bugün

entry'ler (209)

akp nin sıçtıktan sonra muhalefete çağrısı

bildiğim kadarıyla ilk adım dün chp'den başbakan hakkındaki gensoruyu çekmesiyle atılmıştır.

chp tarafından, kötü günler geçerdiğimiz şu günlerde, ülkemiz adına iç politikayı bi tarafa bırakıp birlik olmanın zamandır minvalinde bir yorum yapılmıştır. çok da asil ve yerinde yapılmış bir adımdır.

akp'li bakanlar da mecliste chp'ye teşekkürlerini sunmuştur.

garipsenen nedir?

okul bitsin müdürü döveceğim diyen çocuk

http://cetince.com/wp-con.../abim-askerden-gelsin.jpg

(bkz: piç baattin)

garip bir sesle hapşıran insanlar

fittiii fittiii.

yanımda oturan iş arkadaşımın hapşırma sesi. çok garip lan.

annenin yaşlandığını fark ettiğin an

üzer. ölümün sırası yok elbet. ama yine de kimse annesiz kalmasın şu hayatta. herşeye dayanabilir insanoğlu da, bi tek evlat acısı ve annesine dayanamaz gibi geliyor bana.

cindy greyfurt

aylar sonra, sözlüğe girip kısmette böyle güzel bi entryle karşılaşmak varmış.

helal olsun sana naif insan.

(bkz: #19871833)

en yakınındaki karşı cinsin ismi

salim..

gökten meg rayn yağsa bana er rayn düşer mına koyayım...

ariel sharon un hayatı

kutu kutu ariel kullansa da temizlenmeyecek olan hayattır.

en nihayetinde kan lekesi kolay çıkmıyor ağa.

cicek pasaji

buram buram çiçek kokuyor.

anlamıyorum ki, insanlar şu sanal alemde neden bu kadar "beni de sevin, ben de burdayım" diye kıçını yırtar. neden bu denli komikleşir. neden toplumun değer yargılarına bu denli ters düşüp karı kız kaldıracağına inanır. neden abuk subuk başlıklar açıp farkındalık yaratmaya çalışır? falan filan feşmekan.

çiçek kokulu derken, osuruk çiçeği de en nihayetinde bi çiçektir.

kasımda aşk başkadır

o soğuk o sevimsiz kasım ayını biraz olsun sevimli gösterme çabasından başka bişey değildir.

kasımda aşk maşk olmaz. kasımda hava iyice soğur. kışın aşık mı olunur lan?

nukleerella

aylar sonra uludag sözlük entry grevimin bitmesini nik altına yazarak yapayım dedim.

dünya üzerindeki en tatlı en güzel annelerden bu kadın.

hele her sabah işe gelip, dünya güzeli oğlu Aden'in yaptıklarını anlatması yok mu? insanın biran önce evlenip çoluk çocuğa karışası geliyor. bulsana bi tane bana diyorum yok bedrettin'im sen bekar takıl diyor. sonra ordan burdan açılıyor laf; yazsana diyorum yine eskisi gibi. kim kaldı ki anlayacak, ulu'nun ulu olduğu zamanlar bitti artık diyor.

haklısın diyor, susup kalıyorum.

makyaj malzemelerini taniyan erkek tipi

üstüne bi de "kız şadiye balyaj mı attırdın sen?" diye soruyorsa ortamdan derhal kaçmak gereklidir.

not: ahahahaha sen nerden biliyosun balyajı hacıt diye sormuş amcam. bi kaç kere attırdım da ordan.

her kadın bunu duyma ister

(bkz: bunu duyma)

(bkz: her kadının hayali bunu duyma gelmiştir)

tayyip erdoğan olmasa biz de olmazdık

varlığının tebasını en az Atatürk'e bağlayan sığ adam kadar sığ olan adam haykırışı. .

manyak mısınız lan siz?

ne farkın var o kıçınla güldüğün adamdan şimdi senin? biri varlığının eşsizliğini yatıp kalkıp Atatürk'e bağlar, biri kalkıp Tayyip'e. sonra ikisi de birbirlerine sallar.

olmazdık tabi misal atatürk olmasa idi çılgınlar gibi seks yapacaktı annelerimiz, ve biz kimin oğluyduk bilemeyecektik.

tayyip olmasa idi de çılgınlar gibi s.keceklerdi belamızı. buralar çılgın seks partileriyle dolup taşacaktı.

abdullah öcalan

bi delik prezervatif ürünü.

en olmadı babası geri çekileydi. *

hoşlanılan kıza beyin olmak istiyorum demek

- beyin olmak istiyorum
- eeheh nassı yani? bu bi evlenme teklfi mi?
- ne o bakıyorum hemen havaya girdin. beyin işte bildiğimiz kıvrımlı sağ sol loblu!

madem türbanlı olmalıydık neden çıplak yaratıldık

(bkz: madem ölecektik neden doğduk)?

(bkz: madem unutacaktın beni neden yarattın)?

off off..

nukleerella

doğumuna 1 ay kalmış badi.

ortalarda penguen gibi takılıyor bu ara.

kadın dilencilerin tamamının türbanlı olması

türbanlı derken?

türbanlı değil de başları alelade kapanmış olmasın sakın.

(bkz: sarışın fönlü dilenci)

recep tayyip erdoğan

hayatında hiç kanser hastası görmemiş, eşi dostu akrabası bu illet hastalığın pençesine düşmemişlerin olası bi kanser hastalığına bile sevineceğini gördüğüm adam.

o kadar düşük ki insanlık eşiğiniz, bazen hakikaten hayvanlığa doğru evrimleştiğinize inanıyorum.

not: eksileyen yazar; umarım sevdiğin, sevmediğin dostun düşmanın çevrende kim varsa bu hastalık sizden uzak olur dostum... amin.

erkeklere verilen inanılmaz gazlar

kaç okka geliyo abi o?