bugün

iğrenç bir sitedir. sipariş zamanında gitmez, gitse bile başka çiçek gider. ayrıca kendi sitesindeki yorumlar tamamen çakmadır. gerçek yorumları sikayetvar.com gibi sitelerden okuyabilirsiniz. adı duyulmamış bir siteden sipariş etmek bile daha iyidir. hem fiyat daha uygun olur hem de mutlaka sizin söylediğiniz zaman ulaşır.
çoğu kez kullandığım hiçbir zaman herhangi bir sorunla karşılaşmadığım sitedir. fiyat olarak diğer sitelerle arasında farklar nasıldır ya da ürün yelpazesi nasıldır pek karşılaştırmadım bu işe kalkıştığımda kullandığım tek site çünkü.

hızlı bir satın alma işlemi gerçekleşebiliyor. istediğiniz çiçek istediğiniz gün istediğiniz saat arasında karşıya ulaşıyor. bugüne kadar yazdırdığım notlarda da herhangi bir çuvallama gibi bir durumları söz konusu olmadı. o nedenle uzun zamandır kullanan biri olarak güvenilir ve işini yapan bir site olarak belirtebilirim.
berbat bir sitedir. bir spariş verirsiniz. akşama kadar teslim ederiz derler. Akşam 22.30 da SMS gelir. "sparişiniz teslim edildi" diye. Fakat o saatte teslim edilmesine imkan yoktur, çünkü banka kapalıdır. Gönderdiğiniz kişiyi ararsınız, "almadım" der. "Acaba güvenliğe falan mı bıraktılar" diye düşünürsünüz. Sabahı beklersiniz. Çiçeği almayan kişi arar "hayır gelmemiş, kimseye bırakılmamış". ciceksepeti.com aranır, müşteri hizmetleri dakikalarca çiçeğin akibetini öğrenmeye çalışır. Sonra size dönerler, "özür dileriz, ürün teslim edilmemiş, balonlar yolda patlamış, kusura bakmayın". Bunun üzerine "SMS neden geldi, mail ile teslim bilgisi neden geldi?" diye sorarsınız. Cevap olarak "yanlışlık olmuş sanırım" denir. Yani ürünün gidip gitmediğini sorgulamazsanız ve gelen SMS ve maile inanırsanız parayı kaptırırsınız.
Spariş teslim olmayınca parayı istersiniz. "Hemen gönderiyoruz" derler. Aradan 4 gün geçer ama para gelmez. Her seferinde "bugün yatacak" derler fakat yatmaz. işte ciceksepeti.com budur. Berbat sitedir vesselam. Uzak durmak gereklidir.
sevgiliye, karıya kocaya, hastaneye oraya buraya çiçek göndermek istediğinde ve bunu internet üzerinden gerçekleştirme kararı aldıysan siteye giriyorsun ve yolla diyorsun.

sabah yolladığını farzet akşama doğru çiçek adrese ulaşır.
akşam yolladığını farzet sabaha karşı çiçek adrese ulaşır.

