bugün

akp'li beyanı.

erkek erkekle evlenecekmiş. yatta falan evleneceklermiş üstelik.

görsel

erkek erkekle evlenmesin istiyorsan akp'ye oy ver...
erkek erkekle evlenmesin ama kerimcan ile erkam ne yapsın.
Ayy hadi inşalaaah.

Swh...
ya hala rezillikte seviye atlıyorlar ya hayret birşey....
Olm işin lgbt kısmı bi tarafa da

Maaşı sigortası bana kalsın diye ne adamlar ne adamlarla evlenir şaşarsınız aq!
boston' da 20 yılı aşkın süredir yapılanın yapılacak olmasıdır. evlensin, kime ne ki ? lütfen suç teşkil etmeyen özgürlüklere karışmayınız ! buna hakkınız yok !
tövbeeatağfurullahşeytaniracim hasbinallahivelvekil tövbe tövbe.
akp varken erkek erkeğe zina yapıyorlardı. cami tuvaletlerinde yaşlı dayıları sikiyorlardı. kayalıklarda birbirlerine sakso çekiyorlardı.
https://twitter.com/Futbo...ntTweetUser=FutboollSever
https://twitter.com/kenan...tatus/1373583181337800707
(bkz: badeleme)
koduuumun çomarları yıllık izne mi çıktınız laayyyn ?

neden sesiniz çıkmıyo ?
hayvanlarla da evlenebileceğiz.
Saçmalamayın artık iyice zıvanadan çıktınız artık, koca koca adamlarsınız biraz terbiye lütfen..
o zaman sivas'taki cami kenarında sevişen dayılara müjdeyi verin.
erkek erkeğe (veya kadın kadına) evlenmek önünde yasal bir engel yoktur.
devletin eşcinsel yaşamın tanıması açısından, eşcinsel birliktelik-yaşam önünde yasal bir engel yoktur ki...
T.C Anayasası
MADDE 10. – Herkes, dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasî düşünce, felsefî inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım gözetilmeksizin kanun önünde eşittir.
Hiçbir kişiye, aileye, zümreye veya sınıfa imtiyaz tanınamaz.
Devlet organları ve idare makamları bütün işlemlerinde kanun önünde eşitlik ilkesine uygun olarak hareket etmek zorundadırlar.

5237 sayılı kanunun "Ayrımcılık" başlıklı 122'nci maddesinde;
"Kişiler arasında dil, ırk, renk, cinsiyet, siyasi düşünce, felsefi inanç, din, mezhep ve benzeri sebeplerle ayırım yaparak;

a) Bir taşınır veya taşınmaz malın satılmasını, devrini veya bir hizmetin icrasını veya hizmetten yararlanılmasını engelleyen veya kişinin işe alınmasını veya alınmamasını yukarıda sayılan hallerden birine bağlayan,

b) Besin maddelerini vermeyen veya kamuya arz edilmiş bir hizmeti yapmayı reddeden,

c) Kişinin olağan bir ekonomik etkinlikte bulunmasını engelleyen, Kimse hakkında altı aydan bir yıla kadar hapis veya adlî para cezası verilir.

yani teknik olarak, basitçe anlatmak gerekirse; bir eşcinsel olsam (cinsiyet, yaşam tarzı, tercih, yaşam felsefem tercihim açısından) benim nikahımı kıymayan ve bunu din ahlak gelenek töre vb gerekçelerle ret ederek (belli bir inanç görüş sahibi toplumun bir kesimine göre veya diyanet ya da papalık vb dini kurumlara göre görüş bildirip o gruba yapıya zümreye göre evliliği ret eden) kamu yöneticisi anayasanın 10. maddesine göre anayasal suç işliyor ve 5237 tck 112. maddesine göre de suç işliyor ve 6 aydan 1 yıla kadar hapis cezası alır.

kimse eşcinsel diye (erkek erkeğe veya kadın kadına) ilişki yaşıyor diye o insanı meslekten, eğitim öğretim hayatından (kamu veya özel kurumda) men edemez, o insana ikamet seyahat vb haklarına müdahalede bulunamaz.
ne bileyim, kamu veya özel bir kurum-kuruluşta çalışan birini eşcinsel tercihi yaşamı yüzünden onu işinden geçiminden hayatını idame ettirmeden mahkum edemezsiniz. bunlar tck ve anayasa suçları kapsamındadır.
o insanı ev alma oturma hakkına-mülkiyet hakkına tecavüz edemezsiniz. okul yurt vb hizmetlerden yoksun bırakamazsınız.

bizzat şahit olduğum ne dramlar trajediler yaşanıyor.
gay arkadaşlarım da oldu (daha önce yazmıştım, modacı olan arkadaşım aile çevre baskısına daha fazla dayanamamış ve motoru ile yol kenarında park halinde olan tırın altına girmiş ve cebinden çıkan "benden bu kadar, artık dayanamıyorum" mektubu naylon ambalaj içinde yazılar silinmesin diye koruma yapılmıştı ve bunun kaza değil intihar olduğunu anlamıştık. cenazesinde 10-15 kişiydik ve sadece annesi vardı) lezbiyen arkadaşlarım da oldu.
en verimli çağlarında insanlar cinsel tercihleri nedeniyle toplumdan aileden dışlanıyor.
onlar adeta yokluğa sefalete itiliyor. meslek ve eğitim kariyerleri yok ediliyor, ihtiyaçlarını karşılamak için insanlar bedenlerini satmak zorunda kalıyor ve yasal olmayan yollara başvuruyorlar.
az önce youtube da izlenen ve gülmekten yarılmaya neden hede.

https://www.youtube.com/shorts/L4lxmEiqyyY
Edep ve haya.
bir bireyin beyinsiz oldugununun ispatidir.
okşanlar, kerimcanlar havada uçuşuyor , en çok onlar sevinir.
görsel
15 Mayıs sabahı biiznillah.
bu akepe li nonoşlar chp yi falan beklemeden çoktaaaaaan icraatlerine başlamışlar :-))
Erkek erkeğe evlilik gelsin de tarikatlarda zina bitsin artık. Günah işlemekten şeytana dönmüş suratlarına belki nur gelir biraz.
Erkek erkeğe eklenirse evlenir ama eşcinsel ilişkilerin de eşcinsel evlilikten ne farkı var. Eşcinsel olarak mutlu bir hayat yaşarlar. Birlikte alışveriş yaparlar.
"evlenmeyin erkekler naylon kızlar çıkacak"
https://www.youtube.com/watch?v=6Ml9gQmdBuw
bazı tarikatçıların oyunu kaçırabilecek söylemler. gerçi onlar sınırlardan hoşlanmazlar.
türkiye sınırına giriş yaparken uçakta netflix in introsunu çalarlar artık.