bugün

CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal "Seçildiğimde Afyonkarahisar Belediyesi'nin kapıları DEM Parti hariç her siyasi partiye açık olacak" Dedi.

Bunu karşılık imamoğlu da "ya kendine başka bir iş bulacak ya da başka parti bulacak, onu söyleyeyim" dedi.

https://www.hurriyet.com....mun-arkasindayim-42418452
Akepeli sapsatasidir. CHP demek dem, dem demek CHP demektir nonoşum. Bı nevi kardesiz biz yani. Bu yüzden dolayı net bı tavır sergilemis ışıklı başkanımız.

Burju hanım başka bı parti bakinsin kendisine. Akepeye gitsin mesela, onların dem len hişbi işi olmaz.

Konuyla alekesi yok ama, ışıklı başkanımızin da dediyingibi, inanmayın onlara, yalan kandiriyolar, yalancı insanlar onlar, genel müdürümüzun oyu 49, 49 buçuk bantinda, Tayyib ise yüzde 45. Bıktım ayol!!!???
doğru konuşmuş, teşekkürü ve desteği hak etmiştir ama vakitsiz öten horozun da başı gider şeklinde bir söz var.. eğer niyeti partisini batırmak değilse: kardeşçiğim, şunu seçimini kazandıktan 3 gün sonra niye söylemiyorsun? belki bugün seni makamından edenler, yarın söylesen aferin diyeceklerdi...

dört dönem vekillik yapmışsın, grup başkanvekilliği yapmışsın, hiç mi öğrenmedin bu işleri?
CHP Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Burcu Köksal'ın "DEM Parti" çıkışı parti içinde krize neden oldu

https://m.sabah.com.tr/ga...ne-baska-is-bulacak-ya-da
beter olsunlar. ulan bunlara 2 senedir söylüyoruz şunlardan uzak durun selam verseler selamlarını almayın diye. adamlar daha kendilerine oy atanları bile dinlemiyor hep dikine gidiyorlar. şimdi istanbulu da kaybedecekler rahata huzura kavuşacaklar.

dünya siyaset tarihinin en ballı partisi akp. kediyi camdan 10 defa at en azından 1 kere ayakları üstüne düşmez ters düşer ama malum şahsı camdan 10 kere at 11 kere gene ayakları üstüne düşer. karşısındaki ana muhalefete bak çay demle.. istanbulda senin karşına aday çıkartıyorlar sen hala dem güzellemesi peşindesin ne denir ki buna daha. cumhurbaşkanlığını verdiler ama yetmemiş istanbulu da akp ye verecekler.
seçme hakkı kazandığımdan beri ne yerel ne de genel seçimlerde chp dışında hiçbir siyasi partiye oy vermemiş beni bile artık iyie tiksindiren bir siyasi yapıya dönüştü. kimse kusura bakmasın artık akıllarını başlarına alana kadar oy moy yok.
--spoiler--
cumhurbaşkanlığını verdiler ama yetmemiş istanbulu da akp ye verecekler.
--spoiler--

Zaten bizim olanı alacağız kıymetli dostum. Bir yanlışlık, bir kaza sonucunda, geçici olarak bir dönem vermiştik belediyeyi. Geri alacağız.

Saygılarımızla
Babafingoyu alma da yanlışlıkla.
https://www.uludagsozluk.com/e/46908691/

Çok terbiyesiz ve arsızsınız, şükürler olsun ki iktidar olamıyorsunuz.
Pkk partisiyle ne işiniz var, hiçbir parti bunlarla irtibat kurmasın ve acilen kapatılsın.
Çok şükür hırsız ve yüzsüz değiliz.
Dilimizin kemiği yok kabahtimiz bu olsun.

