bugün

Hani nerde chp liler? Neden hdp li vekillerin gözaltına alınmasını onaylamıyorlar?
andımızı "hdp" istedi diye, t.c.'yi de "pkk" rahatsız olduğu diye kaldıran chp olsa idi kabul edeceğim önerme idi.
ama kaldıran hangi parti ise bu kelime oyunun ona yapın.

şimdi soru şu; burada chpkk diyen o.çocukları acaba t.c. ve andımızı kaldıranlar için de aynısı diyecek şerefe, haysiyete veya namusa sahip mi. ????
Bu troller tüm böyle onemli gunlerde turuyorlar.
Maksatli ve kasitli kesinliklr!
Peki o zamab soralim tekrar?
Aciljm adi altinda ozerklik veren kim?
Terorist bssi ile gorusuup fikirlerimiz uyusuyor diyrn kim?
Terorisleri habur dq karsilayan kim?
Bunlari yapana git boyle desene!
şunu mu demek istediniz? (bkz: akpkk)
chp ve akp, iki merkez parti olarak, rahatça her yöne kayabilirler. geçenlerde akpkk diye andığımız ak parti, bugün hdp'lileri hapse tıktırıyor. gün gelir chp'de elbet işine yaramayınca bunların götüne tekmeyi rahatlıkla vurur. ak parti gibi, bundan hicab da duyacağını sanmıyorum.
kurulan terör örgütü. sonu yakın.
CHPkk, akpkk'dan önce varlık gösteren bir siyasi birliktir. tabii o zaman chp'nin adı shp idi, ve bugün hdp saflarında yer alan bazı politikacılar, shp saflarından siyaset yapmaktaydı. leyla zana'nın o ünlü kürtçe yemin çıkışı, shp döneminde gerçekleşmiştir.

ama tabii chp'nin inönü devrinden beridir sol yapılanmalar ile flört ettiği bir gerçektir. ortanın soluna çekildikten sonra da, ecevit'in etkisi ile, memleketteki sosyalistleri himayesi altına alan bir partiye dönüşmüştür.
bunların hepsi bir gerçektir.
Vitaminsizliği ve teröristlere arka çıkıp, pkk cenazelerine katılan vekilleri ile ünlü bir parti. Lideri de 7/24 yalan söyleme özelliğine sahip bir moron.
koyunların kabul etmediği durum. ha chp ha pkk ben bir fark göremiyorum. gören varsa mesaj kutumu yeşillendirsin. siz de anca muhalefetlik var, başka bir halt yok efendim, cehalet bu olsa gerek. evet.
Pkk cenazelerine katilan chpli vekillerden bihaber vitaminsizlerin "comarlar dotunden uyduruyo yea" diye zirladığı ifade.
görsel
görsel

görsel

Türk milleti bu hainliğin hesabını sorar!
Kasetle başa geçenden lider olmaz!
Fasist alevi-kürd ittifakı.

Kaybedecekler.
(bkz: chpkk ya oy verip Atatürkçüyüm demek)
tamamen saçmalık insanlar karşıtı olduğu fikirleri, görüşleri kendisinden daha berbat daha aşağılık fikirlere baş koymuş hatta terörist denilebilecek insanlarla aynı kefeye koyuyorlar.
Oslo ve Habur'da Kendini Göstermiş Şeydir.

Beyni Götünde çalışan Trollerin Ağzından düşürmediği Saçmalıktır aslında.
Chp özünden tamamen uzaklaşmıştır. "Chpkk" acı gerçekleri yansıtmaktadır. Önlem alınmazsa şerefine tükürdüğüm "pkk" ağır basmaya devam edecek ve "pkk-chp" olacak.
Yükleniyor az kaldı.

Chp’liler Kendi kafalarına sıkıyor bu birleşme ile.
Atatürk’ün kemikleri sızlıyordur. iktidarı decirme için “Cumhuriyet” isimli partiyi ne hale getirdiler, yazık.
annenpkk.
chp ni amacı da diğer partiler gibi akp hükümetini devirmek, bunun için de yıllardır uğraşıp duruyor. gezi parkı, darbe de vs olduğu gibi...
bir muhalefet parti olarak tek odak noktası hükümeti yıkmak olması, bunun için de gerek ülkedeki terörist gruplar ve partiler, gerekse dış kuvvetlerle güç birliği içine girmesi aklıma abdülhamit hanın devrildiği zamanki diyaloğu getirir;
19 temmuz 1909'da ayasofya meydanında idam edilecek gazetenin başyazarı derviş vahdeti, mithat paşa ile karşılaşır ve sorar; "paşam! istediğiniz oldu. abdülhamid gitti. şu an projeniz nedir, neler yapmayı düşünüyorsunuz?" alınan cevap oldukça ilginçtir."biz sadece abdülhamid'i yıkmaya odaklanmıştık!.
görüyorsunuz anlatmaya gerek yok...
demokratik ittifak .
chp li lerin ellerine kimlerin kanı bulaştı görelim şimdi . son pişmanlık fayda vermez .

https://www.google.com.tr...&biw=1680&bih=919
http://www.youtube.com/watch?v=xMioNthr41I

ben bu videoda chp li göremedim?
chp li lerin ellerine kimlerin kanı bulaştı.
CHPkk terörist cenazelerine katılıyor.