yine de tercih edilmesi iyimidir değilmdir o biraz meçhul.
ağzını kırdığımın sitesi. şubat başladı başlayalı insan her gün mail mi gönderir lan. bir defa sitenizden çiçek gönderdik diye satın mı aldınız lan beni. belki ayrıldım o hatundan. belki sevgilim yok. sıkıyorsa sen de bana sevgili gönder bakayım 14 şubatta.
işlerini gayet iyi yaptıklarına inandığım sitedir. hep bana iyi tarafı da gelmiş olabilir. kaç kere çiçek gönderdiysem sabah en geç 10.30'da teslim edildi. fiyatları biraz kazık olsa da hizmetleri gayet iyi.
reklamının insanda çiçek alma istediği uyandırdığı kurum ya da kuruluştur.
kesinlikle amacına ulaşmış site.
Reklamları ilgi çekici ve çiçekleri harika.
özel günler için yolladığınız çiçekleri o günden bir kaç gün sonra teslim eden hatta bu durumdan sizi haberdar etmeyen site.
dün çiçek sepeti.com sitesinden anneler günü için sabah 9-öğleden sonra 1 arası gönderilsin diye verdiğim 3 siparişin 1 tanesi gece vakti anneanneme ulaştı ancak anneme ve kız kardeşime yoladığım çiçekler 1 gün geçmesine rağmen hala ulaşmadı. Asıl ilginç olan hem siparişlerim teslim edilmedi hemde bana herhangi bir haber verilmedi ertesi gün aradım sanki çok normal birşeymiş gibi çiçeğinizi teslim edemedik yarın yollayabiliriz dediler. diyecek söz bulamıyorum. en azından bir özür dilenebilirdi.
Bu sitenin diğer versiyonuda kerizsepeti.com,
gereksiz bulduğum sitedir. çünkü bana göre sevgiliye verilen çiçek senin kendi elinden verilen çiçektir kalbinden kopandır.kuryenin elinden aldıgı çiçeğin anlamı sadece bak benim param var sana çiçeği kurye ile gönderiyorum demektir. manevi değeri hiç ama hiç yoktur.
heleki meyve sepeti vardırki bu sitede inanılmaz lezzetlidir. sevgilinin göynünü* kazanmak için birebir. 34 TL 'ye kırılan kalbi onarıyorsunuz, belanızı istemeyin kıyın 34 TL ye.
bir kere sipariş verenin, bir daha tövbe diyeceği internet üzerinden çiçek satan firma. fiyatları kazıktır, yeni doğan bir bebe için çiçek siparişi verirseniz, sünnetine anca yetişebilir. aman diyeyim, sakın diyeyim. gidin mahallenizdeki çiçekçiye yaptırın, vaktiniz de yoksa verin bir taksiye ulaştırsın. hem daha ucuza gelir, hem rezil olmazsınız, hem de şirket çalışanı pespaye insanlarla muhatap olmak zorunda kalmazsınız.
kesinlikle alışveriş yapılmaması gereken site. güvenlik, önem vs. kavramlar iddia edildiğinin aksine yoktur. alışveriş yaptığınıza bin pişman olursunuz. size taahhüt ettikleri saat diliminin en son halkasında ulaşır ancak siparişiniz. ve özel günlerde daha fazla kazık sokabilmek adına, sadece kendilerinin belirlediği kategorilerden sipariş verebiliyorsunuz. saçma sapan bi şey işte. amaç daha fazla si.mek.

sitenin güvenliği içler acısı bir hal. daha tanınmamış, adı sanı olmayan bir başka siteden alışveriş yaparken bile bu derece götüm tırsmamıştı. kart bilgilerinizin her an ele geçirilebileceğinden hep endişe ediyorsunuz.

bir kere mail adresinizi ya da ne bileyim adres, telefon vs. bilgilerinizi yanlış girdiyseniz siktim sene düzeltemiyorsunuz. sipariş teslim edildiğinde bırakın sözünü ettikleri e-maili, smsi bile saatler sonra gönderiyorlar. arap saçı durumuna dönüyor her şey. planladığınız şeyleri bir çırpıda sikip atabiliyor.

siz siz olun, köşedeki haydar amcanın dükkanından çiçek yaptırın. gözünüzle görün. bilin. inanın. sitelerindeki yorumlara aldanmayın. zira hepsi kurgu.

inanmıyorsanız, deneyin aq; bunca lafın üstüne.
sonuncusu 5 dakika önce olmak üzere defalarca alışveriş yaptığım ve memnun kaldığım site. sadece ben değil hediyeyi yolladığım kişilerin de memnun olması önemliydi. önerirmiyim ? bu kadar kötülendiğine göre kendimi şanslı hissedip sizi de şansınızı denemeye davet edebilirim sadece.
olması gerektiği gibi olan sayılı sitelerden. müthiş.
an itibariyle anneciğimin anneler gününü kutlama amacıyla kullandığım site.

not: umarım aynı cenabetlikler benim de başıma gelmez.

edit: gayet de zamanında ulaştı.
an itibariyle sinirden deli eden çiçek gönderim sitesi.Sabah 9:00 da verdiğim sipariş bu saat oldu hala gelmedi. Müşteri hizmetllerini arıyorum "yolda" diyolar. Nerden geliyor bu çiçek arkadaş anlamıyorum ki. Sen bunu okuyan arkadaş paranı hiç etmek istemiyorsan sakın burdan alşveriş yapma. 84 TL verdim anasını sattığımın çiçeğine hala ortalıkta yok.
vazoda çiçek mi gönderilir amk diye isyan ettiren sitedir. 1 saattir bakıyorum bir buket gül bulamadım mnıskym.

