cumartesi gecesi ile pazar arasındaki duruma benzeyen farktır.
ikisi de tatil*in getirdiği rahatlamayı temsil eder. fakat asıl mutluluk öncül olandadır *.

büdüt: ahaha kavramları ciddiye alıp seri eksileyen tübitaktan onur kurultayı var ulan. hoşgeldiniz efenim.
bence hala cinsel seks tabi.

cefakar freud u bekliyorum ben. diril de gel şu başlığa nöronlarını yediğim.
(bkz: cinsel sex)
(bkz: mastürbasyon çekmek)
(bkz: o ne be)
sigortaların sonunda yanmasıdır. bütün tesisat değişmeli azizim. zira bu sigorta bu sistemi kaldıramamakta.
(bkz: kavram kargaşası)
one biçim başlık amk. seks başta nasıl olcaktı. yada şuna efendi gibi osbir çekmek desene.
demek ki dolap çekmecesiyle de seks yapılabiliyormuş düşüncesi oluşturan ilginç kıyaslamadır. ibretliktir.
(bkz: anne ben mal oldum)
(bkz: otuzbir yapmak)
(bkz: kosan biri yakalasin sunu).
Mastürbasyon yapmak insanın kendini kandırmasının en son noktasıdır. Yıllardır kullandığı elinin Adriana Lima, Miranda Kerr, Candice Swenapoel vs. olduğuna kendini inanırdığı bir andır.
Cinsel birliktelik ise %100 gerçektir, olması gerekendir.
cinsel seks ne yhaaa, seks zaten cinsel olur ehehehe. Mastürbasyon çekmek olmaz kieee, otuzbir çekmek ya da mastürbasyon oluuaar. Öyle yaaaneee.

(bkz: ben espriden hiç anlamam)
(bkz: otomatik vites)
(bkz: manuel vites)
Seks ve cinsel seksin farkını bildikten sonra entry girebileceğimdir. *
(bkz: cinsel seks) gece gece kopartan tanımdır..
cinesel seks güldürmüştür fakat mastürbasyon çekmek, filmi koparmıştır*
(bkz: mastürbasyon çekme)
(bkz: cinsel seks)
(bkz: neyin kafası bu)
(bkz: amerika nın oyunları)
(bkz: masturbasyon çekmek)

(bkz: bakış açısı)
Birisi cin ile yapılır diğeri elle...

(bkz: böyle başlığa böyle cevap)
Birde tinsel seks vardır. Ruhların sevismesi.
(bkz: bu terslikte bir iş var) *
türk dil kurumu sözlüğünün hırsından kendisini paramparça ettiği gün ile bu başlığın açılma günü arasındaki farktır.
Cinsel ciks göründüğü kadar zevk vermeyebiliyor gerçekte. Oysa bastırbasyonda fantezi ve hayal zirvede olduğu için daha zevkli olabilir. Vibratör, manken vs de varsa dadından yinmez.
(bkz: mastürbasyon çekmek)
(bkz: 31 yapmak)
Tek farkı partnerin ile uyum sağlamak. Bunu beceremiyorsan asılmaya devam et kıza yazık olmasın bari.