Selametle.
Chp'nin düştüğü durum içler acısı. Şu an chp üyesi olan binlerce vatandaş üyelik kaydını sildiriyor.
chp afyon belediye başkan adayı burcu köksal'ı "ufku afyon kadar" diyerek hedef alan merdan yanardağ;

1922'de Afyon Kocatepe'den Büyük Taarruz'u başlatan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları mezarlarında ters döndürmüştür.
https://www.uludagsozluk.com/e/46908715/

Arsız ve terbiyesiz olduğunuz gibi müfterisiniz de.
Çamur at tutmazsa izin kalır zihniyeti.

görsel
Tekrarlayayım;
Ne arsız ne de terbiyesiziz çok sükür.

Belirteyim; haramzade de değiliz.

görsel
şahsi düşüncem, ak parti'nin chp içi bir huzursuzluğu köpürtüp, "bölünmüşlük" görüntüsü verme çabası var..

tutar mı? zannetmiyorum.. işin aslı, 9 madenci konusu bile bir haftada unutuldu -maalesef-, bunu pazartesi konuşmayız..

ayrıca atlak olsa ne olur, olmasa ne olur..

geçen sefer genel seçimdi, ben dahil insanların terör hissiyatları çok çok kabarıktı, sırf bu nedenle oy veren çok oldu, kılıçdaroğlu krizlerin krallarını ard arda patlatmıştı, dolar da 19 lirayfı, ak parti 2. turda %52'yi alabildi... şimdi kart faiz oranı olmuş %4, dolar olmuş 31.5, et olmuş 600 liraydı en son baktığımda, emekli sayısı 16 milyon yapıldı, hakiki emekli seyyanen bekliyordu ve o da yok, adaylar çok memnun edici değil, ortada kılıçdaroğlu belası gibi dizi dizi problemler yok, bu da genel seçim değil... bilemiyorum yani... seçimden 15 gün önce "cehape'de kriz var" diyerek seçim alınabiliyorsa, büyük başarı.. bence bugünün geleceği 1 sene önceden görülmeliydi ve mesela mülteciler konusunda -muş gibi- değil, bir şeyler yapılmalıydı.. ya da mesela tarımsal üretim ve hayvancılık konusunda..

bakalım, belki de ben yanılıyorumdur..
Tekrarlayayım müfterisiniz.

görsel
imamoğlunun istanbul'da dem e ihtiyacı var. Onlara sevimli görünmeye çalışıyor. Birşey demese belki daha fazla oy alacak. Dem e kucak açarken eldeki oylarını da kaybedecek. Cumhurbaşkanlığı seçimindeki hatayı tekrar ederlerse sonuç onun için fiyasko olur.
Yapılması gerekeni yapınca övünme cesareti nereden geliyor?

Kaçıncı seviye küstahlık oluyor.

Neyseniz osunuz.
Afyon mv kadın 4 defa kk tarafından aday yapıldı.
Sözlerinde samimiyet olsa zaten kk onu tutmazdı.
Buradaki mesele ekreme hdpyi savundurtup iyip seçmenini ekremden koparmak.
Siyaset duayeni ekrem bu oyuna çabuk düştü. Tartışma kabartılırsa seçimde cortlarlar. istanbulda ekremi iyi parti seçmeni ayakta tutuyor.
Afyon adayinin soylediginde bir yanlislik yok. Zafer partisi kapisini kadin adaya acmis zaten.
Burcu Köksal için kılıçdaroğlu'dan talimat alıyor minvalinde cumleler kuran fatih portakal 'a ağır konuştu. Kavgada söylenmez.
Fatih Portakal'dan da Kılıçdaroğlu'nun bu sözlerine yanıt geldi. Portakal "Kale bile almıyorum sizi. Aynı sözleri de aynen iade ediyorum size. Ve entrikacı siyasetçi diyorum size. Nerden sonra biliyor musunuz? 14 Mayıs'tan sonra o siyasette çevirdiğiniz entrikalardan dolayı" ifadelerini kullandı.

https://www.hurriyet.com....rikaci-siyasetci-42420212
Ne çatlağı. Chp seçmeni koyundur. Apo chp'den aday olsa yine chp'ye oy verir.
başkasını koyunlukla suçlayana da bak. tayyibin başkalarını zübüğe benzetmesi gibi olmuş.
görsel
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar