1. 1.
    2007/08 sezonunda romanya ligi'ni şampiyon olarak tamamlayarak tarihinde ilk kez bu başarıya ulaşan futbol kulübü.
    ... art vandelay
  2. 2.
    1907'de kolozsvári vasutas sport club adıyla kurulan, daha önce 1907-1918 ve 1941-1944 arasında kolozsvári ac adıyla macar liginde oynamış kulüp. romanya'nın 3. büyük kenti cluj napoca'nın takımıdır. bu sezon ilk kez şampiyonlar liginde oynayacaklar.
    ... cemali
  3. 3.
    dün itibarı ile as roma'yı 2-1 deplasmanda yenerek günün süprizine imza atmış takım.

kadroları da birleşmiş milletler gibi maşaallah..

8 portekizli
    7 romen
    6 arjantinli
    4 brezilyalı
    1 burkina fasolu
    1 uruguaylı
    1 kanadalı
    1 isveçli

ve son olarak;

1 TÜRK.. garibim nasıl yabancılık çekiyordur orada, allah bilir.
    ... schizo
  4. 4.
    bu takımın başarısı nedir dedim kendi kendime. aldım tüm oyuncularını teker teker inceledim. öyle çok büyük yıldızları yok. içlerinde galatasaray'ın uefa kupasını aldığı zamanki ruh var birincisi. severek oynuyorlar. ikincisi de oyuncuların ortak özelliği, yapılı olmaları, yani fizik gücü olarak kaslı adamlar ve çok koşuyorlar. bu takım gruptan çıkar.
    ... tabutta yarim vole
  5. 5.
    24. dakikada attıkları golle 1 - 0 öne geçtikleri maçı, üstelik rakip 10 kişiyken 90+da gol yiyerek berabere tamamlamışlardır an itibariyle..

oysa, tam da şans başlığına entri girecektim.

sövmek istiyorum acayip, biri beni durdursun...
    ... nickbulanakadarcanimcikti
  6. 6.
    galatasaray'ın 2012/2013 şampiyonlar ligi grup rakiplerinden biri.
    -1 ... zubizarett
  7. 7.
    galatasaray için avrupa'da yılın takımı.
    -2 ... klimandjaro
  8. 8.
    galatasaray'ın cenabetliğini yenip koyacağı takımdır.
    -1 ... icimizdeki irlandali
  9. 9.
    2012 şampiyonlar liginde gruptan rahatlıkla çıkacak takımdır.
    -2 ... gannicus
  10. 10.
    23 ekim 2012 galatasaray cfr cluj maçında 10 kişi kalmasına rağmen 1 puanı alan takım.
    ... keepx