bugün

amerikada discovery channel'de cikan kopek psikologu.
meşhur köpek eğitmeni. national geographic kanalında yayınlanan programıyla bir insanın nasıl köpeklerle konuşabileceğini gözler önüne seren zat.
doğru zihin yapısı ve enerjiyle her köpeği teslimiyetçi bi kuzuya çevirebilen meditasyonel insan..
The Last Köpek Bükücü.
köpek psikolojisini yemiş bitirmiş adam.
south park'ın 10'uncu sezonunun tsst adlı bölümünde eric cartman'ı da eğiten üstad.
köpek eğitimi konusunda şuan için dünya' nın bir numarası olarak görülen insandır.
mucize yaratan insan.

süper bir enerjiye sahip olmasının yanı sıra oldukça pozitif ve sempatik bir kişidir. "kurtarılamaz" denilen köpeği dengeye kavuşturur. işini harika yapmakta.

http://www.cesarsway.com
tek bir şşşşşşhhhhh ıyla 3-4 köpeği aynı anda hizaya getirebilen mübarek insan.
köpeklere köpekmiş gibi davranan aslında sahiplerini eğiten danışmandır.
Köpek davranışlarında uzmanlaşmış, köpeklere fısıldayan adam* isimli programında köpek sahibi kişilere yardım eden Meksikalı profesyonel köpek eğitmeni.
her köpek sahibinin izlemesi gereken insan. ayrıca,
(bkz: dog whisperer)
vedat milorun "karamelize"si ne ise bu adamın da "sakin teslimiyetçi yapı"sı odur.
köpeklerin efendisidir. her köpeği itina ile eğitebilir. henüz başarısız olduğu bir ırk görmedim.
mesleğini feci kıskandığım adam.
kendileri köpek psikoloğudur. kendinden çok köpeği daddy'ye hayranlık beslemekteydim ki hayvancağız vefat etti.
aynı zamanda evli ve çocuk babası olduğunda ağzımın dakikalarca açık kaldığı erkek kişidir.
köpeklere fısıldayan adam.
facebookda abonesi bir milyonu geçmiş olan köpek egiticisidir.
köpek psikoloğu. izlerken insanın ağzını açık bırakır.
play-off maçlarından önce yardımcı antrenör olarak galatasaray kadrosuna katılacağı söylenen ünlü.
yurtdışında çarşaf çarşaf makalelerle eleştirilen facebookta anti grupları kurulan köpek davranış bilimcisi. gerekçeleri de çağdışı yöntemler kullandığı ve hayvanlara eziyet ettiği yönünde. oysa adam her programda söylüyor tek yöntem benim yöntemim değil diye.
ne kadar televizyondan görüp tanısak da baba yarısı (amcam) gibi seviyorum. Bana şşşt hey dese yerimden kıpırmam yemin ederim.
köpeklere fısıldayan adam.
bizim sözlüğe salsak bayağı iş çıkar bu adama.

(bkz: hadi gömdüm gidiyom)
Fenerbahçe'nin başına koysunlar bu adamı, fısıldasın dursun köpeklere.