bugün

bu akşam saat 20:00'de everton kendisi için imza töreni düzenleyecek. fakat daha kap açıklaması gelmedi.
Seneye yine bedelsiz kiralar fiko baştan.
everton'un cometobesiktas akımı tarzında açıklamasını bekliyoduk halbuki biz. açıklama şekilleri cok sıradan olmuş yaa güle güle tosun paşa

https://www.instagram.com/p/BdlOIXjAS-2/
görsel
imzayı atmış.

görsel

Beybi!
maşallah beşiktaşlı kardeşler yeğenini havalimanında yolcu eden dayı gibi everton insta hesabını doldurmuşlar.
yolun açık olsun tosun paşa, nice başarılara...

beşiktaş'ın çığır açtığı bir olayın kahramanı.
yolun açık olsun tosun paşa.
beşiktaş seni unutmayacak.
tosunuma premier lig yakışırdı zaten.
tosun paşa müziği bundan sonra goodison parkta çalacak ama Babel gibi gol sevinci yapacak arkadaşı bulamayacak.

Allah yolunu açık etsin tosun paşa.
liverpool'dan aşırı derecede 8 yiyen bir takımı bırakıp liverpool'dan sadece 2 yiyen bir takıma gitmiş futbol kişisi.
yasakani nickli arkadas kafayı beşiktaşla bozmuş. Entrylerinin çogu besiktasa laf atma şeklinde. Artık kendisini nefret ettirecek bu kadar ne yaptıysak??
Ülkemizi gerçekten iyi temsil edeceğini düşündüğüm karakterli futbolcu.
Ederinin biraz üstüne gitsede olanüstü işler yapabilecek bir hamuru olduna inanıyorum.
sonunda ziktir olup gitti.
ve ülkem bir yeteneksiz penaltici top tepiciden kurtuldu.

(bkz: şimdi onlar düşünsün).

arti ingilterede penaltisiz 10 gol atsın
4 ayak olup eşşek gibi aniracagim..
en pahalı türk futbolcu.
t: Örnek futbolcudur.

2015'te Pektemek'in yedeğiydi ve 2018'de ise Rooney'nin partneri oldu.

Müthiş bir azim yahu !
Maçkolik bildirimi geldi cenk tosun net 22m euro'ya gitmiş. +bonuslar var da Sikseler 27m euro olmuyor o para, kandırıkçılık niye yapıyorsunuz?
Hayırlı olsun. Ülkemizi en güzel şekilde temsil etsin. Gurur verici güzel bir gelişme.
27 pound denildi 23 milyon euro'ya gidiyor. gavurlar yine kandırmış bizim takımları mal mal maddeler var sözleşmede. 25 maç oynarsa şu kadar everton şampiyonlar ligi'ne kalırsa şu kadar bonus falan. elin okuma yazma bilmeyen adamlarına kılçıksız 45-50 milyon euro sayan adamlar bize gelince türlü türlü oyunlara giriyorlar amk. bunlar kesin cenk 25 maç oynamasın diye 24. maçtan sonra yedek bırakırlar açık ve net.
beşiktaş'ı sevmem ama bu adamı destekliyorum, inşallah everton da başarılı olur.
27 milyon tl' ye yabancı bi takıma (adını hatırlayamadım) transfer olan eski beşiktaş oyuncusu. Gaziantepspordan çıktıgı dusunulurse, baya iyi yükselmiş.
basın'ın götünden uydurduğu rakamları baştan beri biliyorduk. kemiksiz 23 milyon euro rekordur arkadaşlar. ayrıca cenk tosun'un rahatça elde edebileceği istatistiklerden bir sürü para alacağız.

mesela everton uefa avrupa ligi'ne kalırsa 500 bin euro alıyoruz. everton'un formasını koysan zaten uefa'ya gidiyor. ve daha bir sürü bonus, 10 maç oynasa 500 daha...

bir beşiktaşlı olarak söylüyorum, cenk tosun'a göre bence çok çok yüksek bedeller bunlar.

anlaşma çok ama çok iyi.
Gayet guzel paralar kazandirarak gitmistir besiktas'a. Bence sadece klup degil, herkes mutlu olmali bu durumdan.

Bir de su var. Senol Gunes'in Cenk'in ustunde emegi buyuk, eyvallah. Ama cenk bu transferi yaptiysa bunun sebebi biraz da turk futbolcusuna verilen tuhaf imtiyazlarin kaldirilmasidir. 2 yilda avrupa'ya ihrac ettigimiz cengiz, enes, emre gibi bircok futbolcumuz gibi...

Su an yetenekleri genelde daha iyi diye yabanci oyuncuya ayrilik tanindigi zannediliyor ama aslinda 2 taraf da esit sartlarda. Ve yabanci futbolcunun sinirlanmamasi her yonden turk futbolculara yariyor.

Egri oturup dogruyu konusmak gerekirse 5 yil oncesinin sartlariyla besiktas gruplarda bu basarilari yakalayamazdi. Cenk'in de kendini bu kadar gostermesi cok zorlasirdi.

Toparlarsak, cenk'te yasanan transfer basarisi, ki bana gore arda'nin atleti transferi falan da hikayedir yaninda, biz futbolu turlu eyyamciliga, aymazliga alet etmezsek devami gelecek bir basaridir.

Ve bu transfer sunu gostermistir: turk futbolunun buyuyerek icerdigi potansiyeli gosterebilmesinin yegane yolu avrupa'da surekli olmak, adindan soz ettirmek, belli seviyeleri surekli gormektir.

Umarim cok basarili olur.
BJK'nin Everton'a yapacagi golcu adi altinda yapacagi troll faaliyetinin adi.
sırf beşiktaşlı diye neler söyleniyor. hep siz mi yabancı futbolculara büyük paralar ödeyeceksiniz? türk futbolu adına çok güzel bir gelişmedir, o renkli kafalarınız bunu anlar mı bilemiyorum.
Yolun açık olsun tosun paşa.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar