1. 1.
  google chrome web tarayıcısının açık kaynak kodlu linux sürümü. ayrıca, an itibarı ile pardus işletim sistemi üzerinde bu entry'yi yazdığım tarayıcı.

  bir de yine açık kaynak kodlu bir işletim sistemine (bkz: OS) adını veren hede. (bkz: chromium OS)

  http://dev.chromium.org/
  ... spectr
 2. 2.
  açık kaynak kodlu bir shooter oyunu.

  http://www.reptilelabour.com/software/chromium/
  ... metalhead
 3. 3.
  flash performansında açık ara önde olan açık kaynak kodlu browser. yeni favorim.

  (bkz: ubuntu)
  ... nietzscheman
 4. 4.
  ciddi manada beni hayretler içerisinde bırakan tarayıcı. inanılmaz derecede hızlı. internette gezmek zevk haline geldi. ntvmsnbc nin 1 sn de yüklendiğini görmek de varmış.

  windows kullanırken de chrome kullanıyordum ama chromium be ubuntu 10.10 resmen harika bir ikili olmuş hız açısından.
  ... eurasia
 5. 5.
  ubuntu da çılgın attıran tarayıcı. hastasıyım.
  -1 ... saltavarko
 6. 6.
  ubuntu da depoda hali hazırda, beni kur diye size bakan tarayıcı. sevilir.
  ... opus magnum
 7. 7.
  normal chromedan kat be kat olan tarayıcı. hergün geliştirildiğinden güncelleme aldıkça yenilikleri ilk chromium kullanıcıları fark eder.
  1 ... optimus
 8. 8.
  Google tarafında hazırlanan Google Chrome ürününün proje halidir. Chrome dan çok daha iyi olduğu tebiti son derece doğrudur. Benim gözümde en baba tarayıcıdır. Sırasyıla internet explorer, chrome, mozilla, opera, tekrar chrome ve en son chromium kullanmış birisi olarak söylüyorum bunu. indirip bi deneyin derim. Ubuntu ile canavara dönüştüğünü söyleyen çok. Daha Ubuntu yüklemedim pc ye ama en kısa zamanda onuda denerim.
  ... giovanni troia
 9. 9.
  sevgili uludağ sözlük, entry girerken hata veriyorsun özellikle chromiumda bunu çok fazla yapıyorsun, kaydet desek de sadece sayfayı yeniliyorsun, bazen on bazen yirmi kez tıklattırıyorsun, neden hata veriyorsun, bi baksalar senin şu kodlarına.
  ... hikmet benol
 10. 10.
  google chromeun açık kaynak kodlu şeklidir. Windows, Mac, Linux, Bsd etc. 32/64 bit, arm kısacası hemen hemen her yerde çalışabilen enfes tarayıcı
  ... littleboynamedtrain