edit: beyler dikkat sözlükte çalışanları var.
ilk defa denediğim ve memnun kaldığım site. sipariş verdikten yaklaşık bir saat sonra yerine ulaşmıştır. bana sms yoluyla ulaştı bilgisi gelmese de bizzat alıcıdan ulaştı bilgisi gelmiştir. sanırım özel günlerde birtakım sıkıntılar yaşanmaktadır, buradaki şikayetlere konu olanlar da genellikle o zamanlara denk gelen siparişlerdir. daha deneyeceğiz, göreceğiz, bakacağız, du bakalım.
iyidir hoştur. fiyatları da fena değildir. siparişiniz sorunsuz bir şekilde vaktinde adrese ulaşır.
hiç zahmete girmeden, online çiçek gönderme imkanını ülkem romantiklerine sunmuş düşünceli site. yalnız bir şeyi düşünememiş; ulan sevgiliye saksıyla (vazo) çiçek mi gönderilir? birinizin aklına buket çiçek koymak gelmiyor mu? tamam, yıllardır Deli Yürek introsu ve damarcı Youtube videolarının olmazsa olması gül ve tabanca konseptine aşinayız, milletçe Barzo romantizminin semalarında süzülmüşlüğümüz var kabul ediyorum da bu nedir be abi? Nasıl bir kafanın, nasıl bir sevdanın ürünüdür? Manyak mısınız oğlum siz? dinleyin şu güzel kardeşinizi, buket koyun oraya. hadi benim canlarım.

(!) durup dururken elin sitesine bok atınca, bu işin erbabıyım sandınız değil mi? yok anacım, öyle değil. 'kedi ulaşamadığı ciğere mundar der' kafasındayım şu an. içine ettiğimin sitesine bakıyorum, sık gönderilenler diye bir sekme bile mevcut. yani, birileri sıklıkla böyle incelikler yapıyor, düşünebiliyor musunuz? hayır, alay etmiyorum. bu olay, ciddi manada akıl sınırlarımı zorluyor, tahayyül edemiyorum. deneyimle(ye)mediğim, bana çok uzak olan kavramlar. biriniz çıksa, pek kıymetli sevdiceğime "ulan ayı, kaç yıldır birliktesiniz, sevabına şu kızcağıza bir çiçek gönder" dese; yapacağı ilk iş, kainatta çiçek diye bir canlının olmadığını iddia etmek olur. biraz daha ısrarcı olursanız, inkar etmekle bir yere varamayacağını anlayıp, sanki böyle bir türün varlığını ilk kez duyuyormuş gibi şaşırır. bu da işe yaramazsa son olarak; biyolojiden, bitki ekolojisinden, eşeyli üremeden, fotosentezden, efendime söyleyeyim kofullardan bahsedip sizi hayattan soğutur yine de bir sap yaprak koparayım, şu kıza götüreyim demez. hızını alamayıp bir de bana gelir, ortalama sevgili modellerinden bahsedip onları itin götüne sokar. alt metni "skmişim çiçeğini" olan düşünceyi öyle servis eder ki; "çiçek ne yahu, çok klişe, keko mu bunlar?" şeklinde alışılagelmişe burun kıvırıp marjinal ayağı yapar hale gelirim. böyle de kişiliksiz bir insanım.

-çok kral alet buldum, sevgilimin mahallesini taramaya gidiyorum; http://galeri.uludagsozluk.com/r/kan-ve-gül-179737/
benim de birkaç kez bu kanalla çiçek gönderdiğim ve hem zamanında hem de tam da reklamlarda göründüğü gibi yerine ulaştırmaları ile benim bir sorunum olmayan firma.
yemin ediyorum 2 ay evvel aldığım 24 tl lik çiçek şu an 54 tl.topsunuz oğlum.
neyse sevgilim alma lan 54 liraya kebaçıya gideriz dedi.

işte böle kızlar yalnız kalmıyor sevgili hanımlar.gidin 14 şubatta nutella kaşıklayın hadi bakiyim.
aleti kaldırmış kerizlere sokmak için beklemekte olan site.