1. 1.
    gusul abdesti almamış kimselerin içerisinde bulunduğu pozisyon
    2 ... malamşakşakooo
  2. 2.
    sık sık karşılasılan talihsizlikleri niteleyen bir sıfat şeklinde de kullanılır.
    3 ... lazy pigeon
  3. 3.
    cünup olma durumudur.
    1 ... only.4.that
  4. 4.
    dövme yaptıran gençliğin üzerinden ömür boyu atamiyacağı durum..
    muhtemelen zamanında su olmayan yerlerde toprakla abdest alınıyordu savunması yapmaları kaçınılmazdır..
    2 -3 ... aktif matkap
  5. 5.
    cenabet olan insanın bastığı, baktığı her yer günah olabilir bilmiyorum ama kesinlikle şans ile cenabetliğin alakası yoktur. kimi insanlar; başlarına bir musibet veya kötü olay gelse hemen cenabet olmalarına bağlarlar. oysa, bu tür durumlar cenabet olmasa da başlarına gelebilirdi.
    kendimden örnek vermem gerekirse; cenabet olduğum zamanlar daha bile şanslı olurum. yani siz siz olun başınıza gelen her olayı bu duruma*bağlamayın
    3 -1 ... illetyus
  6. 6.
    hertürlü uğursuz ve şansız halin karşına çıkacağı gün hali.
    2 ... wolf55
  7. 7.
    huzursuzluk. (bkz: abdest almamak için sevişmemek)
    1 ... gilda
  8. 8.
    vücudun elektrokimyasal dengesinin dibe vurdugu hali. bu yuzden gusul abdesti, vucudun elektrokimyasal duzenini en iyi ayarlayan iki madde ile alınır. birisi toprak bir digeri ise su.

(bkz: biliyoruz da söyluyoruz)
    14 -1 ... melankolik
  9. 9.
    herkeste olur mu bilmiyorum ama bazı insanlarda derin bir güvensizlik uyandıran, keşke olmasaydım dedirten türden bir olaydır.
    1 ... cinayetsebebi
  10. 10.
    olunduktan 2sn. sonra keşke olmasaydım, 1dk. sonra hadi bi daha hissi uyandıran hem bilimsel hem cinsel kirlenmek manasıyla ahlaki ve dini bir terimdir...
    2 ... chankirili