bugün

sağ ve sol nervus opticusların kafa boşluğu içinde birleşmesi ile oluşur.

(bkz: nervus opticus)
hoşgelmiş yazar.
hoşgelmiş nesildeş yazar ..
9.nesil yazarımız. tıp okumakta. zeki çocuk. muhtemelen büyüyünce doktor olacak şahıstır.
ılımlı ve sorgulayan yazardır. umarım hep böyle sorgulayıcı ve doğru cevapları arayış içerisinde olur.
ders çalışırken öğrendiklerimle birkaç entry gireyim diyorum sağolsun arkadaş yazmak istediklerimi baya bi yazmış. hoşgelmiş bu arada.
(#17918195) doktor yazar.
(#18431461) böyle bir zihniyette olan amip. kürt alevi ve solcu olduğumu söyleyip bu zihniyetinin sebebini sorduğumda da ''senin varlığın bile nefret etmek için sebep'' diyen insan artığı... yazık ki böyle insanlar bu topraklarda besleniyor. Ben bu adam karşısında insanlığımdan utandım. kendisinde ar yok ama.
ne yazacak olsam saniye farkıyla benden önce yazan yazar. fikirlerimiz bir. eyyorlamam bu kadar.
hasarı bitemporal hemianopsiyi beraberinde getirir.
Aciz yazar.
zekasız troll.
#18908699 bilgi içerikli entry girmeyi seven yazar.
optik sinirin beyin tabanında oluşturduğu çapraz.
hayalperest.

http://www.uludagsozluk.com/e/19039246/
http://i.imgur.com/s6My6F1.png

hakikaten 6-0'dır.
(#19133907)

isimleri öğrendikten sonra analiz yapabilir.
(bkz: kürtçe/#19257081)

kürtlere amına koyduğumun ameleleri diye küfür eden bir adet ırkçı. moderasyona iletiyorum.
malum çevreleri kudurtmuş yine.
iyi de yapmış.
oyun konsolu hakkında bilgisi olmıyan troll yazar.
galatasaray düşmanı, şuursuz fenerbahçe fanatiği yazar.
trolun tekidir ergendir ayakabı numarası ile ıq sunun arasında çok fazla fark olduğunu düşünmediğim şahsiyettir.
--spoiler--

faşistiz, ırkçıyız, şikeciyiz. bunları engellemek için ise sizin elinizden hiçbir şey gelmiyor; ancak böyle oturduğunuz yerden göt büyüterek kin kusuyorsunuz ya, işte ben buna gülüyorum.

--spoiler--

açık sözlülüğünden dolayı kutladığımız fenerbahçeli yazar..
adamın hası.
çaylak olmuş olan yazar.
niye acaba? *
yazık garibim şimdi nasıl küfür ediyordur ehehehehe.