
(bkz: coolonya)

(bkz: metonya)
(bkz: ülke yapmak)

vay amısını sökeyim.
bir siyasetçinin evrimini anlatan hikaye gibidir.