bugün

Masturbasyon...
Divan edebiyatında (bkz: malafat-u şakşuka
) diye bilinen halk tabiri 31 çekmek ya da asılmak.
(bkz: masturbasyon)
(bkz: 31)
(bkz: otuzbir)
(bkz: çavuşu tokatlamak)
(bkz: el arabasına binmek)
düşünmemek. başka şeyler düşünün mesela . ya da başka şeylerle meşgul olun .
Halletmek.
(bkz: şap)
Gerekeni yapmak.
cinsel istek yaratılış gereği bedeninizin ihtiyacıdır. yemek içmek gibi cinsel istek de giderilmelidir. cinselliğini yaşayamayan insanların zamanla psikolojileri bozulur, yaşam enerjileri düşer. agresif ve suça meyilli biri olurlar. o yüzden cinselliğinizi bastırmayın.
türkiye de doğan bir erkekseniz zaten cinsel isteğiniz bastırılmış bir şekilde büyür öyle yetişkin olursunuz. avrupa devletlerinde ve abd de çocuklara daha ortaokul da cinselliği öğretiyorlar. ayip bir şey olmadığını, insanın doğasında olan bir şey olduğunu ve bir takım incelikleri öğretiyorlar. çocukta buna göre hareket ediyor. ama türkiye de her zaman ayıp bir şeymiş gibi algılanıyor. çocuklarda özellikle erkekler bu isteğini bastırmak zorunda kalıyor. annesiyle ve babasıyla hayatta bu konuları konuşamaz. çünkü utanıyor. akrabalarıyla konuşamaz çünkü çekiniyor. öğretmenleriyle konuşamaz çünkü ayıplanır. tek yolu erkek kankalarıyla konuşursa konuşur. başka asla konuşamaz. kızlarla da konuşamaz. normal bir kız kankası olsun onla da konuşamaz. bu durum sadece erkekler için de geçerli değil. kadınlarda cinsel isteğini bastırmak zorunda kalıyor. çünkü toplumun tabusu bu yönde. en ufak bir şeyde iffetsizlikle, namussuzlukla itham edilir çünkü. namus bekçileri her yerde.
Cimsellikten ve 31'den uzak durmaktır. ilk başlarda düz duvara tırmansanızda zamanla istek git gide azalacaktır. Bu yazdıklarım bilimsel olarak kanıtlanmıştır.
invega adlı antipsikotik bir ilaç var, şizofreni ve Bipolar Bozukluk hastaları kullanıyor. Bu ilacı kullandığım 1 yıl boyunca cinsel isteğim sıfırdı. Doktorla konuştum, ilacı değiştirip abilify yazdı.

Tabii bu ilacı kullanmanız için şizofren ya da Bipolar Bozukluk hastalığına sahip olmalısınız.
askere gidin. bastırmaya gerek kalmaz, bir kaç gün sonra sizi terkeder.
kaka yaptıktan sonra dötü cam yünü ile silmek.
bastırma çok kötü gokuyor...
insanlar zevke düşkün Güçlü irade gerektirir.
Ulkedeki issizligi dusun, enflasyonu dusun, ekonominin nasil bir guzel sikildigini dusun. Eger buna ragmen kalkiyorsa, ustun hizmet madalyasi benden.

Tanim: tanimsiz tanim.
Karşı cinsten birinden nefret edince komple gidiyo.
ben kestim kurtuldum
ha pardon
yani öyle işlerden elimi ayağımı kestim gibi
mecaz mecaz
-kabenin yolları bölük bölüktür..
katıla katıla gülebildiğiniz kadar gülün, eğer ereksiyon hala devam ediyorsa, bunun sırrını ifşa eden bir kitap yazarak köşeyi dönün.
aşşaaa mahalleye gidin kapıdan içeriye bakın biraz.
düşünmemeye çalışmak.
bence koşu, adrenalin gibi kafadan uzaklaştıracak şeylerle meşgul olmaktır. evlenmek, masturbasyonla diğer entrylerin alakası yok. bastırılmış duygular patlama yapar akumüle olan coinler gibi.
Jules Payot'a göre bu konuda en büyük dostumuz kendimizi cinselliğe yönlendirecek şeyleri düşünmemektir.
Ancak düşünmemeye çalışmakla karıştırılmasın. Kafamızın içerisinde "neden yapmamalıyım?" diye düşünmek dahi bu isteği güçlendirecek ve daha da karşı konulamaz hâle getirecektir.
(Maalesef farkındalık tek başına yeterli olmayacaktır.)

Ancak sadece düşünmemek, cinsel isteği tetikleyebilecek unsurların bolluğu içerisinde yetersiz kalabilmektedir. Bu durumun farkında olan yazar, işimizi daha da kolaylaştıracak yöntemleri yazıya dökerek günümüze kadar gelmesine vesile olmuştur; beslenmeye özen göstermek, sevilen, ilgi duyulan, merak edilen konularda araştırmalar yapmak ve derin düşünmek.

Söz konusu yöntemlerin nasıl gerçekleştirilebileceğine Jules Payot detaylı bir şekilde ve sıkmadan değinmiştir. Bu nedenle ben de irade Terbiyesi'nin tam metin hâlinin okunmasını tavsiye ederim.

Baştan söyleyeyim "bastırılmış duygular" konusu için herhangi bir araştırma yapmadım ancak söylenenlerden yola çıkarak düşüncelerimi belirtmek istiyorum.
Bu konu "bastırılmış duygular" konusuna benzeyebilir ancak diğer duygularla eş değerde tutmak bana göre ciddi bir hatadır. Çünkü söz konusu olgu sadece bir duygudan meydana gelmez. Diğer isteklerin de meydana geldiği gibi, birden fazla duygunun birleşmesinin bir sonucudur. Daha mikro bir şekilde bakacak olursak işin içine hormonlar ve beslenme düzeni de girecektir.

Bu nedenle "Bastırılmış Duygular" konusuyla insanlarda "çaresizlik" hissiyatının uyandırılmasını pek mantıklı ve akıllıca bulmuyorum. Güçlü irade bunun da üstesinden rahatlıkla gelebilir, yeter ki değeri bilinsin ve üstüne derin düşünülüp sağlanması için harekete geçilsin.
cinsel istek birleşik kaplar esasına göre çalışır. bastırılamaz sadece kap değiştirir.
Seks yapmak.

Evet.