1. 1.
    yeni bir altıncı nesil yazar. koştursun efenim sözlükte. *
    -4 ... peynirciks
  2. 2.
    portakalları greyfurt kıvamında ve tadında, rengi hafif turuncuya çalan sarışın, uzun saçlı, güneyli ve fıstık gibi bir yazar üstü kişilik. yazmasa da olur. sadece buralarda dolaşsın yeter. (bkz: zamanla siz de anlayacaksınız)

sonradan edit: dostum ha erkek olmuşsun ha cindy. nice erkek isimli kadınlar var. ama sen sapına kadar erkeksin ve ismin de birazcık dişi. ne olmuş yani seni sevdiysek. hem msn ver hem de ev adresini yaz, ziyaret ederiz tüm sözlük olarak.
    2 -1 ... erieri
  3. 3.
    sarışın oldugunu tahmin ettiğim yazarımız.

edit kere edit: hemcinsim değil karşıcinsim imiş,afedersiniz efenim.
    3 -1 ... nesem yeter
  4. 4.
    bir sıkımlık yazar.
    7 -1 ... quando
  5. 5.
    (bkz: msn kasıyor ev varmı)
    10 -2 ... hapci
  6. 6.
    evi de var msn'i de.

hem greyfurta benzeyen uzvu da var iki tane. var da şekil olarak benzıyolar hacı şunun şurasında zenci değiliz. görmek istersen diyor kendileri.

kendimi bi an sarışın hatun sandım lan heyecandan kendimi zikesim geldi.

dafsafsdafsa.

notumsu edit: 27 yıllık mavi nüfus cüzdanını 5 dakikada pembeye çeviren hınzırlara selam eden yüce dost.
    11 -5 ... cindy greyfurt
  7. 7.
    10 kasımla ilgili ciddi sorunları var sanırım, yazık ona.

not: atatürk'ü unutabilirsin belki ama hatırlayanlara bari girişim yapma, sağlıksız oluyor.
    6 -4 ... cool adam
  8. 8.
    yazık bana.

10 kasımla değil aslında sorunu demişti doktoru. tüm sorunu 10 kasımda açılan geleneksel hüzün bulutu, ağlak izindeyiz paşam başlıklarının sağanak şeklinde tipiye çevirmesiymiş.

balkanlardan gelen soğuk hava etkisiyle öyle diyormuş bazı bazı.

tanım: küçükken tek hayali cool adam olmaktı ekşi ekşi greyfurt oldu bu.
    9 -10 ... cindy greyfurt
  9. 9.
    anaaa. adammış lan bu.
    mavi mi gözlerin, kahverengi mi yoksa. eminim saçların siyahtır.
    bunu bi kadına desem etkilenirdi zaten. etkilenmemekten de ötelerde. allah korudu.
    1 ... siriusx
  10. 10.
    (bkz: sen de bana birini android)*
    3 -2 ... lynyrd